Teade

Collapse
No announcement yet.

Microlab SOLO7C

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Microlab SOLO7C

    Võibolla on asi selles, et 2.1 süsteemid on tüüpilise ülekeeratud bassiga? Äkki sellega ära harjunud?

    Esmalt postitatud aivar0555 poolt Vaata postitust
    oleksid pidanud z-2300 ostma. head 2.1 kõllid oma raha eest.
    Köhh, köhh.
    Estonian SPL & Sound
    @gargru

    Comment


      #17
      Vs: Microlab SOLO7C

      Esmalt postitatud k.... poolt Vaata postitust
      Mis sisuline vahe neil kahel seerial on Microlab solo7c ja Microlab pro3?
      Hind on suhteliselt sama. Kumba soovitate valida, kui meeldib põhiliselt kuulata elektroonilist muusikat.
      Max volume pole oluline, kuna ei taha naabreid päris ära tappa.


      http://www.hinnavaatlus.ee/products/...B5larid/71236/
      täiendaksin veel natuke oma esimest postitust.
      Ruum on umbes 20m2 ja kõlarid ühendaksin suure tõenosusega tv/dvd-ga.

      vb pole mul mõtet neid kõige suuremaid vaadatagi, vaid piisaks mõnest lahjemast?

      igal juhul, kellel on antud firma kõlarite kohta midagi öelda võivad seda julgelt teha (võivad ka teised mudelid olla).

      Comment


        #18
        Vs: Microlab SOLO7C

        Kiidan neid kõlareid, ei ole midagi laita. Väga neutraalne ja puhas heli. Ei ole tehase poolt mingit jama kõlaritesse pandud, et kas genereeriks lahedamat bassi või midagi muud. Tegin talle SubWooferi testi (teadmiseks see pole subwoofer) ja bass oli täitsa olemas, et mul korteris klaasid värisesid kenasti -- see ka siis neile, kes tahab väristamist harrastada. (aga pole "võimsat bassi" mida saab odavate arvuti kõlaritega)

        Comment


          #19
          Vs: Microlab SOLO7C

          Paneks siia video solo-2 tedest kes veel mõtleb osta selliseid, et mul midbassi elemendil juhtmed jämedamate vastu vahetatud ja kast on õhulist vatiini täis pandud, bassi on sellise asetusega piisavalt, et Pioneer SW110 pole sisse lülitatud kuna ei lubata kuulata nii. Ja samas mul nurgas seisab logitech z2300 komplekt mida minu kõrv lihtsalt ei kannata kuulata, ehtsad läbu kõlarid (kes tahab võib odavalt ära osta). Lihtsalt mõtteaineks, kes plaanib Microlabi osta. Külalised ka küsivad, et mis kõlarid need on, head heli teevad küll selle raha eest http://www.youtube.com/watch?v=vmIWLAlDqkg

          Comment

          Working...
          X