Teade

Collapse
No announcement yet.

Küsimus kõlari ohmide kohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Küsimus kõlari ohmide kohta

    Selline küsimus, et mul on kõlarid 6ohmi ja võim on olemas 8ohmi kas siis võib seda võimu kasutada või mõjub see kõlaritele mingit moodi kahjustavalt?

    #2
    Vs: Küsimus kõlari ohmide kohta

    Üldjuhul ei soovitata väiksema takistusega kõlareid võimendile taha ühendada.On oht võimendi läbi lasta.

    Comment


      #3
      Vs: Küsimus kõlari ohmide kohta

      Räägi täpsemalt, mis võimendiga tegu?

      Comment


        #4
        Vs: Küsimus kõlari ohmide kohta

        Küsiks juurde, kuidas tõlgendada kõlarite võimet avaldada takistust 4-8 Ohm? Takistus on >=8Ohm ja sobib mõlemal juhul?

        Comment


          #5
          Vs: Küsimus kõlari ohmide kohta

          See on lihtsalt lollikindel süsteem, et inimene ei peaks foorumisse tulema küsima, mida ta kuhu ühendada tohib. Ehk siis ,kui me ei viitsi oma ajusid liigutada võib vahest olla nii, et 1+1=3

          Comment


            #6
            Vs: Küsimus kõlari ohmide kohta

            Esmalt postitatud reameez poolt
            Küsiks juurde, kuidas tõlgendada kõlarite võimet avaldada takistust 4-8 Ohm? Takistus on >=8Ohm ja sobib mõlemal juhul?
            kus on kõlarile kirjutatud 4-8 oomi?

            on R, on Z jne. aga takistus (Z) tõuseb ikka kõrgemale kui 8 oomi.
            Erilahendused.
            PS või mail.

            Comment


              #7
              Vs: Küsimus kõlari ohmide kohta

              Mina olen kõlarite alal muidugi loll mis loll ja oskan ka foorumis lolle küsimusi küsida, aga enne kui end majanduslikult lolliks lasen teha vale asja ostes, tahaks siin omad vitsad lolluste alal kätte saada.

              Võtame minu silmis asjaliku kaupluse audiocity ja tema minu silmis asjaliku müügiartikli magnat. Seal on punavalgelt kirjas, et kõlarite takistus on 4-8 Ohm. On ka igasugu muid asju (Bi-wiring ja bi-amping) mis selle toodangu puhul pidid olema väärad väita, aga huvitaks just nimetatud kõlarite taksitus. Ei oska arvata, kas mind peaks huvitama rohkem reaktiiv- või aktiivkomponent, aga tahaks teada, et kui minu võimendi tagaküljel on hoiatus 8 Ohm min, kas neid kõlareid võib ühendada? (Palun pinnaefekte ja kullatud otste mõjust takistusele mitte rääkida)

              Comment


                #8
                Vs: Küsimus kõlari ohmide kohta

                Võimendil kiri 8 oomi ja kõlaril samuti, ühenda julgelt

                Comment

                Working...
                X