Teade

Collapse
No announcement yet.

S-30a 25w 6ohmisele muusikakeskusele??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    S-30a 25w 6ohmisele muusikakeskusele??

    Nii. On väike probleem. Kui panen s-30a muusikakeskuse taha siis hakkab muusikakeskus mingit nakse tegema ui liiga valjuks paned ,nagu see pole ragisemine sellised naksud käivad kõlaritest läbi.
    Aga kas see ei peaks mitte seda tähendama et äkki see muusikakeskuse võimendi ei jõua enam nii palju võimsust võtta vms?
    Aga tahaks teada palju üks normaalne radiotehnika u-101 võiks maksta??
    Tean et aljud on selle kohta kurtnud et mingi lüüdid lähevad läbi ja võimendi kivid jne.
    Aga kas see võimendas s30a-d kenasti ära?
    Oleks vaja sellist mini süsteemi klassiõhtuks jne.
    Kui kuulasin muusikakeskusega tegid nad imekombel päris head heli igaljuhul, kuigi muusikakeskus 6 oomine
    aga kui 4 oomine võim panna näiteks u-101 kas sellega läheks valjuks ja bassi ka tuleks niipalju et saaks
    2 tundi muusikat panna peol?

    Tänud

    #2
    Vs: S-30a 25w 6ohmisele muusikakeskusele??

    mitme oomised need s 30 sul on , 4-8oomised? Kui raksub siis ma arvan et sul on 4oomine! Muide tänapäeva keskused on suht õrnakesed et neile midagi muud sinna taha toppida, 2 keskust mahapõletanud ja sõprad on sama asja kurtnud. Kivi ost koos tööga 400-800kr ringis olnud. radiotehnika u-101 kohta seda et selle võib täitsa võileivarahaga ka leida Mul endal neid 2 tükki olnud ja kõik läksid läbi :S , s 30 võiks muidugi mingi 50w rms ikka olla.
    40,000 watts anyone?! Professional amplifiers from www.audiotec.ee

    Comment


      #3
      Vs: S-30a 25w 6ohmisele muusikakeskusele??

      mul on radiotehnika u 101 võim ja s-30B toidab jumala ilusasti ära
      helil ja pasil pole äda midagi
      ma kuulan tavaliselat õhtuti mingi paar tundi järjest ja pole midagi ullu juhtunud siiamaani

      Comment


        #4
        Vs: S-30a 25w 6ohmisele muusikakeskusele??

        palju see normaalne u101 maksaks????

        Comment


          #5
          Vs: S-30a 25w 6ohmisele muusikakeskusele??

          500eeki ja saad minult moditud U-101, u2x50W@4oomi ja need S-30A-d võid ribadeks lasta

          Comment

          Working...
          X