Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõlari ehitus/ost!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõlari ehitus/ost!

    Niisiis.Lõpuks on ka aeg kõlareid juurde teha,et saaks 5.1 süsteemi kokku!
    Kui osta kõlar siis oli plaan osta Magnat Monitor 880:

    Ja kui teha ise,siis teeks SC10N & W250S 8
    Kumbal puhul saaks kvaliteetsema,kõvema ja suurema mürtsuga(paras bassipede olen) hääle?

    #2
    Vs: Kõlari ehitus/ost!

    Mul oleks sulle pakkuda Alpine R10 1.5kW supakas väga hästi valmistatud kastis 2500.- Paneb ikka toa korralikult värisema!!

    Comment


      #3
      Vs: Kõlari ehitus/ost!

      Kui huvi,siis priva.

      Comment


        #4
        Vs: Kõlari ehitus/ost!

        ptsi kui närvi sellised ajavad!!!!!
        Kui tahaksin woofrit siis teeksin kuulutuse..Tuppa panen siiski toa elemendid mitte auto woofri.Tuba juba mul väristab miski!Nüüd tahaks teisi helisi ka juurde.

        Comment


          #5
          Vs: Kõlari ehitus/ost!

          Kui oled võimeline ise korralikud kastid kokku panema saad kindlasti parema tulemuse kui need Magnat Monitorid.

          AGA see W250S on liiga madalsagedus element ikkagi, kesksagedus jääb sellise valiku puhul üli nõrgaks kui mitte olematuks.

          Minu meelest ei ole vaja jalgratast leiutama hakata, võta see SC10N + W170S ja kõik mõõdud, joonised ja muud asjad on Alto II näol olemas.

          Kui bassi väheks jääb võid sellest W250S `st subwoofri juurde ehitada.
          Mul endal on selle elemendiga woofer ja ma ei kujutaks üldse ette, et selline suur element mul tornides mängiks.

          Ma saan aru küll, et sa tahad vist midagi teistsugust teha, kui lihtne Alto II, aga sellisel juhul peaksi 3-ribalised tegema.
          SC10N + W130S/W170S + W250S ( ise valiksin mõne tagasihoidlikuma bassika, kuna neid siis süsteemi peale kokku 2tk, näiteks W200S)


          Olen täiesti nõus, et sellised tegelased ajavad närvi, kes tulevad sulle mingit 1500W AUTOwoofrit pakkuma kui sa tahad asjalikke mõtteid ja nõuandeid teemal , millised kõlarid valida tuppa.
          Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

          Comment


            #6
            Vs: Kõlari ehitus/ost!

            Ńja..Seda alto2'hte ei taha ehitada..See juba igas teises majapidamises olemasTahaks midagi teistsugusemat,mis mängiks kõvemini ja kvaliteetsemalt.Ja 2kasti elementide hind jääks 2500eeki piiri.

            Comment


              #7
              Vs: Kõlari ehitus/ost!

              kle Stage6r, sul kombeid pole?

              Oled ennemgi hiilanud oma S90nete myygiga, mölisenud ja praalinud!

              P--t--s--i võid ise käia, või käi delfisse, aga siin on Elfa elektroonikafoorum.

              Vali sõnu ja õpi suhtlema, vastik on vaadata!

              BTW, vana sa üldse oled?
              Erilahendused.
              PS või mail.

              Comment


                #8
                Vs: Kõlari ehitus/ost!

                Mina väljendan ennast selgelt..Närvi ajavad sellised kes lampi oma woofreid suvakatesse teemadesse topivad.Kombeid mul pole jah..maamats olen

                Comment


                  #9
                  Vs: Kõlari ehitus/ost!

                  Oi ma nii vabandan kui ma sulle oma woofrit pakkusin.Aga see ei peaks andma põhjust ropendamiseks.Ja vähemasti ma ei paku teistele foorumis mingeid saastasid musti junne ja ei mölise adminite kallal.Vähemasti ma pakun ikkagi korraliku asja.Austa neid,kes on siin foorumis natca targemad kui sina ja oskavad ühendada lülitit õieti.Nõustun kõnemaneerides ja käitumises täielikult W@lduriga. Austa teisi ja teised austavad sind.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Kõlari ehitus/ost!

                    Lasteaed...
                    Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                    Comment


                      #11
                      Vs: Kõlari ehitus/ost!

                      Esmalt postitatud Henzzman poolt
                      Oi ma nii vabandan kui ma sulle oma woofrit pakkusin.Aga see ei peaks andma põhjust ropendamiseks.Ja vähemasti ma ei paku teistele foorumis mingeid saastasid musti junne ja ei mölise adminite kallal.Vähemasti ma pakun ikkagi korraliku asja.Austa neid,kes on siin foorumis natca targemad kui sina ja oskavad ühendada lülitit õieti.Nõustun kõnemaneerides ja käitumises täielikult W@lduriga. Austa teisi ja teised austavad sind.
                      Hezzman ka sina peaks oksa koomale tõmbama..Kui tahad oma woofrit müüa siis tee selleks eraldi kuulutus mitte ära saasta teiste teemasi.Ja oma arvamuse minu kõlaritest võid kloaaki pista..Äkki mina arvan sinu woofrist sama
                      Samad soovid sullegi
                      Tehnofriigi kommentaar on igati õigustatud
                      Äkki tuleb nüüd teemakohaseid soovitusi ka?

                      Comment


                        #12
                        Vs: Kõlari ehitus/ost!

                        Btw nimi on Henzzman,mitte midagi muud.Lühend nimest Henry ja lihtsalt lõppu pandud man nagu Henzz-mees.Pulli pärast.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Kõlari ehitus/ost!

                          Teemasse tagsi tulles, kui Alto II ehitada ei taha, siis teedki selle 3-ribalise mida enne pakkusin: SC10N + W130S/W170S + W250S

                          Aga selle hind läheb kindlasti üle 2500.-
                          Ega selle raha eest ei saa kvaliteetsemalt ja kõvenimi mängivaid kõlareid kui Alto II.
                          Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Kõlari ehitus/ost!

                            Otsi, võibolla on kuskil BG20-nele, mõni kast tehtud - 3-4tk per kast. Nagu B200le on tootja leheküljel.
                            http://www.visaton.com/en/bauvorschl...dro/index.html
                            -

                            Comment


                              #15
                              Vs: Kõlari ehitus/ost!

                              2 BG20 kasti kohta on minul igapäevakasutuses. Kärtsu ja mürtsu maa ja ilm, Pendulum ja Prodigy on "nagu päris". Tättet on ka mõnus kuulata
                              Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                              Comment

                              Working...
                              X