Teade

Collapse
No announcement yet.

abi uute kõlarite ehitamisel

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    abi uute kõlarite ehitamisel

    tere

    Hetkel on olemas kaheribalised visatoni tornid (sc10n ja w170s).

    Tekkis selline mõte, et võiks teha nüüd ühed kolmeribalised tornid.
    Tahaks jätta kõrged ja kesksagedused samaks sc10n ja w170s ja madalateks tuleks midagi siis valida. oskab keegi sellise plaani peale miskit nõu anda või tuleks kesksageduseks ka midagi muud valida?

    #2
    Vs: abi uute kõlarite ehitamisel

    Mis on plaani eesmärk?
    Mul itzu kastid tegid "tümmi" igati asjalikult... kui subwoofri heli on soov saada siis ehk aktiivsupikas ikkagi?

    Muidu kesksageduse, võiks alati parema vastu vahetada - mõni parem ~5" Seas / Peerless näiteks.
    -

    Comment


      #3
      Vs: abi uute kõlarite ehitamisel

      tahaks jah rohkem bassi heli, et aga miks selline idee tuli oli see et niikuinii tahaks neile tornidele uued kastid teha kuna on plaanis vähe teine viimistlus. vanad kastid on musta värvi, aga need kohe kuidagi ei sobi tuppa, seega oleks nii või naa neile uusi kaste vaja. Siis saigi pähe võetud selline mõte, et teeks siis kolmeribalised juba. Aga kuna väga suur spetsialist ei ole siis mõtlesin küsida mõne idee elementide valiku koha pealt.
      Teine variant mida ma olen ka kaalunud ongi see et peaks aktiiv woofri ehitama hoopiski.

      Comment


        #4
        Vs: abi uute kõlarite ehitamisel

        no kui bassi vaja siis vist antud momendil jah aktiiv oleks mõistlik.

        Comment


          #5
          Vs: abi uute kõlarite ehitamisel

          leidsin siin ühe huvitava lahenduse kasutajal ripspeed on tornid SC10n mid on WS20E-8 ja bass audes 75W104-8.
          oskab äkki mõni kogenum selle koosluse kohta plusse ja miinuseid öelda.

          Comment

          Working...
          X