Teade

Collapse
No announcement yet.

Soovin osta in-ear kõrvaklappe hinnaga kuni 600.- (optimaalne 400.-)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Soovin osta in-ear kõrvaklappe hinnaga kuni 600.- (optimaalne 400.-)

    Tere,
    Sooviksin MP3 mängijale in-ear kõrvaklappe osta. Käisin Kaubamajas (kunagi sõber sai sealt head philipsi omad 400-ga) aga seal ei olnud midagi peale Skullide (suht kehvad, bassi pole, kõrged helid domineerivad). Vaatasin Beesting arvutipoest Shennheiseri kõrvaklappe (eriti mudelit Sennheiser CX-300) http://www.beesting.ee/index.php?id=77&gid=40,79. Peamiseks tingimuseks oleks see ,et kõik helid võimalikult hästi ja loomulikult kõlaks (sagedused paigas). Kuna muusikastiili poolest kuulan trance siis peaks need kõrvakalaoid ka seda kannatama. Mis teie ervate nendest ja mida ise eelistate (hea, kui meenuks ka soetamise koht ja hind)?

    Parimat,
    Mark

    #2
    Vs: Soovin osta in-ear kõrvaklappe hinnaga kuni 600.- (optimaalne 400.-)

    Parim valik oleks ilmselt Koss The Plug või Koss The Spark Plug!
    Ise oman The Plug-e ja jätkub ainult kiidusõnu.

    Comment


      #3
      Vs: Soovin osta in-ear kõrvaklappe hinnaga kuni 600.- (optimaalne 400.-)

      Ma küll Koss the Pluge ei kiidaks, kõrged on tuhmid ja ega keskmine osa ka hea ei ole. Bass on neil oma suuruse kohta päris hea. Hind on neil ka hea ja omas hinnaklassis on neil täiesti arvestatav heli. Sennheiserid tundusid mulle parema heliga.
      99.9% jalgpallidest tuleb Pakistanist.

      Comment


        #4
        Vs: Soovin osta in-ear kõrvaklappe hinnaga kuni 600.- (optimaalne 400.-)

        Ekvalaiserit kasutades on Koss väga hea. Sennheiseril vähem bassi.

        Comment


          #5
          Vs: Soovin osta in-ear kõrvaklappe hinnaga kuni 600.- (optimaalne 400.-)

          Koss the Plug - bass peksab üle, keskosa veits plekkpurgine, kõrgeid mitte eriti.
          Jäi peale ostu arusaamatuks, miks neid niipalju kiideti - samas on nad siiski oluliselt paremad kui ~100 eegused '"nööbid" ja kindlasti oma hinda väärt. Niipalju siis Kossidest - korralikud arvuti(mänguri) klapid.
          -

          Comment


            #6
            Vs: Soovin osta in-ear kõrvaklappe hinnaga kuni 600.- (optimaalne 400.-)

            Mul on üks komplekt eelmisel nädalal Tevalost ostetud Koss the Pluge-e üle. Ei mahtunud pojale kõrva.

            Comment


              #7
              Vs: Soovin osta in-ear kõrvaklappe hinnaga kuni 600.- (optimaalne 400.-)

              Esmalt postitatud qdwin poolt
              Mul on üks komplekt eelmisel nädalal Tevalost ostetud Koss the Pluge-e üle. Ei mahtunud pojale kõrva.
              Ma lõikasin need "svammid" Kossil lühemaks, muidu oli sama jama. Jämedamast otsast siis.
              PS! Kuskil juba mainisin ka, et kõrgete otsa mina kätte ei saa. Bass on küll täitsa olemas ja müraisolatsioon on väga hea. Algul on kasutamine harjumatu.

              Comment


                #8
                Sennheiserid.

                Sennheiserid!

                Comment


                  #9
                  Vs: Soovin osta in-ear kõrvaklappe hinnaga kuni 600.- (optimaalne 400.-)

                  Esmalt postitatud makuke poolt
                  kunagi sõber sai sealt head philipsi omad 400-ga
                  Need philipsi omad imho väga hääd. Mõnele ei meeldi lühike juhe, aga suvel pleieri kõhuleriputamiseks parim lahendus. Ja sound võimaldas isegi traktoriga muru niites päris arvestatavat muusikaelamust

                  Comment


                    #10
                    Vs: Soovin osta in-ear kõrvaklappe hinnaga kuni 600.- (optimaalne 400.-)

                    Kas keegi oskab soovitada 32-oomiseid in-ear klappe?

                    Mul on siin üks Nokia, mis väiksemast takistusest hästi ei arva. Helitugevus nimelt väheneb. Võibolla on seal tõesti mingi kaitselülitus.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Soovin osta in-ear kõrvaklappe hinnaga kuni 600.- (optimaalne 400.-)

                      Soovitan kaaluda CrossRoads MylarOne X3 IEM-e. Minu jaoks kõvasti meeldivama heliga ja enam tasakaalus karakteristikuga, kui nt Koss Plug või CX300 (olen mõlemaid kasutanud).
                      Arvestades praegust $ kurssi, väga hea ost, seda enam, et saatekulusid ei küsita: http://www.jaben.net/shopping.html
                      Natuke juttu nendest klappidest:

                      Comment


                        #12
                        Vs: Soovin osta in-ear kõrvaklappe hinnaga kuni 600.- (optimaalne 400.-)

                        Bundle-pakkumised paistavad seal üsna huvitavad... Kuna laiskus ei lase ise uurida, siis parem küsin, et kuidas sealt Jabenist tellimine käib? Krediitkaardi olemasolu on vajalik?

                        Comment


                          #13
                          Vs: Soovin osta in-ear kõrvaklappe hinnaga kuni 600.- (optimaalne 400.-)

                          Esmalt postitatud Chime poolt
                          Bundle-pakkumised paistavad seal üsna huvitavad... Kuna laiskus ei lase ise uurida, siis parem küsin, et kuidas sealt Jabenist tellimine käib? Krediitkaardi olemasolu on vajalik?
                          vat ei oska öelda. olin peaaegu juba tellimas neid, aga siis üks härra tartust müüs omad maha, nii et ostsin käest-kätte. Aga äri teeb Jaben läbi PayPali, nii et vist on ikka krediitkaarti vaja.

                          Comment

                          Working...
                          X