Teade

Collapse
No announcement yet.

tornide projekt audes75w104-8

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    tornide projekt audes75w104-8

    et siis vist läeb mingi aega tegemiseks woofer audes75w104-8 (2000a mudel),mid 2xvisaton w130s-4 ja kõrge visaton sc10n-8 kastid peksid tulema 21mm vineerist ja välimised 8mm vineerist kasti suuruse arvutamisel kasut bass box prod inverter tuleks siis taha seina 70mm läbimõõduga Mis arvate siis sellisest projektist
    Lisatud failid

    #2
    Vs: tornide projekt audes75w104-8

    filtrid peaksid umbes sellised tulema siis lp 120 bp 120 3000 ja hp 3000
    Lisatud failid

    Comment


      #3
      Vs: tornide projekt audes75w104-8

      Kas W130 tulevad eraldi kasti? Joonisel ei paista olevat.
      Minu DIY blogi
      <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

      Comment


        #4
        Vs: tornide projekt audes75w104-8

        hetkel veel mõtlen kas teen kasti või ostan need kuplid millega tagant sulgeda

        Comment


          #5
          Vs: tornide projekt audes75w104-8

          Üks variant on selline, et võta ette mõni sarnane projekt ja muuda vastavalt vajadusele. Näiteks see
          On vähemalt järgi proovitud variant. Ja muide kõrgsagedus on sel projektil ka parem. Mida paremaid elemente kasutada, seda vähem vaeva on ka filtriga (üldjoontes).
          Minu DIY blogi
          <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

          Comment


            #6
            Vs: tornide projekt audes75w104-8

            need eeldaksi siis ju 1 1le maha tegemist aga mul seisavad juba pkemat aega kaks audese bassi ja kesksageduse saaks ka väga sootsalt aga kõrge võiks küll jah välja vahetada kui seal kasutada 13 mid siis peaks kindlasti kasti vähe laiemaks tegema ja inverter tuleks ka vast uus arvutada

            Comment


              #7
              Vs: tornide projekt audes75w104-8

              Esiteks, kasuta kirjavahemärke, sest su postitusest on võimatu midagi aru saada!

              Kasti laiemaks tegema ei pea, sest sul on originaalis ka 13 cm midbassid. Bassikateks võid kasutada olemasolevaid audeseid küll.
              Minu DIY blogi
              <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

              Comment


                #8
                Vs: tornide projekt audes75w104-8

                http://www.visaton.de/bilder/weichen...250light_w.gif siin on kasutatud 8ohm keskssagedus kõlareid mul aga 4ohm-sed Muutub sellest väga palju.

                Comment


                  #9
                  Vs: tornide projekt audes75w104-8

                  Tere!
                  Saan aru et soovid oma projektis kasutada Audese bassikat. Tean, et leidub inimesi kes audese kvaliteeti pyyavad hinnata. Pakuks aga sulle veidi parema variandi Visaton W200s näol. Tevalost ostetud ja kasutamata.

                  tervitused

                  Comment

                  Working...
                  X