Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehnika SM-1000 või SM-300

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Radiotehnika SM-1000 või SM-300

    Pean ikka korra küsima.
    Kuigi palju juttu juba lugesin Radiotehnika "majaväristajate" kohta aga ei leidnud päris ühest vastust.
    Vaja miskid kõlarid soetada ja kuna kallis Kaasa ei luba mõeldagi 5 ja enam-tuhat maksvatest isenditest, siis tuleb vaadata allapoole. (samas valjult tahaks vahest kuulata ikka - kui pere ära on )

    Asjast täpsemalt:
    Võim on Technics SU-VX500 ja kuulan vinüüli/cd pealt põhiliselt oma "lapsepõlvemuusikat". Ehk siis 70ndad ja 80ndad. Klassikat ja jatsu pea mitte üldse. Elektronide liikumist juhtmetes mina oma kõrvaga ei kuule ja arvan, siis peaks ju Radiotehnika OK olema küll.
    Praegused kõlarid on miskid äpud Pioneerid ja iga kord kui nuppu hea tunde tekkimise piirini keerata, hakkab hirm nende elu pärast. Tahaks midagi võimsamat.
    Ruum on kuskil 25-30 m2 ja naabrid kaugel.
    Mõned ütlevad, et SM-300 on kumiseva bassi ja sisisevate kõrgetega. Kuna ise kuulan üldiselt "tämbrid nullis", siis ei oska karta kas see on probleem.
    SM-1000 kohta räägitakse lihtsalt, et ei ole nii hea kui miskid muud kallida asjad. Aga nad ei olegi ju miskid kallid asjad...?

    Küsin nüüd konkreetsemalt: kas on keegi saanud kuulata mõlemaid kaste ja kas on üks teisest kuuldavalt parem?
    Välimuse poolest eelistaksin SM-1000-ndeid aga kui heli on teistel parem, siis lähtuks ikka sellest.

    Tänan tähelepanu eest.
    Kes monoloogi ei pea, see nekroloogi ei saa!
    (c) Vrido

    #2
    Vs: Radiotehnika SM-1000 või SM-300

    Hmm... et ei ole siis kellelgi võrdlusmomendi kogemust?
    Ilmselt ma siis küsin ostu/müügi rubriigist pakkumisi SM-1000-le.
    Kes monoloogi ei pea, see nekroloogi ei saa!
    (c) Vrido

    Comment


      #3
      Vs: Radiotehnika SM-1000 või SM-300

      Otsi parem estoniad 35-021-1 või audesed -on tunduvalt parem heli kui radiotehnikal.

      Comment


        #4
        Vs: Radiotehnika SM-1000 või SM-300

        Praegult ju müügifoorumis ühed S-400'd alla 5000.- saada.

        Comment


          #5
          Vs: Radiotehnika SM-1000 või SM-300

          Läbirääkimised ja otsingud käivad.
          Võib vist appihüüu lõppenuks lugeda.
          Tänu kõigile!
          Kes monoloogi ei pea, see nekroloogi ei saa!
          (c) Vrido

          Comment


            #6
            Vs: Radiotehnika SM-1000 või SM-300

            Kui juba jutuks tuli, siis uued pole ka teab, mis kallid: http://www.soundshop.ee/index.php?ac...details&id=470

            Comment


              #7
              Vs: Radiotehnika SM-1000 või SM-300

              Hinnavaatlus on Eesti suurim tehnikaalast hinnainfot ja nõuandeid edastav internetikeskkond.

              ma rebiks pigem need audesed ligi sealt. 100 watist ei tohiks nagu väheks eriti jääda kodus.

              Comment


                #8
                Vs: Radiotehnika SM-1000 või SM-300

                Esmalt postitatud mtts poolt
                http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=423868
                ma rebiks pigem need audesed ligi sealt. 100 watist ei tohiks nagu väheks eriti jääda kodus.
                Jah ka sellel pakkumisel on oma jume juures, kuid olgem ausad 100W-st vaatame rõõmsalt märgasi unenügusi, mitte enamat. Audesele on IMO loomulikuks saanud see, et võimsustega on mingi jänt

                Comment


                  #9
                  Vs: Radiotehnika SM-1000 või SM-300

                  Rom võimsustaluvus võimsustaluvuseks, aga kui sama raha eest on valida s30 kõrgetega s400d vmd radiotehnikad VS need Audesed siis igal juhul Audesed oleks minu valik.
                  Maailm oleks puhas ja süüta
                  kui poleks õllejogurtit
                  - Õ.Õ.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Radiotehnika SM-1000 või SM-300

                    Esmalt postitatud Matis poolt
                    Rom võimsustaluvus võimsustaluvuseks, aga kui sama raha eest on valida s30 kõrgetega s400d vmd radiotehnikad VS need Audesed siis igal juhul Audesed oleks minu valik.
                    Oleneb mida taga aetakse. Kuid ma ei ütleks, et see vanemat tüüpi valjukatega audes maru hea oleks.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Radiotehnika SM-1000 või SM-300

                      Praegu mõlgub juba mõttes Visatoni lairiba+bass nobox...
                      ...aga peab pisut finantsi koguma.

                      ps. Vahest on päris hea kui kohe palju raha pole - annab rohkem aega mõelda.
                      Kes monoloogi ei pea, see nekroloogi ei saa!
                      (c) Vrido

                      Comment

                      Working...
                      X