Teade

Collapse
No announcement yet.

Riiuli kõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Riiuli kõlarid

    Pmst. Tahaks mingi ~1200.- eest riiulikõlareid.
    8 oomi peaks olema, ja võiksid olla ~30-35w rms kindlasti. Muidugi võivad olla võimsamad.
    Hetkel siis S-90, ning NIKKO 8085. Ma proovin mõni päev ära ka ,et kas kindlasti kõik 4 kanalit töötavad,aga kui S-90 taga olid, ja siis mingise lampi kõlari veel taha ühendasin ning A+B sättisin, siis töötasid kõik 3.
    Ise leitsin sellised.
    http://noortehnik.ee/?id=2&keel=ee&toode=203
    Muudaks need ültse midagi heli? NIng kas keegi RMS oskab õelda?
    Tääänud!.

    edit: Või oleks mõeldav miski selline?
    Tooteinfo : Efektikõlar HECO Victa 200 HECO Victa seeria on nii mõneski mõttes unikaalne. Temas on palju tunnuseid, mis viitaksid, et tegu on kõrgema klassiga kuid hind ajab silmi pööritama. Tundub uskumatu, et sellise...
    viimati muutis kasutaja Robska; 22 m 2007, 20:51.

    #2
    Vs: Riiuli kõlarid

    Sellest kahest valikust eelistaksin mina Heco toodangut.
    Vana helitehnika remont Pärnus

    Comment


      #3
      Vs: Riiuli kõlarid

      Ma lihtsalt uurisin eiel õhtul tiba kiiruga mõnda eesti saiti, kus neid ültse müüa. Ja leitsin selliseid.
      Ma täna uurin veel edasi.
      Pakkuge ka omalt poolt midagi. = )
      Aitähh.

      Comment


        #4
        Vs: Riiuli kõlarid

        Hecod on ju ~70% kallimad võrreldes esimese valikuga...imelik (kuid mitte võimatu) kui nad viletsamad oleksid.
        -

        Comment


          #5
          Vs: Riiuli kõlarid

          Oihh.
          Noortehnikus uurisin kurja pilguga neid ,et kas ikka üks, või 2. Mõtlesin,et sellised kõlarid algavad 1500.- paar.
          Ja, selle ei pöörand HECO omadel tähele panu sellele
          hecod jäävad ära.
          vbl. Äkki keegi annaks linke, kus veel sarnaseid kõlareid. Või noh, ise ei oskand nagu eriti kuskilt otsida ka neid.

          Comment


            #6
            Vs: Riiuli kõlarid

            Kui sa omale kõlareid valid,siis peaks tähelepanu pöörama ka sellele,mis häält nad teevad.Hind ei tohiks olla ainuke kriteerium.Tähtis on hinna/kvaliteedi suhe.Nagu teada,on turul ka väga odavaid plastkorpusega kõlareid.Samas on nende helikvaliteet alla igasugust arvestust.
            Vana helitehnika remont Pärnus

            Comment


              #7
              Vs: Riiuli kõlarid

              sellise eelarvega saad ehk ainult kasutatult ostes midagi head.
              või siis ise ehitades, ntx lairiba baasil.

              Comment


                #8
                Vs: Riiuli kõlarid

                Magnati toodang on imo hea hinna/kvaliteedi suhtega(ise oman magnati auto tehnikat),et siis vb sobiks need http://www.audiocity.ee/tdetail.php?cat=101&de=3387 või http://www.audiocity.ee/tdetail.php?cat=101&de=3390

                Comment


                  #9
                  Vs: Riiuli kõlarid


                  Isenesest täitsa kenad.
                  No, ma tean,et ~1000.- eest ei saa mingeid kõlareid.
                  aga, samas, tahaks midagi juurde. Suuremat raha nagu ei tahaks panna.
                  Ega nad S-90 ( kõik juhtmed vahetatud, ning vatiini lisatud =D ) halvemaks ka teha ei saa ju, ja hetkel ma täitsa rahul.
                  Ise tegema ei hakka. Mitmeid üritusi olnud subwoofrite alal. Lõpuks ikkagi element maha müüdud.
                  Lihtsalt, mul on sellega niimodi,et tuleb huvi, ostan,teen, ja läheb.
                  Kummad oleks mõtekamad.
                  Kas need magnati omad ,või esimeses postis olevad 950.- Simexid( vist oli nii).

                  Comment


                    #10
                    Vs: Riiuli kõlarid

                    magnat on saksas eelmine aasta miski testi võitnud, aga ise saksa keelt ei jaga. ettevaatust, link on pdf-ile (pole küll liiga suur):

                    Comment


                      #11
                      Vs: Riiuli kõlarid

                      Jutu poolest kõlasid need testitulemused küll igati hästi. Need Magnatid olevat kummutanud testijate senised arusaamad soodusriiulikõlaritest. Ja legendaarne Wharfedale Diamond 9.1 sai tuule alla. Ise pruugin 9.2 ja pean ütlema, et äärmiselt head riistapuud on. Magnatite puhul 1500 hinna eest peaks olema kõlarit küll ja veel.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Riiuli kõlarid

                        grr,jälle mai näind,et tükki hind =D
                        Siis läheksid loosi need

                        ma arvan,et väga palju nad sitemad pole.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Riiuli kõlarid

                          Viletsamad vast mitte, väiksemad küll. Siis oleneb kuulamisruumi suurusest...

                          Comment


                            #14
                            Vs: Riiuli kõlarid

                            pole ka paha, aga parem oleks vist kusagilt 300 lisaks pigistada (-;

                            Comment


                              #15
                              Vs: Riiuli kõlarid

                              Ma ostsin ka kunagi jõulude ajal omale need Magnatid
                              http://www.audiocity.ee/tdetail.php?cat=101&de=3390

                              kuna nad on väikesed, siis mingit erilist bassitümpsu sealt ei tule (ressiiver ise ka suht lahja).
                              Esikõlariteks on mul polki monitor 50-d. Koos neid näiteks muusika kuulamiseks eriti ei kasuta, tonaalsus suht erinev. selles suhtes soovitaks ikka ennem kuulata oma komplektiga, kui saad! Aga kino vaatamiseks sobivad küll.

                              Comment

                              Working...
                              X