Teade

Collapse
No announcement yet.

Microlab SOLO7C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Microlab SOLO7C

    Müüsin suure hurraaga oma Creative 2.1 kõlarid maha ja tellisin Microlabi SOLO7C kõlarid.

    Kõlarid saabusid eile. Olen tänaseks juba päris palju neid kuulanud ja pean ütlema, et olen segaduses.

    Kastid maksid minu väikestest Creativedest ligi 4 korda rohkem, kuid ma ei taju neljakordset kvaliteedihüpet.

    Vaatamata oma suurtele mõõtmetele pole võimalik neist kastidest võluda välja rahuldavat bassiheli. Oleksin oodanud sügavamat bassi, seda ka vaikselt kuulates. Madalad sagedused on põhja keeratud, kuid bass on endiselt lahjem endiste kõlarite omast (kusjuures neil oli mul vastav nupp tavaliselt vaid 1/3 peal ja sellest piisas).
    Lisaks tunduvad tibatillukesed tweeterid olevat eriti altid moonutustele.

    Kas 1900 krooni eest on üldse paremaid kõlareid võimalik saada? Või olen loll ja selline helipilt ongi tasakaalustatum?

    Ühes teises foorumis öeldi, et sissetöötades peaks heli paranema.

    #2
    Vs: Microlab SOLO7C

    oleksid pidanud z-2300 ostma. head 2.1 kõllid oma raha eest.

    Comment


      #3
      Vs: Microlab SOLO7C

      Võimalik nii see kui teine.
      Kindlasti ei ole need sellised essu pumbad nagu Inspire P380 "woofer" aga ka hiinlased hoidsid kindlasti kõige pealt, mis kohe silma ei hakka kõvasti kokku.
      Kui vene keelt oskad loe arvamusi:
      http://www.e-katalog.ru/opinion_ie.p...ICROLAB-SOLO-7
      seal läheb küll kohe asi ka modimiseks kätte.
      viimati muutis kasutaja moi; 19 m 2009, 19:16.

      Comment


        #4
        Vs: Microlab SOLO7C

        Esmalt postitatud moi poolt
        Isegi vene tähestikku ei tunne...

        Comment


          #5
          Vs: Microlab SOLO7C

          mul on microlab solo-2hed 16cm bassikaga 2*30 rms ja ka logitech z-2300 kompl. ja ma võin öelda et bassi need microlabid küll kõvasti ei mürista küll aga ülejäänud heli on ikka kordades parem (minul küll tweetrid mingit moonutavat heli ei tee) kui sellel logitech z-2300l ja sellepärast viskasin logitechi satellidid nurka ja praegu on siis satelliitideks microlabid ja bassi myristavad 2 wooferit millest yks on see z-2300 woofer

          Comment


            #6
            Vs: Microlab SOLO7C

            Lase möned päevad sisse mängida - uhiuute kölaritega on see va bassi puudumine tavaline nähe. Köige parem on, kui lased 10...20 Hz signaali öö läbi mängida nii, et valjukamembraanid nähtavalt liiguvad paari millimeetri jagu.

            Ja selliste 2.1 jublakate, nagu too Kreatiiv, üks omadus ongi, et jätab sellise vägeva bassi mulje. Hiljem saad aru küll, et tegu on vaid illusiooniga, muhk 60...80 Hz peal ja suured harmoonilised moonutused: kui on teatud hulgal teatud sorti moonutusi, siis aju tuletab nendest pöhisageduse - osad signaaliprosed kasutavad seda efekti, et kehvemate kölaritega bassiefekti oleks vöi et naabreid ei häiriks bassiga. Moonutused panevad ka asja valjemalt kölama - üks pöhjusi, miks osa inimestest eelistavadki suhteliselt suurte moonutustega kölareid, eriti käib see bassikölarite kohta.
            viimati muutis kasutaja tehnofriik; 19 m 2009, 21:36.
            Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

            Comment


              #7
              Vs: Microlab SOLO7C

              Kui venekeelt ei taipa, siis võiks ju natuke edasi mõelda:
              http://translate.google.com/translat...%3Den%26sa%3DG

              Antud kõlareid kulnud pole aga võib oletada, et tüüpilised riiulikõlarid - mõeldud mõistliku valjusega kuulamiseks ja "Ägedat tümmi, niiet naabrimutt ukse taha tuleb" neist loota pole.
              P380 "kvaliteedist"... hädine plastopsist tulev lairiba hääleke + mingi ebamäärane paukumine saepurukastikesest.
              Pane need Solod kõrvadest ~1.5m kaugele, kuula muusikat(poprock,jazz,etno) nädalake ja siis kuula Creative PC speakeritega uuesti. Kui ikka paremust ei märka siis on sul vedanud - helitehnika peale, ei pea sa oma raha raiskama.
              -

              Comment


                #8
                Vs: Microlab SOLO7C

                usu või ära usu aga isegi mul tuli naabrimees ukse taha kui ainult solo-2hed mängisid

                Comment


                  #9
                  Vs: Microlab SOLO7C

                  Esmalt postitatud marcor1 poolt
                  Kui venekeelt ei taipa, siis võiks ju natuke edasi mõelda:
                  http://translate.google.com/translat...%3Den%26sa%3DG

                  Antud kõlareid kulnud pole aga võib oletada, et tüüpilised riiulikõlarid - mõeldud mõistliku valjusega kuulamiseks ja "Ägedat tümmi, niiet naabrimutt ukse taha tuleb" neist loota pole.
                  P380 "kvaliteedist"... hädine plastopsist tulev lairiba hääleke + mingi ebamäärane paukumine saepurukastikesest.
                  Pane need Solod kõrvadest ~1.5m kaugele, kuula muusikat(poprock,jazz,etno) nädalake ja siis kuula Creative PC speakeritega uuesti. Kui ikka paremust ei märka siis on sul vedanud - helitehnika peale, ei pea sa oma raha raiskama.
                  "Mõtlesin ka edasi", aga tõlge on ju lausa kohutav ja mina ei saa küll midagi aru sealt.

                  Ma üritan jah erinevat muusikat siin kuulata. Mozarti viiulikontsert kõlas päris hästi

                  Kahju, et Creatived maha müüsin. Pärastpoole saan vb sõbra Logitechidega võrrelda.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Microlab SOLO7C

                    Kõrgete moonutused. .
                    Muusika valiku võiks ka kriitilise pilguga üle käia.
                    pane mp3 ja arvuti asemele hoopis mõni CD mängija ning sellesse mõni hea (poe) plaat (128kbps mp3 ripist kõrvetet audio plaati ei ole mõtet katsetada)
                    Ja võrdle ühtsama lugu/plaaditäit, ma arvan et tuvastad erinevused.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Microlab SOLO7C

                      Minu microlab pro-1 on peale kuud aega mängimist bassi poolest kõvasti paranenud - räppi kuulates on vahepeal ununenud supakas sisse keerata (dali 12") ja ei saanud küll aru, et madalsagedustest puudus oleks olnud.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Microlab SOLO7C

                        Esmalt postitatud j2nx poolt
                        Kõrgete moonutused. .
                        Muusika valiku võiks ka kriitilise pilguga üle käia.
                        pane mp3 ja arvuti asemele hoopis mõni CD mängija ning sellesse mõni hea (poe) plaat (128kbps mp3 ripist kõrvetet audio plaati ei ole mõtet katsetada)
                        Ja võrdle ühtsama lugu/plaaditäit, ma arvan et tuvastad erinevused.
                        Jah, seda ma ka tegin. Ostsin lausa CD-mängija nende kõlarite tarbeks.
                        Huvitav on aga see, et need moonutused, mida nüüd kuulen, toimuvad ka kuulates läbi kõrvaklappide ja teiste kõlarite. Näiteks Aerosmith - Taste of India 10.-11. sekundil toimub hull kärin. Samas ilmselt näitab nüüd nende asjade märkamine, et kõlarid mängivad paremini kõrgeid, kui olen varem harjunud kuulma.
                        Keegi võiks mingite heade kõlaritega kuulata seda kohta, kas toimub ka moonutus

                        Comment


                          #13
                          Vs: Microlab SOLO7C

                          Kuulasin seda klippi ja peab tõdema et ükskõik millega ma ka kuulasin, siis olid olemas need "moonutused" ja järelikult on see hoopis selle loo omapära, mitte kõlarite viga.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Microlab SOLO7C

                            Esmalt postitatud rixvill poolt
                            Kuulasin seda klippi ja peab tõdema et ükskõik millega ma ka kuulasin, siis olid olemas need "moonutused" ja järelikult on see hoopis selle loo omapära, mitte kõlarite viga.
                            Jah. Ilmselt lihtsalt panen nende kõlaritega uusi asju tähele.

                            Igatahes olen selle heliga suht ära harjunud ja tagasi neid kõlareid küll ei saada
                            Kui mingil hetkel raha peaks sülle kukkuma, eks siis hakkan edasi vaatama mingite korralikumate kõlarite ja võimendi poole.

                            Tänan teemas vastanud ja mind maha rahustanud inemisi!

                            Comment


                              #15
                              Vs: Microlab SOLO7C

                              Mis sisuline vahe neil kahel seerial on Microlab solo7c ja Microlab pro3?
                              Hind on suhteliselt sama. Kumba soovitate valida, kui meeldib põhiliselt kuulata elektroonilist muusikat.
                              Max volume pole oluline, kuna ei taha naabreid päris ära tappa.

                              http://www.hinnavaatlus.ee/products/...B5larid/73595/
                              viimati muutis kasutaja k....; 03 m 2011, 20:27. Põhjus: täiendus

                              Comment

                              Working...
                              X