Teade

Collapse
No announcement yet.

Mis kõlariga on tegu ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mis kõlariga on tegu ?

    Oskab keegi öelda mis kõlariga võiks tegu olla. Kui võimsa asjaga on tegu ja mis firma oma olla võiks? Mis selline asi maksta võiks?

    Tänud!
    Lisatud failid


    #2
    Vs: Paluks abi! Mis kõlariga on tegu ???

    kõik ju taga kirrjas! pane google otsingusse saad muud ka teada aga kui membraanid katki siis ei maksa nad väga...

    Comment


      #3
      Vs: Paluks abi! Mis kõlariga on tegu ???

      guugeldades nagu suurt ei leia...ja membraan ple katki (saab välja ilusti)

      Comment


        #4
        Vs: Paluks abi! Mis kõlariga on tegu ???

        aga tee ka logost pilti, niisama andmete põhjal vähe abi...
        Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

        Comment


          #5
          Vs: Paluks abi! Mis kõlariga on tegu ???

          Muidu kui kõlarist rääkida, siis on tegu ilmselt mingi ise tehtud kõlariga. Igatahes pole veel tähele pannud et mingisugunegi firma toodaks kõlareid, mille kast on tehtud papist. Valjuhääldi kohta ei oska ise midagi pajatada.

          Comment


            #6
            Vs: Paluks abi! Mis kõlariga on tegu ???

            Esmalt postitatud Mr.Zoxley poolt Vaata postitust
            Muidu kui kõlarist rääkida, siis on tegu ilmselt mingi ise tehtud kõlariga. Igatahes pole veel tähele pannud et mingisugunegi firma toodaks kõlareid, mille kast on tehtud papist. Valjuhääldi kohta ei oska ise midagi pajatada.
            Kõlar seisab mul papp kastis...mitte see ei ole papist tehtud kõlari kast

            Comment


              #7
              Vs: Paluks abi! Mis kõlariga on tegu ???

              Esmalt postitatud kutt25 poolt Vaata postitust
              Kõlar seisab mul papp kastis...mitte see ei ole papist tehtud kõlari kast
              Kölar on agregaat, mis koosneb ühest vöi mitmest valjuhääldist, sagedusjaotusfiltrist ja korpusest. Valjuhääldi on elektrilist energiat akustiliseks muundav komponent, mida kasutatakse kölarite ehitamiseks.
              Algul tuli kõik lambist, siis leiutati transistor ning nüüd oleme otsapidi jälle kiviajas...

              Comment


                #8
                Vs: Paluks abi! Mis kõlariga on tegu ???

                Minu loogika ütleb, et see on 250W valjukas.

                Comment


                  #9
                  Vs: Paluks abi! Mis kõlariga on tegu ???

                  tegu on valjukaga umbes 200 - 300 w ! see ikkagi 8 ohm! niipalju peaks ikka mõistust olema!
                  Vabandan kui väga mööda panin!

                  Comment


                    #10
                    Vs: Paluks abi! Mis kõlariga on tegu ???

                    mina loen seda teemat ja mõtlen: TULE TAEVAS APPI!!!
                    kõik ju kirjas.
                    peaks selle teema naljadesse üle kandma- oleks asjal rohkem jumet

                    Comment

                    Working...
                    X