Teade

Collapse
No announcement yet.

ei oska filtrit ühendada

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    ei oska filtrit ühendada

    Tere, asi siis selles et ostsin siis ära siin foorumis müüdavad kõlarid Dynaudio Axis 5 , Dynoaudio´d need kül on aga margi, ma ei tea kust ta võttis sest tagumine plaat on puhas kus se olema peaks. võimsust ma ka otseselt ei tea, sest see jut et need on 1000 W on ka natuke jama need on suured 130 kõrged ja rasked ka aga bassika võtsin välja ja se oli 30 W nagu...
    Niisis jama selles et seal on 5 kõlarit, üks suur all ja 4 väiklest eraldu üleval, sisse läheb 4 juhet 2 lähevad otse bassikasse ja 2 lähevad filtrisse ja sealt väikeste taha, aga tal on ka originaalis väljas üks filtes ja seda polnud küljes ja ma ei oska nüüd seda ührndada, olen otsinud pilti ka selle kohta aga netis pole seda kõlarit ega täpset filtrit, pilti filtrist praegu saata ei saa aga tegin mingi joonise :
    http://nagi.ee/photos/photo_sizes.php?id=2741411&size=o

    #2
    Vs: ei oska filtrit ühendada

    tekkis mingi jama ja pool juttu läks kaotsi...
    C1 6,8 minroF 5% 250 v MKT
    C2 33 mikroF 5% 33 250 v MKT
    C3 33 mikroF 5% 33 250 v MKT
    R1 6,8 oomi 9w
    L1 3,6 mH 2mm traadist
    ma ei tea kas tähis L on õige aga se selline tavaline mähi.
    Jama selles et sellel filtril tulevad juhtmed ainult otstest ja pole näha et vahepeal oleks ühendusi olnud, aga võimu ots peaks minema ju otse mähisele mitte läbi konde, et kuhu se kondekas siis läheb ?
    leidsin mingi sellise joonise, seal kül üks kondekas vales kohas aga kas peaks siis nii ühendama, siis jääb mul üks kuhugi üle...
    http://nagi.ee/photos/photo_sizes.php?id=2741415&size=o

    Comment


      #3
      Vs: ei oska filtrit ühendada

      tegelt ma ikka ei tea

      Comment


        #4
        Vs: ei oska filtrit ühendada

        Tegu oleks justkui mingi LCR-ahelaga takistuse silumiseks. Eks targemad vastavad täpsemalt.

        Äkki leiad sellelt lehelt midagi sarnast
        Näiteks siit või siit.


        Minu DIY blogi
        <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

        Comment

        Working...
        X