Teade

Collapse
No announcement yet.

kas on parem 4, 6 või 8 oomi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: kas on parem 4, 6 või 8 oomi

    siin pole asi stereorežiimis,vaid võimendi omapärast.heli võimendamisel kehtib see reegel,et mida madalam sagedus,seda suuremat võimsust tema võimendamiseks vajatakse.lihtsamatel ressiiveritel on sagedusriba alt piiratud(ehk siis lihtsamalt öeldes,madalate sageduste jaoks on oma võimendi ja teistele võimenditele piiratakse madalate sageduste juurdepääs)nii saab väga lihtsalt saavutada näilise võimsuse 100W kanali kohta.

    Comment


      #17
      Vs: kas on parem 4, 6 või 8 oomi

      sõltuvalt sisend signaalist on heli kas stereo või 5 kanalit.
      ja stereona on tõesti heli pisut parem

      Comment


        #18
        Vs: kas on parem 4, 6 või 8 oomi

        Aga vaata oma ressiiveri passist järele, mis sagedusriba ulatust ja võimsust ta stereo heli korral välja annab.
        Kuigi jah, ma arvan, et seal on rohkem marketingi (müügiks mõeldud)andmed.

        Comment


          #19
          Vs: kas on parem 4, 6 või 8 oomi

          Esmalt postitatud cdrom poolt
          no jah. tahaks kõike. vaadata filmi ja kuulata muusikat ja seda kõike hea heliga. on siis nüüd palju tahetud?
          Kui saladus pole, siis mis asi on HEA HELI?
          Seda et ressidel jääb madalaid vajakka ei oska komenteerida, aga see, et nii mõnigi ress teeb samade kastidega , mis enne puhta stereovõimu taga, paremat häält, olen küll kogenud ja tegu pole mingi 10K või enam maksvaressiga. Noh muidugi sõltub musast mida kuulata.
          www.automobilia.ee

          Comment


            #20
            Vs: kas on parem 4, 6 või 8 oomi

            Ja mis on PAREM HÄÄL, kui saladus pole?

            Comment


              #21
              Vs: kas on parem 4, 6 või 8 oomi

              Esmalt postitatud scanspeak poolt
              Ja mis on PAREM HÄÄL, kui saladus pole?
              kõlavam! praeguste heli ei kõla kuigi nad on 20-20000ghz ja 120W musicpower 8 oomi. pole hea heli.
              käisin estonia-id kuulamas - pisut parem kui mu praegused aga madalad on
              kuidagi valed. kõmisevad või kuidas öeldagi ruum on täis kuminat
              ja aru ei saa mis muusikariista selleks parasjagu kasutatakse

              Comment


                #22
                Vs: kas on parem 4, 6 või 8 oomi

                Esmalt postitatud cdrom poolt
                kõlavam! praeguste heli ei kõla kuigi nad on 20-20000ghz ja 120W musicpower 8 oomi. pole hea heli.
                käisin estonia-id kuulamas - pisut parem kui mu praegused aga madalad on
                kuidagi valed. kõmisevad või kuidas öeldagi ruum on täis kuminat
                ja aru ei saa mis muusikariista selleks parasjagu kasutatakse
                Mis võimendiks oli? Kah Estonia?
                Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

                Comment


                  #23
                  Vs: kas on parem 4, 6 või 8 oomi

                  kumina tekimisel võib omajagu süüd olla ruumil.kajab liiga hästi vastu ja see võib madalatel kuminana kosta

                  Comment


                    #24
                    Vs: kas on parem 4, 6 või 8 oomi

                    "kui ainult oome vaadata,siis mida rohkem oome,seda parem heli."

                    "põhjuseks on induktiivsus.mida rohkem oome,seda suurem keerdude arv mähises ja seda suurem induktiivsus"

                    Nii huvitaks teada miks siis 16, 32 või lausa 600 oomiseid kõlareid müügil pole kui suur takistus nii hea on
                    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                    Konfutsius

                    Comment


                      #25
                      Vs: kas on parem 4, 6 või 8 oomi

                      Sest võimendid peavad olema siis kõvasti võimsamad... Ütleme, et on 20W RMS @ 4 oomi võimendi. 32 oomise kõlari puhul jääb võimsusest alles 2,5W.

                      Juhul, kui olen õigesti aru saanud, siis nii see peaks olema.

                      Comment


                        #26
                        Vs: kas on parem 4, 6 või 8 oomi

                        nii see ongi.ja et inimene on selline imelik olend,kellele suured väljundvõimsusnumbrid on palju tähtsamad kui helikvaliteet ise,siis odavaim võimalus väljundvõimsuse tõstmiseks ongi valjuhääldi takistuse vähendamine.väiksemat,mis mul on õnnestunud näha oli 1,6 oomi(suurima takistusega 32 oomi)

                        Comment


                          #27
                          Vs: kas on parem 4, 6 või 8 oomi

                          Jah,peerless 1120 bassikad on ka 16 oomi.

                          Comment


                            #28
                            Vs: kas on parem 4, 6 või 8 oomi

                            neid estonia-id sai proovitud korraliku ressiiveri taga ja odüsei 001 taga
                            ressiiveri taga oli parem aga ikkagi ja ruumid olid ka erinevad.
                            kuidagi selline tunne oli nagu kõlari membraanid liiguks liiga lõdvalt
                            ja ülemäära pikalt. õhu paneb hästi liikuma aga heli

                            Comment


                              #29
                              Vs: kas on parem 4, 6 või 8 oomi

                              Selle kumina vastu pidavat aitama invertertoru lühendamine mõne cm võrra. Kuigi mulle tundub, et selline ebamäärasus on pika käiguga ja raskete membraanidega valjukate üldine eripära. Rohtu on lihtne leida - tuleb neist plastikust-metallist junnidest mööda käia ja investeerida suure pindala ja suhteliselt väikese käiguga kontsertvaljukatesse. Nende heli on õigesti konstrueeritud kastis täpsuse etaloniks.
                              Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

                              Comment


                                #30
                                Vs: kas on parem 4, 6 või 8 oomi

                                Esmalt postitatud tehnofriik poolt
                                Selle kumina vastu pidavat aitama invertertoru lühendamine mõne cm võrra. Kuigi mulle tundub, et selline ebamäärasus on pika käiguga ja raskete membraanidega valjukate üldine eripära. Rohtu on lihtne leida - tuleb neist plastikust-metallist junnidest mööda käia ja investeerida suure pindala ja suhteliselt väikese käiguga kontsertvaljukatesse. Nende heli on õigesti konstrueeritud kastis täpsuse etaloniks.
                                vot vot seda juttu olen tegelikult juba kusagilt kuulnud.
                                aga kontsert kõllid vist äkki hirm kallid või kas nad ikka sobivad koju kuulamiseks

                                Comment

                                Working...
                                X