Teade

Collapse
No announcement yet.

otsida vs paluda valmistada?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    otsida vs paluda valmistada?

    majanduslangusega kipuvad meid tihedamini külastama tegelased, keda ei oota.. minul viisid nad kaasa igasugu träni, sh ProAc 125-d. Uued 130-d, 140-d jäävad minu jaoks kalliks, eebai müüjat, kes kasutatuid eestisse viitsiks saata, pole siiani leidnud.

    väga tugev orienteeruja ma teistes brändides pole. mis mind 125-te juures võlus:

    *ootamatult detailne esitus
    *päris kõva ja dünaamiline helipilt kogu diapasoonis, väga hea vokaal
    *pisut soojem kõla ning eriti -
    *üllatavalt võimas bassiosa pisikeste ning lihtsate kastide juures, kusjuures ruum on täidetud, kuid kõrvaltoad on kuminavabad. mida ei saa öelda Audes 155 kohta, mis mul praegu kodus vedelevad. ülakorrus tümiseb isegi väikese helitugevuse korral.

    häirib: kui jats ja klassika on päris oivaline, siis pop/rokk läheb pisut läbuks, jube täpselt peab kuulamiskohta valima.

    niisiis - ma ootaks head nõu headelt inimestelt:

    a) milliseid analooge mul otsida tasuks või

    b) kes tahaks/suudaks midagi valmistada, sellist, mis 125-tele alla ei jääks. aa-laa response 2,5 kloonid, mida vist siingi paljud aretanud on. vms.

    kõlarid peaksid olema 8 oomi, nii ca 120-150 w, bi-wiring/bi-amping. tagasihoidlik ja mahult minimaalne disain ei teeks paha. ruum ~ 30 m2, mitte väga kõrge, kivine..

    eelarve < ca 13k muidugi vähem kulutamisest ei ütleks kunagi ära

    arvuti juures olen tagasi 08 jaanuaril, ennem täiendavat infot jagada ei saa..

    head vana aasta lõppu kõigile ja ette tänades heade mõtete eest!

    PS! ja pange koju signa, kel pole! sügisel on juba paljudel headel tuttavatel sarnased külalised käinud..

    #2
    Vs: otsida vs paluda valmistada?

    Niisiis.. Äkki on kellelgi mõni väärt soovitus?

    Comment

    Working...
    X