Teade

Collapse
No announcement yet.

Monster

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Monster

    Kuna Onken sai ära müüdud ja Altecid samuti, siis tahes tahtmata on tekkinud olukord, et kuulata pole millegagi. Ma olen kergesti mõjutatav inimene. Ükskord Hipi ütles(09.03.05.), et ma võiksin huvi tunda hoopis OB vastu.
    Veel on siit foorumist läbi käinud mõte -taaskasutus, et vaene aeg jne. Mõtlesin, et püüangi siis igasugu vana kolaga hakkama saada, niipalju kui võimalik. Eks näe.
    Esmapilgul võib näida, et OB-d teha on väga lihtne. Võtate 2 väiksemat ust, auk sisse ja valmis. Aga nagu ikka kui miski asi tundub väga lihtne, siis on see petlik. Minul algas see jama juba august.
    Nimelt suure sebimisega võtsin valjuka välisdiameetri ja selle järgi kohe auk sisse. Pärast seda ei jõudnud ära imestada, et valjukat ei saagi kinnitada. Nii et 2 esimest ust läks aia taha. No nii palju hiljem muidugi oli kasu, et sain nende peal katsetada Kinap 2a11, mis oli muidugi ka huvitav.
    No nüüd te muidugi küsite, kuida oli Onkeniga võrreldes? Nii ja naa. See kuradi uks ei taha ise hästi püsti seista. Ja tundub, et peale sokkide sinna miskit peale panna ei saa. Onkeniga oli tunduvalt lahedam-ühe kõlari peale mahtus lõdvalt kast õlut, tühja taara võis panna jälle teise peale.
    No selle ma vähemalt lahendasin ära. Leidsin 2 kasti ja kinnitasin siis need sinna alla esipaneelide taha, nüüd nad vähemalt ümber ei kuku ja paneeli taga on ka õlledele koht.
    Üldiselt kruttisin valjukad uuesti maha OB küljest, teen veel mõned õlled ja siis hakkan valjukaid rikkuma. Ahjaa, valjukad on ühed vanad pappid, Ida-Saksa toodang. Mis teha vaene aeg.
    Pilte veel ei ole, sest mis ma sellest august ikka pilte teen, tavaline ümarik auk. Hiljem kui asi on natuke edasi arenenud eks siis teen.
    Järgneb......

    #2
    Vs: Monster

    Mis selle jutu mõte on ? memuaare kirjutad ?

    Comment


      #3
      Vs: Monster

      Esmalt postitatud -JFC- poolt
      Mis selle jutu mõte on ? memuaare kirjutad ?
      Ja mis on selle posti möte? Mis on selle foorumi möte üldse? Ma ei tea, kuidas sinuga on, aga minul on igatahes huvitav lugeda, mida pönevat meie väikse konnatiigi asunikud ette vötavad. Pealegi on walwal oma tehnilisi ettevötmisi kirjeldavatesse postidesse alati paraja annuse originaalset huumorit pannud See kulub praeguse vihmase ilma ja masu ajal alati ära.
      Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

      Comment


        #4
        Vs: Monster

        Esmalt postitatud -JFC- poolt
        Mis selle jutu mõte on ? memuaare kirjutad ?
        Kui jutu mõtet ei taba siis mine nurka arenema, mina sain palju infi walwali jutust. Papid mida rikkuma hakatakse on tõenäoliselt Vermona või RFT toodang, seega saab olema põnevat lugemist.
        Elektrooniku kassil on neli jalga: sisend, väljund, maandus ja toide.

        Comment


          #5
          Vs: Monster

          Esmalt postitatud karla poolt
          Kui jutu mõtet ei taba siis mine nurka arenema, mina sain palju infi walwali jutust. Papid mida rikkuma hakatakse on tõenäoliselt Vermona või RFT toodang, seega saab olema põnevat lugemist.
          vabandan lolli ja asjatundmatu küsimuse pärast aga mis vahe on aga kas pole mitte nii et vermona valmis lahendus ja valjukas RFT oma seal sees ?

          Comment


            #6
            Vs: Monster

            Esmalt postitatud -JFC- poolt
            Mis selle jutu mõte on ? memuaare kirjutad ?
            kui ei meeldi madista oma u101 ga edasi ja ära loe

            walwal-i teemad on viimaste kuude jooksul siin põnevaim teema üldse mida jälgida. kuid jah, eks enamusi huvitab rohkem mingi radiotehnika jampsiga tegelemine kui selline põnev jutt, eks ta maitse asi ole

            Comment


              #7
              Vs: Monster

              JFC – Võtan omaks, liiga eufooriline algus aga eks see vast ole tingitud ka sellest, et olen viimased pool aastat asjaga tegelenud ja lõpuks siis selline tunne, et miski on lõpuks ka tulemusi hakanud andma. Olen selle peale hulga aega ja ka raha kulutanud.
              Ma saan aru küll, et see minu RFT on pinnuks silmas. Jah, parem võib alati olla. Muideks, hiljuti oli Moi teema siin foorumis analoogne
              http://www.elfaelektroonika.ee/fooru...ad.php?t=40765
              Mina lasin lati alla. Kui nüüd vaadata seda RFT-d, st. paremat kui RFT, siis paku mulle välja nimekiri 15” valjukatest tundlikusega 98 db/W ja enam mis sobiks kasutamiseks OB-s ja ma olen nõus veel muutma kui hinnale hammas peale hakkab. See peaks juba olema konkreetne jutt. Sulle selline udutamine ei sobinud või siis Sa ei saanud asjale pihta. Ootan Sinu pakkumisi. Sama võivad ka teised teha. Aga jah, valjukad võiksid ikka olla sellised ka, mida on võimalik reaalselt saada. Ma ei pea siin sugugi Eestit silmas, kõik valjukad mis kasutusele lähevad Monsteris on saadud väljastpoolt Eestit. Mõningaid valjukaid tean ma muidugi ise ka aga lihtsalt polnud võimeline hankima. Nii et võtan Sinu ja teiste abi ka hea meelega vastu.

              Comment


                #8
                Vs: Monster

                Esmalt postitatud karla poolt
                Kui jutu mõtet ei taba siis mine nurka arenema, mina sain palju infi walwali jutust. Papid mida rikkuma hakatakse on tõenäoliselt Vermona või RFT toodang, seega saab olema põnevat lugemist.
                Mis infi ? mingisugune õllekastide jutt...???
                Võib ju kasvõi Jumala enda toodang olla...mis seal vahet

                Comment


                  #9
                  Vs: Monster

                  Monster saab valmis ka ilma selle foorumita. Ei viitsi siin oma aega raisata. Teema lõpp. Oleks tore kui moded saaksid selle mõtetu teema kustutada. Tänan!

                  Comment


                    #10
                    Vs: Monster

                    Esmalt postitatud walwal poolt
                    Monster saab valmis ka ilma selle foorumita. Ei viitsi siin oma aega raisata. Teema lõpp. Oleks tore kui moded saaksid selle mõtetu teema kustutada. Tänan!
                    Kamoon, ära nüüd iga mölavalangut ka tõepähe võta. Hoia kursis ja toimeta
                    Erilahendused.
                    PS või mail.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Monster

                      Üle pika aja tekib siia projektiteema, mille käiku, pilte ja katsetusi oleks huvitav lugeda ja siis otsustab ikka keegi irisema hakata. Millegi targemaga pole tegeleda ? Ise hakkasin seda huviga lugema ja võtsin seda kui sissejuhatust, mis asja suht huvitavaks ajas.

                      Minu arust sobib kui teksti on veits huumorit paigutatud olgu need siis kasvõi õllekastid alustuseks. Igav oleks lugeda ainult numbreid ja kuiva teooriat koos graafikutega.

                      Viimasel ajal on kõlarifoorumi osa kuidagi kuivaks jäänud kus keegi midagi uut ei tutvusta.Võib -olla ongi see selliste irisejate viga.

                      Walwal ära veel mütsi nurka viska ja hoia meid ikka Monsteri sünniga kursis.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Monster

                        Esmalt postitatud -JFC- poolt
                        Mis infi ? mingisugune õllekastide jutt...???
                        Võib ju kasvõi Jumala enda toodang olla...mis seal vahet
                        kui sa huumorist aru ei saa on sinu enda mure, kõlarite ehitus on üldse mõttetu pusserdamine palju mõtekam on poest uued osta või siis vanade radiotehnikatega läbi ajada. Vat selline politseinik siis siin foorumis.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Monster

                          Esmalt postitatud -JFC- poolt
                          Mis infi ? mingisugune õllekastide jutt...???
                          Võib ju kasvõi Jumala enda toodang olla...mis seal vahet
                          Ma parem ei hakka tähelepanu juhtima sinu enda postituste mõtekusele ja informatiivsusele ja isegi ei hakka pärima, millega oled ise hakkama saanud, mõni projekt, modimine jne.. Sinu teadmiste tasemega oleks targem vait püsida.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Monster

                            ok ma ei sega teid ehitage edasi
                            viimati muutis kasutaja -JFC-; 12 m 2009, 15:52.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Monster

                              oo muidugi te ju olete jube targad siin. elektrijumalad koos kõik...kes veits vähem teab see peab kohe oma karbi kinni hoidma... ma olen kyll ja kyll asju ehitanud ja ymber ehitanud aga ma lihtsalt ei ärple oma loominguga siin...
                              Ja õige jah et kustutage see teema ära ka siit...
                              Ainuke kes siin ärpleb oled sina.

                              Comment

                              Working...
                              X