Teade

Collapse
No announcement yet.

Sony auks ja kiituseks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Sony auks ja kiituseks

    Pole antud firma kõlariehituslikku talenti kunagi eriti kõrgelt hinnanud, paraku, olen vist eksinud. Ostsin eile Sony SS-M3E kõlarid ja terve tänase hommiku olen imestanud, kui detailse ja moonutustevaba heliga võivad kaheribalised riiulikõlarid olla. Uuema/ vanema jazzi ja elektroonika kuulamiseks ülisobivad, hevimeestele jääb vast ehk bassi tiba väheks, samas mõned metaliasjad mängivad ka väga korrektselt.
    Andmetest ehk ka tiba:
    Kõrged 2,5cm kuppel
    Bass/keskmised 16cm
    Takistus 8 oomi
    Maksimumvõimsus 120W
    Sagedusriba 70-20000 Hz
    Tundlikkus 85dB(1W, 1m)
    Filtri lõikesagedus 2000Hz
    Mõõdud 300/465/345cm
    Kaal 13,2 kg
    Tegu on suletud tüüpi kõlariga, korpus on tõeline disainiime: ei ole ühtegi paraleelset seina. Soovitan soojalt.

    #2
    Vs: Sony auks ja kiituseks

    Revüü
    Minu DIY blogi
    <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

    Comment


      #3
      Vs: Sony auks ja kiituseks

      Needsamad jah. Naljakas, kui ise infot otsisin, ei saanud miskitki juttu kätte, ilmselt toppisin selle E tähe ilmaasjata sinna mudelinumbri lõppu. Nüüd pea päev otsa kuulatud (source direct režiimis), ses suhtes positiivne, et ei väsita kõrva, kohati häirib selline, ütleks, suisa kliiniline detalisus. Ja need kõllid kvaliteeti ei silu, kui heli plaadi peal nigel on, siis selliseks ta ka jääb, Estoniad, millega muidu kuulan, nagu tiba mahendaksid kehva soundiga plaate.

      Comment

      Working...
      X