Teade

Collapse
No announcement yet.

vatiin kõlari kastis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    vatiin kõlari kastis

    mida annab juurde vatiin kas bassi tuleb kõvasti juurde.ja kas peenike pragu kõlari kastis muudab kah heli nagu näha selel pildil http://album.ee/node/18416709/50146771 kui ma prao kini panen kas siis tuleb bassi juurde kasti mõõdud on laius 31,5 kõrgus45,5 sügavus 28 cm element on 15 w 4oom.pole just eriline kunsti teos.

    #2
    Vs: vatiin kõlari kastis

    Esmalt postitatud henri503 poolt
    mida annab juurde vatiin kas bassi tuleb kõvasti juurde.ja kas peenike pragu kõlari kastis muudab kah heli nagu näha selel pildil http://album.ee/node/18416709/50146771 kui ma prao kini panen kas siis tuleb bassi juurde kasti mõõdud on laius 31,5 kõrgus45,5 sügavus 28 cm element on 15 w 4oom.pole just eriline kunsti teos.
    vatiin ei anna eriti midagi juurde, küll aga summutab kasti sees tekkivaid resonantse kuigipalju (võtab "kumisemist" vähemaks). sõltuvalt kogusest võib vatiin ka kasti mahtu näiliselt pisut suurendada.
    prao kinnipanemimisega tuleb arvatavasti madalat bassi juurde küll (kui just see pragu juhuslikult õigel sagedusel faasiinverterina ei toimi).

    Comment


      #3
      Vs: vatiin kõlari kastis

      Esmalt postitatud hipi poolt
      vatiin ei anna eriti midagi juurde, küll aga summutab kasti sees tekkivaid resonantse kuigipalju (võtab "kumisemist" vähemaks). sõltuvalt kogusest võib vatiin ka kasti mahtu näiliselt pisut suurendada.
      prao kinnipanemimisega tuleb arvatavasti madalat bassi juurde küll (kui just see pragu juhuslikult õigel sagedusel faasiinverterina ei toimi).
      a kas on mõtet kast lahti võta ja vatiini täis panna ja kas kinnises kastis on parem bass

      Comment


        #4
        Vs: vatiin kõlari kastis

        Jah, korralikult tehtud kastis on kõik parem. Aga ega see sul mingit übersupermega häält tegema ei hakka, näeb lihtsalt võbla kenam ja korrektsem välja ja ei kumise. Rohkem bassi tahad, siis ehita suppakas. Võin isegi mingi elemendi odavalt müüa, teed kasti ümber ja saadki omale bassi juurde.
        Condemn the hive.

        Comment


          #5
          Vs: vatiin kõlari kastis

          Esmalt postitatud ainpaasalu poolt
          Jah, korralikult tehtud kastis on kõik parem. Aga ega see sul mingit übersupermega häält tegema ei hakka, näeb lihtsalt võbla kenam ja korrektsem välja ja ei kumise. Rohkem bassi tahad, siis ehita suppakas. Võin isegi mingi elemendi odavalt müüa, teed kasti ümber ja saadki omale bassi juurde.

          Mis supakat? Mis on odav hind?
          Teostan trükkplaatide söövitamist ja puurimist! Hinnad soodsad!

          Comment


            #6
            Vs: vatiin kõlari kastis

            mitme vatine ja palju raha tahad pildi võiks kah lisada ja kui vana on

            Comment


              #7
              Vs: vatiin kõlari kastis

              Ma pole siin mingi tuntud kuju, aga vabandan, nüüd hakkan vinguma. Ma ei saa aru, kas ainult minul oli koolis eesti keele õpetaja, kes nõudis kirjavahemärkide kasutamist? Sellest ma saan veel aru, et suuri tähdi ei viitsi kiirelt toksida, aga no kirjavahemärgid on minu arust vajalikud, et enda mõtet selgelt väljendada. Viimasel aja üha rohkem ja rohkem kohtab inimesi, kes kirjutavad ainult ühe suure rodu sõnu ja siis katsu sealt mingit mõtet kätte saata. Kui sellistes kohtades nagu foorumid kah ei viitsita enda oskusi harjutada, siis tehakse seda veel vähem koolipingis, see on minu arvamus.

              Sry, lihtsalt viskas üle. See ei ole ainult selle foorumi viga, nii et ärge võtke isiklikult. Võib-olla olen ma lihtsalt liiga vana juba (peaaegu 20 täis juba).

              Comment


                #8
                Vs: vatiin kõlari kastis

                Tore aastaalguse uumor! Odeni postitus, ma mõtlen. Suuri tähdi ja mõtet kätte saata! Äsdi panete.

                Comment


                  #9
                  Vs: vatiin kõlari kastis

                  Esmalt postitatud oden poolt
                  Ma pole siin mingi tuntud kuju, ....
                  Äkki vaatad oma kirjutatud teksti üle? Veidi kehvalt sai kirjutatud ja su mõte ei jõua küll kohale.

                  Comment


                    #10
                    Vs: vatiin kõlari kastis

                    ok, lugupeetud võivad siin muidugi irvitada paari grammatika-apsu üle Oden'i postituses, kuid mõte on seal täiesti olemas, arusaadav ning kohane. Või väidate, et ...?

                    Comment


                      #11
                      Vs: vatiin kõlari kastis

                      Jah tuleb tunnistada, et mõned vead olid sees eelmises postituses, aga kas need nüüd segavad mõtte kohale jõudmist? Ütlen siis nii. Inimesed palun kasutage kirjavahemärke ja jälgige natukenegi grammatikat. Kuidas me saame rääkida eesti keele säilitamisest, kui kirjavahemärkide kasutamine on palju palutud.

                      Comment


                        #12
                        Vs: vatiin kõlari kastis

                        Palju kära eimillestki... Mina suudan infot kätte saada ka üsna vigaselt kirjutatud tekstist ja seega ei mõista ma neid, kes iga koma ja punkti paaniliselt taga ajavad Tänage õnne, et siin mõni mingis murrakus ei kirjuta - palju siin on neid, kes oskavad näiteks võru murret? Mina igatahes mitte.

                        Aga pragudest niipalju, et ma olen juba paari millimeetri laiuse pilu olemasolul täheldanud muutusi helis, eriti bassi osas (võib nõrgemaks minna küll). Minu juhtumis oli see pilu umbes paarkümmend sentimeetrit pikk ja tegu oli täiesti kinnise (ilma inverterita) kõlariga.

                        Võite katse ka teha - näpp märjaks ja kui kõlari töötamise ajal näppu kasti liitekohtade juures liigutada, siis on tunda, kui mõnest ebatihedast pilust õhku välja pressib. Hullemal juhul on seda ka kuiva nahaga tunda.

                        Comment

                        Working...
                        X