Teade

Collapse
No announcement yet.

wireless kõrvaklapid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    wireless kõrvaklapid

    Tere,
    Sooviks selliseid kõrvaklappe arvutile/telekale, et selle audioväljundisse paned väikse saatja ning kõrvaklappidest tuleb heli. Kõik, mida ma praegu olen leidnud töötavad FM sagedustel raadiona..
    Ehk oleks kellegil midagi välja pakkuda? Tahaks neid suuremat sorti "mikihiire " kõrvaklappe. hinnapiir 1500.- kandis.

    #2
    Vs: wireless kõrvaklapid

    Mul IR (infrapuna) klapid vedelevad, kui on soov, siis privasse.
    Head susserdamist !

    Comment


      #3
      Vs: wireless kõrvaklapid

      Esmalt postitatud makuke poolt
      ... audioväljundisse paned väikse saatja ning kõrvaklappidest tuleb heli. ...
      kardan, et need saatjad on päris kobakad, ei ole mõeldud kaasaskandmiseks,
      mul on kodus raadiosagedusel mitu aastat vanad Philipsid (võin laenata ja müüa kui huvi)

      kaasaskandmiseks on BT klapid mugavad ja ilma eetri kahinateta
      kui telefonil või läpakal on BlueTooth siis soovitaks: http://www.telemark.ee/?op=body&id=57&cid=642
      proovisin vana N-GAGEga ei saanud muusikat kuulata ainult HF-na töötas,
      niiet telefon ei tohi väga vana olla, peab toetama üle BT musa kuulamist
      SE k530 ja z610 töötas isegi raadio probleemideta,
      saadaval elisa kioskites, ise ostsin ülemistest elisast

      Comment


        #4
        Vs: wireless kõrvaklapid

        Esmalt postitatud kfl poolt
        kardan, et need saatjad on päris kobakad, ei ole mõeldud kaasaskandmiseks,
        mul on kodus raadiosagedusel mitu aastat vanad Philipsid (võin laenata ja müüa kui huvi)

        kaasaskandmiseks on BT klapid mugavad ja ilma eetri kahinateta
        kui telefonil või läpakal on BlueTooth siis soovitaks: http://www.telemark.ee/?op=body&id=57&cid=642
        proovisin vana N-GAGEga ei saanud muusikat kuulata ainult HF-na töötas,
        niiet telefon ei tohi väga vana olla, peab toetama üle BT musa kuulamist
        SE k530 ja z610 töötas isegi raadio probleemideta,
        saadaval elisa kioskites, ise ostsin ülemistest elisast
        ta ei olegi ju neid kaasas kandmiseks tahtnud soetada, telekas või arvuti on ju signaali allikana mõeldud.

        Aga ma ka kunagi omanud neid raadiosagedusel töötavaid philipseid, need ei ole eriti head, sahisevad ja helikvaliteet pole ka midagi erilist.

        Comment


          #5
          Vs: wireless kõrvaklapid

          Kommentaaride põhjal saan aru, et IR klapid ei kõlba kuskile? Rõhutan, et neid ei hakata kunagi toast välja viima. Ainult arvuti või teleka taga kasutama.
          viimati muutis kasutaja makuke; 12 m 2008, 08:33.

          Comment


            #6
            Vs: wireless kõrvaklapid

            ise oman selliseid sony rf-820r juba paar aastat. levi raadius on tõesti 100m lähedale, nõrge(ma)ks läheb siis kui olen saatjast nii 70m kaugusel teises majas..- nii palju siis levist.
            heli on suht normaalne (saatja läheduses sahinaid ei ole), kuigi parema tulemuse annaksid juhtmega klapid loomulikult.

            kriitikaosa-
            suht kauaaegsest kuulamisest on neil ära väsinud madalam ots helis, kostb juurde natuke sahinat paremast klapist
            toas kuulates on selliseid kohti kus tekib kõrgsegeduslik vilin klappides, (võib olla põhjustatud elektriseadmetest), igatahes lahti saab sellest muutes saatja asukohta (piisab keermisestki), või liigutades end
            klappidega

            siiamaani ei kahetse ostu, suht mugav nendega ringi joosta

            Edit: BT kohta niipalju, et levipiirkond neil on nõrgem, IR ei näita läbi seinte; peab olema kogu aeg otsenähtavus.

            Comment


              #7
              Vs: wireless kõrvaklapid

              On ka olemas sellised asjad nagu wireless kõrvamonitorid, nende leviraadius on suhteliselt suur, samuti ka hind .

              Comment


                #8
                Vs: wireless kõrvaklapid

                Esmalt postitatud makuke poolt
                Kommentaaride põhjal saan aru, et IR klapid ei kõlba kuskile? Rõhutan, et neid ei hakata kunagi toast välja viima. Ainult arvuti või teleka taga kasutama.
                miks juhtmega olla ei või saaks selle raha eest mis nende juhtmeteta asja peale kulutad, palju paremad juhtmetega asjad ju.

                Comment


                  #9
                  Vs: wireless kõrvaklapid

                  Probleem on selles, et juhe (6m) jääb toas ette ning sellepärast eelmised pioneerid legoks lammutatud ongi. Tegelikult on ei ole ma veel aru saanud aga kas need IR klapide saatja (suur junn) on siis ühenduses arvuti või teleka või..

                  Comment


                    #10
                    Vs: wireless kõrvaklapid

                    Vene ajal oli kõrvaklappide jaoks selline asi nagu induktofon.See koosnes sellest,et teleka vms heliväljundisse käis traadist raam ja vastuvõtjaks oli siis väike vastuvõtja kahe MP transipeal võimendi koos vastuvõtu pooliga.Raadius on täpselt nii palju kui traadist raami pikkuseks paned.Selle skeem on L.Abo raamatus Elektroonikakonstruktor.

                    Comment


                      #11
                      Vs: wireless kõrvaklapid

                      IR klappidel on jah saatja pool ühenduses heliallikaga (võimendi või PC ...) ja adapter seinas toitmiseks. See saatja "junn" pole suur: alus ~15 cm läbimõõduga 2cm seib ja väike torn (15 cm) püsti.
                      Otse nähtavus on muidugi kasulik, aga töötab ka nurga tagant.
                      Klappidel endil heli tugevuse regulaatorid küljes.
                      Head susserdamist !

                      Comment


                        #12
                        Vs: wireless kõrvaklapid

                        super, valikus siis IR klapid. Ostsimega saan ise hakkama. Seniks aitähh

                        Comment

                        Working...
                        X