Teade

Collapse
No announcement yet.

Ei hakka tööle

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Ei hakka tööle

    Proovisin endale kah teha aga ei hakka töööle või nägin valesti. Mina nägin et ühendas kõlari juhtmete külge ja hakkas kohe tööle aga minul see ei õnnestu. Milles viga?
    Video: http://video.modding.ru/play.php?vid=170

    #2
    Vs: Ei hakka tööle

    Esimene küsimus oleks, et mida ja kuidas sa ühendasid.

    Comment


      #3
      Vs: Ei hakka tööle

      Ei no jah,mina isiklikult jätaks sellised asjad sellistele vendadele.Videost tundus,et see vend ühendas dioodi otse sappa arvuti kõlari valjukaga paraleelselt.Kui sul ei hakanud tööle,siis proovi vahetada polaarsust.Ja kui ühendad kaks dioodi,siis algul proovi paraleelselt,kui süttivad liiga vara,siis pane jadasse.Jälle jälgi polaarsust.

      Comment


        #4
        Vs: Ei hakka tööle

        proovisin igat pidi, isegi kõlli võtsin lahti ja panin vastu kõlari klemme aga ei midagi. on kellegil veel mõni soovitus?

        Comment


          #5
          Vs: Ei hakka tööle

          Mina olen näinud vilkuvaid LED-e kõlari taga küll, aga siis oli tegu autos olevate bassikõlaritega-suuremad pinged-voolud kui sinu arvutikõllid tekitada suudavad.

          Comment


            #6
            Vs: Ei hakka tööle

            Proovi jah kasvõi muusikakeskusega.

            Comment


              #7
              Vs: Ei hakka tööle

              aga kas see et ta vilkuma hakkab loeb ledi omatustest kah(voolutugevus jne)?

              Comment


                #8
                Vs: Ei hakka tööle

                Mingil määral jah.Peamiselt vool,kuna enamus on kõik 3V.

                Comment


                  #9
                  Vs: Ei hakka tööle

                  sain musakeskuse taga tööle aga ega sinna takistit vahele ei pea panema?
                  ja kui peab sis mitme oomise?

                  Comment


                    #10
                    Vs: Ei hakka tööle

                    Kohustuslik ei ole,ainult siis,kui sa tahad,et see väga kõva tümmiga tööle hakkaks.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Ei hakka tööle

                      haaa väga tore leiutis iseenesest, krt tekkis kohe tahtmine ise see järgi proovida :P

                      Comment


                        #12
                        Vs: Ei hakka tööle

                        Olen seda enne näindud. Väga tore lelu. Nüüd hakkasid omalgi mõtted liikuma, on mul olemas selline arvuti jubalakas ,mis suudab muusika taktis kuni 12 voldist pinget välja anda. Sees on tal pisike mikker mis võtab kogu müra vastu ja muudab siis ,kuidas nüüd õelda 12 voldisteks muusika inpulssideks peal sellel veel 4 lülitusega lüliti millega saab siis kaks lelu kustutada, lihtsalt põlema, muusika taktis ja korda-mõõda põlema panna.

                        Comment

                        Working...
                        X