Teade

Collapse
No announcement yet.

Monster

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    Vs: Monster

    http://freerider.dyndns.org/anlage/LeCleach.htm juures jõuti DSP ja FIR filtrite ning DCX2496-ni, millega meil siin tegeles põhjalikumalt http://www.elfaelektroonika.ee/fooru...poster&t=41541

    Comment


      #77
      Vs: Monster

      Esmalt postitatud moi poolt
      http://freerider.dyndns.org/anlage/LeCleach.htm juures jõuti DSP ja FIR filtrite ning DCX2496-ni, millega meil siin tegeles põhjalikumalt http://www.elfaelektroonika.ee/fooru...poster&t=41541
      Hmm... ma ei ole päris kindel, kuidas selleni "jõuti". See kes selle asja kirjutas, millele Walwal viitas, kasutas niikuinii Ultradrive-t ning proovis sellega niiöelda Le Cleac'h-i meetodit. Kas Ergo ka seda proovinud on, selle kohta mul andmed puuduvad.
      Tahtsin juba ammu seda katsetada, kuna teooria/simulatsioonid tundusid paljutõotavad. Proovisingi. Ei kahetse.
      Muidugi on palju viise seda kassi koorida ning see on ainult üks neist.
      21st Century Fox

      Comment


        #78
        Vs: Monster

        Hulga aega pole miskit eriti toimunud. Mõõtmised said tegelikult juba ammu ära tehtud. Mida nende tulemuste kohta öölda? RFT kohta – mängib kenasti kuni 50Hz sealt allapoole kukub üsna järsult. Altec 288b – kõik oli ok aga sai tibakene juurde keeratud. Kõrgete (Fostex T825) mõõtmine ebaõnnestus, sest juhtus nii, et polnud normaalset helikaarti käepärast. Kõrva järgi üldpilt päris hea.
        Aga masu ja muidu inimlik nõrkus ei lähe ka minust mitte mööda. Nüüd on juhtunud nii, et mul neid Fostexeid enam pole.
        Et nüüd sellest jamast ka kuidagi kasu lõigata siis sai siin pikalt arutletud sellel kõrgete teemal ja sai siis ka uued tviitrid välja valitud.(mõttes muidugi esialgu). Ja nende ette siis peaksid ka tulema Le Cleac'hi 2kHz ruuporid-mida ka veel pole olemas, sellised pisikesed, läbimõõduga ca 10cm.
        Eks näis, mis sellest asjast mul välja tuleb.
        Ja bassiosa ikka endisel on 0 seisus kuigi tegelen ka sellega. Siin asi lihtsalt rahas. Eks näe. Hetkel küll seis nii nutune, tundub, et tegelen Monsteriga veel ka järgmine aasta kui nii edasi läheb. Aga ega nüüd asi nii katastroofiline ka pole-kuulata ju saab ikka.
        Kui kedagist veel peaksid need 2kHz ruuporid huvitama võib teada anda. Edaspidi kui miskit oskan öelda, võime arutada aga hetkel ei oska ma ei hinda nimetada ega miski muud tarka. Asi lihtsalt nii toores.

        Comment


          #79
          Vs: Monster

          Et siis nagu midagi sellist peaks juhtuma-1500Hz

          Comment


            #80
            Vs: Monster

            Selle teema järg asub

            Comment


              #81
              Vs: Monster

              Monster lõpp.

              Comment


                #82
                Vs: Monster

                5+++++ sooritus. Kaamera muudab piltidel peitsi rohekaks, aga muidu tehnoloogiliselt väga kõva saavutus. Au ja kiitus tagasihoidlikule meistrimehele!!
                Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                Comment


                  #83
                  Vs: Monster

                  Esmalt postitatud tartu pets poolt Vaata postitust
                  Kaamera muudab piltidel peitsi rohekaks.
                  Mina aru ei saa seega vabalt võib olla monitori viga.

                  Comment


                    #84
                    Vs: Monster

                    Esmalt postitatud MK poolt Vaata postitust
                    Mina aru ei saa seega vabalt võib olla monitori viga.
                    kontrollisin 3 erineva monitoriga, pildid 2 ja 3 on rohekamad, pakuks valgustust. Aga ei vähenda tehtud töö väärtust.
                    Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                    Comment


                      #85
                      Vs: Monster

                      Ükskord Hipi ütles(09.03.05.), et ma võiksin huvi tunda hoopis OB vastu
                      Ja nüüd on tulnud aeg(02.01.11.), et öelda kiitvaid sõnu! =)

                      üks sümpaatseimaid teemasid siinses foorumis.
                      kui Nola Viperi lahangupildid tekitasid hetkeks kerget kihelust, siis Monsterid on kindlasti väljakutsuvad. seega võimalik, et tulen kuulama, kui on soojem, ja kui kutsutakse

                      hipi aga vahepeal testib, nokitseb oma uute kõlarite kallal, tosinaid elemente joonele sätitud ja klassidesse sorteeritud. elutoas on praegu rahu majas, übermoditud infinity reference 11i täidab stereokino nõudmisi, seega hea õhtuti teleka ees nokitseda ning valjukaid tulevaste projektide jaoks kohandada.
                      kuulamis/stuudioruumis ka mitmed elemendid/lahendused stendis kuju muutmas. OB ja lairiba endiselt märksõnadeks. suured koonused aga ilmselt tegemas peagi ruumi 5" lairibade rivile.

                      walwalile aga head helivannis kümblemist!

                      peace!

                      Comment


                        #86
                        Vs: Monster

                        Mis rohekas...kõik toonid ju hallid, ühed tumedamad teised heledamad...ütleb värvipime, kui ostab matuste tarbeks oranzi ülikonna.
                        S A C
                        Siberian Audio Concept

                        Comment


                          #87
                          Vs: Monster

                          danke sehr, hipi! kindlasti saad kunagi monsterit silitada

                          Comment


                            #88
                            Vs: Monster

                            Kuna Monster on valmis saanud lõpuks(ise ka ei usu), siis tahaksin veelkord tänada inimesi, kes mul siin abiks on olnud. No ja eriti tänulik olen ma muidugi teile, VT-25 ja Ramli, ilma teieta poleks Monsterit olnud.

                            Comment

                            Working...
                            X