Teade

Collapse
No announcement yet.

BG20 horn ehitus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    BG20 horn ehitus!

    Niisis tegin uue teema,kuna vana läks pisuke käest ära..
    Olen siis 2 skeemi netist otsinud..
    Või:

    Et kumba soovitate teha?
    Eesmärk siis võimalikult selge/kõva ja bassine hääl

    #2
    Vs: BG20 horn ehitus!

    Ma teeks selle suure torni!
    Condemn the hive.

    Comment


      #3
      Vs: BG20 horn ehitus!

      Äkki ka põhjendus juurde..

      Comment


        #4
        Vs: BG20 horn ehitus!

        ma teeks väikse torni, sest mulle meeldib see rohkem.
        Erilahendused.
        PS või mail.

        Comment


          #5
          Vs: BG20 horn ehitus!

          vapsee loogilised mehed.. Äkki mõni asjakohane postitus ka...Või olen jälle midagi halvasti öelnud???
          Välimuselt pole need mõlemad suuremad asjad..Alumine vast isegi ilusam,aga ehk saaks mõne kommentaari selle kohta kumb teeb kõvemat/kvaliteetsemat jne häält..ehk siis kumb on parem.

          Comment


            #6
            Vs: BG20 horn ehitus!

            Küsid: kumba soovitate teha:
            saad kaks vastust ja juba viu-viu.

            no ja pildi järgi ikka väga ei ytle kyll, kui korralikult sa kasti kokku suudad panna, mis materjali kasutad, st. kui kõva häält ja kui kvaliteetselt ta seda tegema hakkab.
            Erilahendused.
            PS või mail.

            Comment


              #7
              Vs: BG20 horn ehitus!

              Mis andmeid ma siis veel lisama peaks?Selleasemel,et tarka panna,võiksid hoopis ära selgitada asja.Kõik pole siin kahjuks "hullud spetsid" ja ei tea mida veel vaja on.Need skeemid vms võtsin ma http://www.hifi-forum.de'st
              Täpsemalt siis see aadress: http://www.hifi-forum.de/viewthread-104-3033.html
              Ja oskab keegi ka selgitada mille järgi filtrit arvutada valmis?

              Comment


                #8
                Vs: BG20 horn ehitus!

                Alumised kastid mängivad mul hetkel toas. Ja noh hi-fi poest neile alla 5-kohalise summa vastast ei leia. Kui viitsid eelmist BG-20 teemat hoolikamalt, siis leiad sealt ka pildid ja heli-kirjelduse üles. Kui kokku panemisega hätta jääda, siis annan nõu hea meelega.

                Comment


                  #9
                  Vs: BG20 horn ehitus!

                  "Kuna olen tähele pannud,et just MINU teemadesse satuvad MÕTTETUD mehed,siis oleks kena,kui enne MINU teemasse postitamist MÕTLEKSID läbi kas see post sobib MINU teemaga kokku!!
                  Eriti pingsalt tuleks see tekst läbi lugeda austatud kasutajal W@ldur"

                  Täiesti uskumatu "mina ja maailm" suhtumine. Sellist ülbust, kitsarinnalisust ja labasust pole siin enne kohanudki! Paistab, et kodanik stage6r on veel liiga noor ja kogenematu saamaks aru, et sellise käitumisega kuigi kaugele elus ei jõua. Ära vist harjutatud sellega, et kõik kandiku peal ette tuuakse. Eks siis tuleb siin "sitta torkida" senikaua kuni inimene oma käitumise üle järele mõtlema hakkab, leksikat muudab ja üleüldse natuke sotsiaalsemaks olevuseks muutub.

                  Comment


                    #10
                    Vs: BG20 horn ehitus!

                    lasteaed.Loe su signatuur palun uuesti läbi ja saada mulle sama kiri privasse kui matsu tunnetad!...Kallis kodanik Chime, kui sul on midagi öelda,siis palun priva!
                    Ja jäta see palun omale meelde,et SEE POLE RATE.EE,VAID ON TEHNIKAFOORUM!Siin on oodatud asjakohased kommentaarid küsmustele,isegi lollidele..Viimase variandi puhul tuleb lihtsalt läheneda algajale arusaadavalt!!
                    Tänan tähelepanu eest!
                    Mina käitun hetkel vastavalt sellele kuidas minu teemale vastatakse-reidi moodi..Kuna siin ei ole veel mõni aru saanud,et aadressiribal polegi enam rate.ee vaid on http://www.elfaelektroonika.ee/foorum/

                    Comment


                      #11
                      Vs: BG20 horn ehitus!

                      Esmalt postitatud Stage6r poolt
                      lasteaed.Loe su signatuur palun uuesti läbi ja saada mulle sama kiri privasse kui matsu tunnetad!...Kallis kodanik Chime, kui sul on midagi öelda,siis palun priva!
                      Ja jäta see palun omale meelde,et SEE POLE RATE.EE,VAID ON TEHNIKAFOORUM!Siin on oodatud asjakohased kommentaarid küsmustele,isegi lollidele..Viimase variandi puhul tuleb lihtsalt läheneda algajale arusaadavalt!!
                      Tänan tähelepanu eest!
                      Mina käitun hetkel vastavalt sellele kuidas minu teemale vastatakse-reidi moodi..Kuna siin ei ole veel mõni aru saanud,et aadressiribal polegi enam rate.ee vaid on http://www.elfaelektroonika.ee/foorum/
                      Aga sinule ka veelkord, kui pole asjakohast ja korralikku teemat pole ka asjakohaseid vastuseis. Kuna sa ennast siin nagunii korduvalt lolliks oled nimetanud, miks siis nii keerulist ettevõtmist ette võtad. Ja targemad inimesed kasutavad otsinguid ja loevad vanasid teemasid, ja kui siis ka midagi veel arusaamatuks jääb, siis esitatakse küsimus. Siin on nende elementide kohta juba teema olnud, kus on piisavalt projekte ja arutelu.

                      Comment


                        #12
                        Vs: BG20 horn ehitus!

                        Natuke naljakas on see, et vähe teistsuguse teemaarenduse peale vanad kalad kohe nii närvi lähevad. Kui teema tundub jama ja midagi mõistlikku ei viitsi kirjutada, siis võib jumala rahus vait olla ja millegi huvitavaga tegeleda. Kui teemale ei vastata, ongi selge, et asi jama ja kogu moos. Negatiivne suhtumine ja põrkamine ei tee au kummagile poolele.

                        Teemakohaselt - kahjuks endal hornikogemust pole aga niipalju kui netist nende kohta loetud - nö tugevat bassist heli ei tee neist vist küll mitte ükski, need siin teemas antud variandid kindlasti kumbki mitte. Tavapärase normaalse tugeva bassiga ja mõnusa kehaga tuntava heli annavad üldlevinud kolmeribalised suure bassikaga inverterkõlarid - ise ehitamine on võimalus, kuid sel juhul peab arvestama meeletu ajakuluga, kusjuures tulemus on ette teadmata. Ehk siis kõlareid ostes võid ju kuulata, et mis sobib, ise ehitades ja eriti esimest korda suuremaid teadmisi omamata ehitades ei tea iial, mis häält see valmis kõlar teeb. Kui on kõva soov ehitada, siis tuleks tõenäoliselt ikkagi alustada teooriast, seejärel väga lihtsast äraproovitud praktikast (näiteks seesama kurikuulus Alto II). Keegi siin teemas mainis, et tal on need hornid olemas, tuleks selle inimesega sõbraks saada ja käia kuulamas Alles seejärel võib ehitamise peale mõelda. Muidu on hunnikutena raha ja aega maha visatud.

                        Comment


                          #13
                          Vs: BG20 horn ehitus!

                          Nii.Kogu teema peale 2mõistvat inimest olnud
                          Igatahes kuna siit foorumist ei paistnud mingit asjakohast vastust tulevad sai tehtud saksa foorumisse teema,kus erinevalt siit tehti kõik selgeks
                          Igatahes nüüd hakkan aegajalt teemat uuendama ehituskäiguga ja vastavate piltidega!

                          Comment


                            #14
                            Vs: BG20 horn ehitus!

                            vaat kui keegi ikka situb seltsimaja ukse ette, siis ansambel ei lähe tagant vaid surab fekaalikahurile poognat ja pulkadega.
                            Ja Stage6r, ma lugesin teemat mitu korda ja sain aru: OLED PÄRIS LOLL.

                            Nii lihtne see ongi. Tee ülemine kast, saad tymmi; tee alumine: ikka saad. Iseloom ei muutu, margi oled kaarega täis teinud ja kindel mis kindel-sa pole ikka rahul ja kõik teised on lollid.
                            Erilahendused.
                            PS või mail.

                            Comment


                              #15
                              Vs: BG20 horn ehitus!

                              "Natuke naljakas on see, et vähe teistsuguse teemaarenduse peale vanad kalad kohe nii närvi lähevad. Kui teema tundub jama ja midagi mõistlikku ei viitsi kirjutada, siis võib jumala rahus vait olla ja millegi huvitavaga tegeleda."

                              Noh, see teemaarendus pole üldsegi mitte esimene kord ja ühiskond peaks ju väärkohtlast suunama ja aitama. Mida siin teha üritamegi Vähemalt on probleemse tegelase postitused muutunud keeleliselt korrektsemateks ja vist juba kaks päeva pole kedagi koleda nimega mõnusasse kohta saadetud. Arusaamade muutmine vist kahjuks nii lihtsalt ei käi...

                              Comment

                              Working...
                              X