Teade

Collapse
No announcement yet.

Kuidas oleks kõige parem ühendada?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kuidas oleks kõige parem ühendada?

    Lugu siis selline. Tegin endale kõlarikasti 3-me valjuka, auto maki ja siis ühe bassika jaoks. Lisaks on mul veel ka üks 200W autovõim.




    2 valjuka max võimsus on 80w ja siis ühe oma 110w, valjukad on 2 ribalised. Bassika max võimsus on 100w. Peale võimendi tahan kasutada veel ka automakki. Automaki võimsus on 4*45w.
    Üleüldine küsimus siis selline et kuidas ma peaksin juhtmed ühendama nii et midagi läbi ei läheks? Täpsemalt tahan teada millised tuleb ühendada maki külge ja millised võimu külge?

    #2
    Vs: Kuidas oleks kõige parem ühendada?

    Kui sa seda postitust korda ei tee, siis sa jäädki vastust ootama.

    Tegin endale kõlarikasti 3-me valjuka, auto maki ja siis ühe bassika jaoks.
    Mida see tähendab ?

    2 valjuka max võimsus on 80w ja siis ühe oma 110w, valjukad on 2 ribalised. Bassika max võimsus on 100w.
    Jälle pudru ja kapsad. Palju sul neid valjukaid kokku on ja kus nad asuvad? Mõned on ühises kastis ja mõned eraldi? Mis ja kuidas?

    Comment


      #3
      Vs: Kuidas oleks kõige parem ühendada?

      koaksiaalid ve? neid 2 tykki ve? stereo ve? mis kuradi katsetamist sa teed mees? ja eestikeel suhu, muidu saadame maalt välja
      Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

      Comment


        #4
        Vs: Kuidas oleks kõige parem ühendada?

        Sellest võimendist pole vist ka palju loota, sõber kunagi ostis selle handymanist 399.- ja sildamata sobis see ainult s30 võimendamiseks, võimsamad kõlarid tegid ainult häält sellega, segasest jutust aru saades on sul vist ka lahjemat sorti elemendid, niiet äkki see võimendi sobib, aga muidu on see väikseim autovõimendi mis ma näinud olen, sõbral oli see teibiga armatuurlaua peal ja kruttis sealt nuppe, nagu tavalisest automakist.
        Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

        Comment


          #5
          Vs: Kuidas oleks kõige parem ühendada?

          Proovin nüüd selgemalt rääkida . Kokku on mul 4 KÕLARIT. Kolm neist on VALJUKAD ja üks on BASSIKAS. Lisaks on mul veel ka kõlarikasti sisse ehitatud AUTOMAKK.
          Kõlaritesti nii palju:

          Kolmest valjukast KAKS on maximum võimsusega 80W ja ÜKS 110W. KOKKU ON MUL 3 VALJUKAT.(kui mõni aru ei ole saanud)

          BASSIKAS ehk neljas kõlar on maksimum võimsusega 100W

          Makk:

          Maki võimus on 4*45W

          KUIDAS PEAN MA ÜHENDAMA TOLLE VÕIMUGA, ET MA MIDAGI ÜLE EI KOORMAKS!!! (mitu valjukat makki ja mitu võimu?) SULGUDES ON NÄIDE!!!!


          OLI ASI ARUSAADAVAM?

          Comment


            #6
            Vs: Kuidas oleks kõige parem ühendada?

            Natukene. Ilmselt oleks arusaadavam kui sa nimetaksid kõlariks sellist asja , mis on nagu kasti moodi ja siis seal sees on see papist ümmargune metallraamiküljes junn ehk element. Valjukas kui valjuhääldi sobib kah kui on kindel et sa selleall mõtled seda metallraami külge kinnitatud pappi, kasti ei ole. Kas asi läheb autosse? Kui mitte siis oleks parem kui sa nendele valjukatele kastid teeksid enne. Kuna see võimendi ei ole võimsam kui su makk nii et ühenda kuidas tahad. Kui automakk on sillatav, osadel on mingi suppaka jaoks ekstra võimalik, siis ma paneks nii et kaks elementi maki taha eri kanalitesse ja siis sillatult suppakas kolmandaks ja kõik. Kui ei ole sillatav siis kaks elementi makitaha ja siis võid ju selle supaka panna selle võimu pealt, kuigi seda kah ei anna sillata, nii et 20W kanalist ehk saad. Kestab äkki makk kauem. Kolmandat elementi ei oska ma kuhugi panna, ta mängiks ühte kanalit ja ma ei tea kas see oleks nii nauditav kui vasakpool on näiteks tugevamalt esitatud kui parem.
            Condemn the hive.

            Comment


              #7
              Vs: Kuidas oleks kõige parem ühendada?

              Hehe see võim on tegelt max 2*25w, rms on kuskil 2*20w. Mul endal on selline olemas ja sinna lõppu on pandud tda2005 kivid.

              Comment


                #8
                Vs: Kuidas oleks kõige parem ühendada?

                Esmalt postitatud Acme poolt Vaata postitust
                Hehe see võim on tegelt max 2*25w, rms on kuskil 2*20w. Mul endal on selline olemas ja sinna lõppu on pandud tda2005 kivid.
                Selle targutuse jaoks kaevasid aasta vana teema üles? Oli ju juba minu postituses number 20 olemas ja ka näinud seda võimu seest.
                Condemn the hive.

                Comment

                Working...
                X