Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõlarikasti ehitamine pleksiklaasist + õiged mõõdud?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Kõlarikasti ehitamine pleksiklaasist + õiged mõõdud?

    Esmalt postitatud rxs poolt Vaata postitust
    ... et üleval pool esitatud valem ... võiks olla teiste valemitega kasti arvutamise kohta, saadaval eraldi teemas koos kleepsuga, jääksid ära väga paljud küsimused "kui suurt kasti vaja minu subbarile" tegin selle märkuse kuna valemeid kasti arvutamise kohta elemendi järgi on suht raske leida ja siin nagu muuseas vist 1 paistab.
    Toimetage, noppige vajalik välja ja täiendage. Kõlariehitamine pole kahjuks minu tugevam külg, asjatundjate abistav suunamine kulub ära. PS.

    Esmalt postitatud tartu pets poolt Vaata postitust
    see on väga hea OT ning väärib moderaatorite tähelepanu: kõigil puudub juurdepääs BBprole või ei saa Boximist aru(saksakeelne). Paber, pliiats ja "kalkulaator" võiks kõigil ikka kuskil olla...
    Kõlarifoorumi stickyd tahavad tõesti ülevaatamist. Arvamused teretulnud
    viimati muutis kasutaja Scott; 25 m 2010, 05:12.
    73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
    ATiP1pN4XeM

    Comment


      #17
      Vs: Kõlarikasti ehitamine pleksiklaasist + õiged mõõdud?

      Tänud kõigile, kes kaasa mõtlesid ja lahendusi välja pakkusid.

      Arvatavasti läheb käiku "tartu pets" poolt välja pakutud 6,6l pleksklaasist silindri kujuline kast mõõtudega 250 x 517. Iseasi on muidugi see, et kus ma leian pleks toru läbimõõduga 250mm. Kast tuleb kinnine ilma inverterita ja seest täiesti tühi.

      Kui peaks toimuma progress ja suudan kasti kokku lappida, siis teen mõned klõpsud ka.

      Stay tuned!

      Comment


        #18
        Vs: Kõlarikasti ehitamine pleksiklaasist + õiged mõõdud?

        tööstuspalstist võid uurida.

        Comment


          #19
          Vs: Kõlarikasti ehitamine pleksiklaasist + õiged mõõdud?

          tööstusplastis on olemas 250mm, seinapaksusi 2mm-8mm. Soovitaks aga mu postistus üle vaadata, kuna 250mmx517mm on lihtsa matemaatika järgi 25L mitte 6.6L. see 6.6L oli optimaalne kinnine, kuid mitte silindriline. 6.6L silindriline on mõõtudega 250mmx134mm. Õigem oleks soovitada olnud 200mm toru kuna 165mm element mahub sinna paremini ja on ka odavam... mõõdud sellisel juhul 200mmx210mm.
          Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

          Comment

          Working...
          X