Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehnika S-30

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Radiotehnika S-30

    Tean et need on 15 watised 4oomised.
    Aga tahaks teada, kui madalale nad kõige rohkem võtavad.
    Tahaks teha kasti mis lööb vähemalt 40Hz, sest see 80Hz lihtsalt kohutav heli.
    On keegi veel nendele teisi kaste teinud mis lõõvad madalale?
    aidake palun
    viimati muutis kasutaja Scott; 01 m 2010, 02:13.

    #2
    Vs: Radiotehnika S-30

    Tegelikult on see kõlar 10W-ne, 30 on max. Kõlari kastile on joonistatud ka karakteristik, mille järgi saad lugeda mis sagedusi kui kõvasti mängib, siis kastil on taha kirjutatud ka sagedusvahemik (50Hz - 18kHz) ja on räägitud et ka madalamaid sagedusi on välja tulnud, aga see ju suht ebavajalik selliste kõlarite jaoks. Ja minu arust sõltub väljundi sagedus ikka sisendsagedusest ja kas võimendi või kõlar seda suudavad ikka esitada, kast on ainult kõlaks. Ja arvesta sellega et mida madalamale sa seda kõlarit võimendi ja filtriga sunnid, seda rohkem kuuled sa taustamürasi mida selle kõlari bassielement teeb. Need on ikkagi riiulikõlarid stereoheli kuulamiseks, parem on nad selleks ka jätta. Ise kunagi ammu aretasin umbes 10 vatise aktiiv-võimendi S-30 bassielemendile ja ehitasin suvalise kasti ümber, nagu arvutisupakatel (originaalkastist veidi suurem ja mahukam), tulemuseks on sama nagu arvutisupakas, tugev kumin ja mürin, eimillestki, isegi vanad logud aknad pani kolisema, aga see ei olnud asi millega enam muusikat kuulata sai, vahest võibolla natuke tooni lisada, aga muidu see seisab ja kogub tolmu seal laua all, kuhu ma ta aastaid tagasi jätsin. Õnneks ma ei lõhkunud ühtegi kõlarit selle aretusega, isegi nimetatud bassikas oli juba enne läbilastud, kui selle sain ja korda tegin.
    Kui Midagi Teha, Siis Tuleb Seda Ikka Korralikult Teha

    Comment

    Working...
    X