Teade

Collapse
No announcement yet.

palun soovitada kõlareid onkyo-le

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    palun soovitada kõlareid onkyo-le

    tere!
    palun soovitada kõlareid onkyo tx sr605-le. esialgu on plaanis osta kaks esikõlarit, mida siis stereona kuulata niikaua, kui saaks neile juurde osta ülejäänud kõlarid. hea oleks, kui need kaks kõlarit oleks piisavalt kvaliteetsed, et neid omapäi kuulata ning et neile saaks ülemäärase pingutuseta hiljem järelejäänud süsteemi juurde soetada. hind kahe peale võiks jääda 10 000eek piirimaile.
    tänan!

    #2
    Vs: palun soovitada kõlareid onkyo-le

    www.teufel.de soovitab oma mudeleid võimude kaupa näiteks.
    Minu DIY blogi
    <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

    Comment


      #3
      Vs: palun soovitada kõlareid onkyo-le

      audes

      Comment


        #4
        Vs: palun soovitada kõlareid onkyo-le

        teufel täitsa uus nimi mulle, millest muidugi ei saa miskit järeldada.
        mis audese mudelit soovitaksid?

        Comment


          #5
          Vs: palun soovitada kõlareid onkyo-le

          http://www.elfaelektroonika.ee/fooru...ad.php?t=33500

          Proovi neid

          C.
          http://www.album.ee/user/16860279

          Comment


            #6
            Vs: palun soovitada kõlareid onkyo-le

            visuaalne pool pole silmale kõige atraktiivsem ja nats laiad ka (ruumiga hetkel kitsas). loodan, et isiklikult ei võta.

            Comment


              #7
              Vs: palun soovitada kõlareid onkyo-le

              http://www.audes.ee/index.php?id=2679 Need peaks kuskil soovitud hinnaklassi jääma. Siin teema ka nende kohta, pidavat olea päris hea, ja mudugi poekõlaritega üldse eestimaal nii et audesele samas hinnaklassis väga vastast pole. Aga see on minu arvamus.

              Comment


                #8
                Vs: palun soovitada kõlareid onkyo-le

                Audes 155 tundub huvitav jah, samas oleneb palju ka kuulamisruumi suurusest, kus neid pruukima hakatakse... Võiks olla avaram ruum.

                Comment


                  #9
                  Vs: palun soovitada kõlareid onkyo-le

                  Lisaks on Audiocentris "Dali" ning siis veel valikut siit http://tuhat1.ee/index.php?lang=est&main_id=151 ja siit http://www.audiocity.ee/tooted.php?cat=74
                  Lisaks siin foorumis on tegelased nagu Aleksander Peterson, Hipi, Intz - kes teevad (kui teevad) eritellimusel kõlariprojekte - hinnad ja tarneajad on kokkuleppe asi.
                  -

                  Comment


                    #10
                    Vs: palun soovitada kõlareid onkyo-le

                    tänan vastamast! üldiselt mulle täitsa meeldiks eesti asi audese näol, teda võiks täitsa kuulata. ruum jah avar küll ei ole, aga noh loodetavasti mängivad nad ka madalama volüümiga sama "rikkalikult" kui kõrgemaga, või? kunagi saab neile kindlasti paremat ruumi pakkuda.
                    viimased lingid mind kahjuks eriti ei aita, kuna ma sooviks konkreetse kõlari pakkumist (no ok dali on küll konkreetne, norin).
                    muide, kuidas on selle takistusega lugu-et mis peaks võmul olema ja mis kõlaril. ehk kas need mainitud audesed sobivad mu ressiivriga oomide poolest?
                    aitähh teile!

                    Comment


                      #11
                      Vs: palun soovitada kõlareid onkyo-le

                      Audes 155 on neljaoomised ja alates sellest too ressiiver ka kõlareid seedib. Võimsusest samuti puudu ei jää. Ruumi suuruse osas: vähemalt minul hakkas kõrva häirima, kui sama gabariidiga tornkõlarid 20m² elutoas olid. Bass oli üsna kontrollimatu. Samas oma panuse andsid ka paneelseinad, mis hirmsasti heli peegeldasid. Peale riiulikõlaritele üle minemist asi paranes tunduvalt ja mõnusa muusikakuulamise jaoks on helitugevus ja bass piisav.

                      Comment


                        #12
                        Vs: palun soovitada kõlareid onkyo-le

                        ruum on jah sama suure kanti, küll mitte paneel. aga kuidas maestro 145 sobiks, kas suht sama asi heli poolest? ja kas väikses ruumis pole ikkagi vahet kumb mängib - või 145 mürtsub talutavamalt?

                        Comment


                          #13
                          Vs: palun soovitada kõlareid onkyo-le

                          145 võiks ju teoreetiliselt parem variant olla - aga ainult minu kogemuse järgi ja samasuguses ruumis nagu mul Kui on "pehmete" seintega ruum, paksud kardinad/vaip jne helineelajad, siis vast ei tuubi ruumi nii meeletult heli täis, nii et ise enam ära ei mahu Proovimist väärt on nad mõlemad igal juhul. Omaette teema, kuidas kauplusega proovimise osas kaubale saada...

                          Comment


                            #14
                            Vs: palun soovitada kõlareid onkyo-le

                            Mitukümment erinevat, 10k Dali/Wahrfedale mudelit seal märkasid? Kas google on võõras? (norin)
                            -

                            Comment


                              #15
                              Vs: palun soovitada kõlareid onkyo-le

                              tänud kõigile, kes otseselt ja kaudselt on vastanud, isegi kui on norimiseks läinud ja mitte tahtes kahelda kellegi teadmistes küsin veel üle, et kas maestro 145 ja 155 sobivad oomide poolest minu aparaadile? tänan!

                              Comment

                              Working...
                              X