Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõlarite ja Võimu lahendus digitaalsele helikaardile.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõlarite ja Võimu lahendus digitaalsele helikaardile.

    Arvuti taga digitaalne helikaart. Seal on kaks väljundit[2 stereo 1/4" Line/Headphone level outputs]. Kas mul on õigus, et Line saaks viia võimendisse? ntx [http://www.elfaelektroonika.ee/artnr...-v-8-oomi#desc]. Ja sinna võimu taha tahaks saada kahte kõlarit, ntx [http://www.elfaelektroonika.ee/artnr/24-500-46/10].

    Minu näited on esimesed mis leitsin, sooviks enda jutule kinnitust ja targamate ninade soovitusi võimendi ja 2 kõlari suhtes mille rahakrabin jääks 10 kilo kanti. Võib ka pakkuda kallimat varianti. Antud asjad lähevad kodukasutusse, hea helikvaliteet oleks hea.

    Lisaküsimus! Kui ühendada - helikaart läbi usb, helikaarti kõrvaklapid ja kõlarid, kas siis usb jaksab seda kõike ära toita??? Ei vist ??


    Helikaart -http://www.native-instruments.com/#/...2-dj/?page=915

    #2
    Vs: Kõlarite ja Võimu lahendus digitaalsele helikaardile.

    Hea helikvaliteet ja Sinu valitud kõlarid ei sobi küll kokku. Kodukasutusse vali ikka sellised, mis on kodukasutusse mõeldud. Kõige lihtsam on vast noortehnik.ee lahti lüüa ja valima hakata.
    viimati muutis kasutaja kapsas; 26 m 2010, 22:53.

    Comment


      #3
      Vs: Kõlarite ja Võimu lahendus digitaalsele helikaardile.

      Natuke täpsustan, minuvalitud kõlarid olid esimesed ettejäävad mis kätte sain et lugejale/vastajale silmapildi selgemaks teha. kõlarid võiks olla mobiilsed, vajadusel kergelt liigutatavad(söbra juurde või nii). Hea helikvaliteet oleks hea, st kõrged,madalad ja keskmised oleks eristatavad. Kui ma teaks mida ma räägin 100% siis ma ei küsiks abi

      Comment


        #4
        Vs: Kõlarite ja Võimu lahendus digitaalsele helikaardile.

        Esmalt postitatud densondard poolt Vaata postitust
        Kas mul on õigus, et Line saaks viia võimendisse?
        Jah. Line out läheb võimendi või aktiivkõlari(te) sisendisse.

        Kui ühendada - helikaart läbi usb, helikaarti kõrvaklapid ja kõlarid, kas siis usb jaksab seda kõike ära toita?
        Kui asi nii on välja rehkendatud ja valmis ehitatud, ju ta siis jaksab. Siiski, mida lähemale emaplaadile ükskõik mis usbi seadmeid ühendad, seda parem (st igasugused pikendused ja lisatoiteta usb hubid on halvem valik, aga üldjuhul pole ka probleemiks).

        Esmalt postitatud densondard poolt Vaata postitust
        kõlarid võiks olla mobiilsed, vajadusel kergelt liigutatavad(söbra juurde või nii).
        Kui mobiilsus oluline, hangiks pigem aktiivkõlarid. Teisest küljest sama kvaliteediga eraldi võimu ja kastid leiaks ilmselt odavamalt...
        Hea helikvaliteet oleks hea, st kõrged,madalad ja keskmised oleks eristatavad.
        Nojah....

        Comment


          #5
          Vs: Kõlarite ja Võimu lahendus digitaalsele helikaardile.

          Minu aktiivikad on päris soodsaks läinud ja saaks juba pea 5k'ga kätte. Heli on puhas ja täpne ning kui kõvemini "lärmata" vaja, siis saavad ka sellega hakkama.

          Detailed Product Information on Alesis M1 Active MK2 at www.thomann.de

          Comment


            #6
            Vs: Kõlarite ja Võimu lahendus digitaalsele helikaardile.

            Panustan rohkem passiivse peale ja võimu. Kui keegi jaksab/viitsib võib siia mõne komplekti välja tuua. Ette tänades.

            Comment

            Working...
            X