Teade

Collapse
No announcement yet.

uued kõlarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    uued kõlarid

    oleks abi vaja
    tuttav andis mulle 2 2ribalist kõlarit oleks vaja sellele nüüd kast teha aga kui suur, kas invenreiga või ilma ja mitme liitrine. Kõlari andmed: MAX 240W , 6.5" firma on Aitkenson see firma on mingi x firma sest selle kohta pole kuskil infot vähemalt mina ei leidnud. KUI KEEGI VIITISB VÕIK AIDATA!!

    #2
    Vs: uued kõlarid

    Noormes, õigekirja oskamatus paneb esimese posti maha. Ja teiseks: nii elementaarseid asju leiab pisutki haritud inimene netist kähku. Sinu ..... eest ei tee keegi mõtlemist ära!
    Kohutaval kombel on saamatus vallutamas mitte ainult foorumit , vaid ka kogu Eesti Riigi juhtoinalikkust.

    Comment


      #3
      Vs: uued kõlarid

      Esmalt postitatud meelis93 poolt
      oleks abi vaja
      tuttav andis mulle 2 2ribalist kõlarit oleks vaja sellele nüüd kast teha aga kui suur, kas invenreiga või ilma ja mitme liitrine. Kõlari andmed: MAX 240W , 6.5" firma on Aitkenson see firma on mingi x firma sest selle kohta pole kuskil infot vähemalt mina ei leidnud. KUI KEEGI VIITISB VÕIK AIDATA!!
      Siin ei ole viitsimisega suurt pistmist.
      Selle info põhjal ei saa keegi sind eriti täpselt aidata. Tasuta ei hakka keegi sinu eest andmeid otsima, mõõtma, kaste välja arvutama jne.

      Mina ei saa aru, et mis kuradi elemendid need on üldse, auto koaksiaalid?

      Autoelemendid ei ole mõeldud toas kasutamiseks!
      Näe vaeva ja pinguta, saad ikka s**a tulemuse

      Näiteks võib sobida 12 liitrine kinnine.
      Kui miski on mõeldud kõigeks, ei kõlba see tegelikult millekski.

      Comment

      Working...
      X