Teade

Collapse
No announcement yet.

BG20 horn ehitus!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: BG20 horn ehitus!

    lase tita areneb, õpib juba rolleriga sõitmagi teine; varsti äkki suhtleb ka inimese moodi.

    Enesekriitikat ka:
    Lisatud failid
    Erilahendused.
    PS või mail.

    Comment


      #17
      Vs: BG20 horn ehitus!

      Selleeest lähed veel kohtu

      Aga et miks mina ikkagi alumise teeks? Sest mul üks sõber John tgei selle, ai kus tümakas paukusa ai kus paukus. Panime siis suppaka kinni ja hakkasime selle horniga kuulama Noh, oli selline mahe ja mõnna. Lisaks on sellel keerulisem ehitus => kordades parem!
      Condemn the hive.

      Comment


        #18
        Vs: BG20 horn ehitus!

        Esmalt postitatud W@ldur poolt
        lase tita areneb, õpib juba rolleriga sõitmagi teine; varsti äkki suhtleb ka inimese moodi.

        Enesekriitikat ka:
        Yeah the way succer
        Aga sinu kahjuks/õnneks pean ma mainima,et rolleriga ma juba oskan sõita,ehk isegi paremini kui Teie,kallis W@ldur,uurige netti,saate ehk teada,et minu valduses on olnud eesti kiireim minarelli koopiaga masin(cpi/keeway ja seesugused) nimelt hussar 70cc s6rJa kui natuke veel uurid siis ma tegelen vene tsikklitega ja muideks sõidan ka krossi.And so??Oled nüüd lahe,et oskad peinti kasutada? Yea..
        Ehk oled kohaga ära eksinud..Lasteaed sobiks sulle rohkem..Vanust sul minust mehejagu rohkem,aga käitud samamoodi/hullemini isegi!
        Pmst loll tunneb ikka lolli ära
        See et sa mu "reidilaxxu" peindiga sodid näitab ainult sinu arengu..Hmm peaks ehk isegi mainima ***arengu taset..Äkki mulle ei meeldi sinu avatar siin foorumis?Äkki seda nähes esimene mõte on,et wtf angel klubi liige siia tulnud..Aga ma ei hakka seda reklaamima ilma peal..Erinevalt mõnest hoian mina oma energiat muude asjade peale,soovitaks seda ka sulle..Aga kui tahad tõesti niiväga jamada siis palun väga!Targem annab ikka järele ja mina enam sinu lollustele ei hakka aega raiskama.
        Mida rohkem sa minu teemadesse kirjutad seda rohkem sa minu silmis end maha teed!
        Mina ei ole audiotehnika suhtes just kõige paremal suunal ja proovin siit abi leida kui tahan kõlarit ehitada,aga näed abi asemel saan hoopis suure sõimu ja laimu märklauaks..Ja miks?Need kes jagavad rohkem on lihtsalt nii lebod vennad,et ei suvatse isegi asja lahti seletada,vaid hakkavad kohe paukuma.Õnne teile sellise suhtumisega!
        viimati muutis kasutaja Stage6r; 19 m 2007, 20:35.

        Comment


          #19
          Vs: BG20 horn ehitus!

          Esmalt postitatud Stage6r poolt
          Yeah the way succer
          Aga sinu kahjuks/õnneks pean ma mainima,et rolleriga ma juba oskan sõita,ehk isegi paremini kui Teie,kallis W@ldur,uurige netti,saate ehk teada,et minu valduses on olnud eesti kiireim minarelli koopiaga
          masin(cpi/keeway ja seesugused) nimelt hussar 70cc s6r
          aga liikluseeskirju tunned ka? Oleksin meelitatud


          Esmalt postitatud Stage6r poolt
          Ja kui natuke veel uurid siis ma tegelen vene tsikklitega ja muideks sõidan ka krossi.And so??
          jumala eest, sõida aga!!!

          Esmalt postitatud Stage6r poolt
          Oled nüüd lahe,et oskad peinti kasutada? Yea..
          veits nalja oma kulul selles synges teemas.


          Esmalt postitatud Stage6r poolt
          Ehk oled kohaga ära eksinud..Lasteaed sobiks sulle rohkem..Vanust sul minust mehejagu rohkem,aga käitud samamoodi/hullemini isegi!
          Pmst loll tunneb ikka lolli ära
          Ei tulnud ju pea kellegil sinuga inimese moodi rääkimine välja, kuidagi pidi ju lähenema.

          Esmalt postitatud Stage6r poolt
          See et sa mu "reidilaxxu" peindiga sodid näitab ainult sinu arengu..Hmm peaks ehk isegi mainima ***arengu taset..
          U R unbeatable.


          Esmalt postitatud Stage6r poolt
          Äkki mulle ei meeldi sinu avatar siin foorumis?Äkki seda nähes esimene mõte on,et wtf angel klubi liige siia tulnud..Aga ma ei hakka seda reklaamima ilma peal..Erinevalt mõnest hoian mina oma energiat muude asjade peale,soovitaks seda ka sulle..
          No kuhu peale sa seda energiat hoiad, mölised ja mulised.

          Esmalt postitatud Stage6r poolt
          Aga kui tahad tõesti niiväga jamada siis palun väga!Targem annab ikka järele ja mina enam sinu lollustele ei hakka aega raiskama.
          Mina ka :P


          Esmalt postitatud Stage6r poolt
          Mida rohkem sa minu teemadesse kirjutad seda rohkem sa minu silmis end maha teed!
          No siis olen maas sinu jaoks ja asi JOKK.

          Esmalt postitatud Stage6r poolt
          Mina ei ole audiotehnika suhtes just kõige paremal suunal ja proovin siit abi leida kui tahan kõlarit ehitada,aga näed abi asemel saan hoopis suure sõimu ja laimu märklauaks..Ja miks?Need kes jagavad rohkem on lihtsalt nii lebod vennad,et ei suvatse isegi asja lahti seletada,vaid hakkavad kohe paukuma.Õnne teile sellise suhtumisega!
          Paukuma hakkasid sina ja need kes jagavad, ei pea debiilseid märkusi taluma. Mine Nestesse, tangi täis ja tõmba uttu. Midagi tarka pole sinu suust küll kuulnud.
          Aga eks ole mina ikka loll ja lollim.
          Kõik. Minu poolt.
          Erilahendused.
          PS või mail.

          Comment


            #20
            Vs: BG20 horn ehitus!

            Oi kui tore sinust,et said aega vastata..
            Jah..Sinu kahjuks ma tunnen liikluseeskirju.Loodan,et sinagi!
            Oi aga sina ei saatnudki mulle ussi veel??Sorry bob aga ma käin karate trennis..Sinna läheb minu energia.Soovitan sullegi..
            Mina hakkasin paukuma põhjusega..Mina tegin oma nn"debiilsed märkused vastuseks mõne mehe omadele..Egas mina ei saa halvem olla
            Ja ka mina ei ole sinu poolt midagi tarka kuulnud.
            Ma usun,et kui me joondaks teineteist sinna lollide tabelile,siis ehk jäämegi samasse punkti?
            Minu poolt ka kõik!Kena tulevast talve sulle!

            Comment


              #21
              Vs: BG20 horn ehitus!

              Tõenäoliselt peaks siit kah mode üle käima, härrad said suud puhtaks räägitud ja teistel vast pole seda juttu vaja vahtida.
              Ja mina veel mõtlesin, et Ärapanija on ainult pühapäevati eetris..heh
              Condemn the hive.

              Comment


                #22
                Vs: BG20 horn ehitus!

                Oi-oi, selliseid pärleid kustutada küll ei maksa. Tore humoorikas lugemine. Pealegi on antud autori teemad viimasel ajal foorumis ühed populaarsemad. Tegelt, isegi väike respekt, kaader ütleb kõik välja mis mõtleb, ja ka selle mis mõtlemise ees käib, meenutab mulle üht teatavat kõrtsmikku Švejkist. Aga nüüd teemast: juhul, kui oled teknoträänssar ja bassipede, ei ole mingit mõtet nende kõllide tegemisega vaeva näha. Olen neid(alumisi) kuulnud, ülimalt maheda ja loomuliku heliga, aga tümmi neist küll loota pole.

                Comment


                  #23
                  Vs: BG20 horn ehitus!

                  Esmalt postitatud Stage6r poolt
                  uurige netti,saate ehk teada,et minu valduses on olnud eesti kiireim minarelli koopiaga masin(cpi/keeway ja seesugused) nimelt hussar 70cc s6rJa kui natuke veel uurid siis ma tegelen vene tsikklitega ja muideks sõidan ka krossi.
                  Esmalt postitatud Stage6r poolt
                  aga ma käin karate trennis
                  "Aga mul on külgkorviga jawa"
                  Esmalt postitatud Stage6r poolt
                  Mina ei ole audiotehnika suhtes just kõige paremal suunal ja proovin siit abi leida kui tahan kõlarit ehitada,aga näed abi asemel saan hoopis suure sõimu ja laimu märklauaks..Ja miks?Need kes jagavad rohkem on lihtsalt nii lebod vennad,et ei suvatse isegi asja lahti seletada,vaid hakkavad kohe paukuma.Õnne teile sellise suhtumisega!
                  Probleem algas siiski sellest, et teatud isikud üritasid sulle midagi vihjata(küsisid, et kas võtta ema või tütar), kuid sina neid vihjeid ei mõistnud ja... valasid muudkui õli tulle. Ole aupaklikum ja tagasihoidlikum ning leiad õnne (ja vastuse küsimusele).

                  Comment


                    #24
                    Vs: BG20 horn ehitus!

                    ehitate karate võtetega venetsiklist bg20 horni-d ?

                    võiks nüüd veidi asjalikumaks see teema muutuda....
                    TeamRMS

                    Comment


                      #25
                      Vs: BG20 horn ehitus!

                      Ei tea kas eelnevas automaadivalangut meenutavas mölas see ka kirjas oli aga tegija ise räägib selle kohta , et pole suurimat kambrit arvutanud, et see lihtsalt tekkis, siis kavandi tulemusena. Arvutuslikult aga alumine piir peaks olema 150hz kanti. See on momendil siis esimene, kuulamata teooria.
                      Pärast kuulamist aga räägib, et kesksageduses ja kõrgemas otsas on ebaühtlane kara. Üpris teravakõlaline, dünaamiline ja pidavat tekitama tema kodus tunde suurest lavast ja õhust.

                      Sa võiksid vast enda omasi ehitama hakates katsetada erinevaid materjale, erinevad peegleduspunktid teha näiteks rohkem neelavatest/peegeledavatest materjalides, eksperimenteerida hoolikalt filtritega (notchide erinevate versioonidega võiksid ülemist otsa sellel valjukal siluda) siis veel tweeteer oleks varjant jne jne jne.

                      Lahendeid mitmeid, kutsu aga kuulama kui valmis


                      S A C
                      Siberian Audio Concept

                      Comment


                        #26
                        Vs: BG20 horn ehitus!

                        erinevad materjalid pidavat jah hea tulemuse andma, kast "kõlisevat" vähem.

                        "tümmi" kuulamisel on tegelikult hea asi nende puhul see, et tavakõlarist on
                        tundlikkus kõvasti suurem (94 dB neil vs 86-7 tavakõlaril), mis tähendab kordades valjemat heli sama võimsuse juures ja võimalust bassi peale
                        keerata ilma võimendit klippima ajamata. pole küll minu maitse, aga
                        spetsiifiliste soovide puhul kulub ära.

                        Comment

                        Working...
                        X