Teade

Collapse
No announcement yet.

Estonia 25AC-311 aktiivid passiividena tööle?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Estonia 25AC-311 aktiivid passiividena tööle?

    Ressiiveriks Philips FR-752. Kas neid saab passiivideks teha, et midagi ära ei rikuks.

    Üle peksab aktiivsetena.
    viimati muutis kasutaja Scott; 04 m 2010, 01:39.
    Kui terve maailm oleks rajatud nii nagu IT keskkond,siis hävitaks esimene rähn terve tsivilisatsiooni..

    ----- 567 2 9999 -----

    #2
    Vs: Estonia 25AC-311 aktiivid passiividena tööle?

    jäta saba seina panemata ja jäävadki pasiivkõlarid.nii lihtsalt see käibki

    Comment


      #3
      Vs: Estonia 25AC-311 aktiivid passiividena tööle?

      Nii ongi w? Ma ei teadnudki,et ilma vooluta töötavad kõlarid. Arvasin,et stereojuhtme peab sinna sisse ühendama kuhugi
      567 2 9999

      Comment


        #4
        Vs: Estonia 25AC-311 aktiivid passiividena tööle?

        Esmalt postitatud Osar poolt Vaata postitust
        Nii ongi w? Ma ei teadnudki,et ilma vooluta töötavad kõlarid. Arvasin,et stereojuhtme peab sinna sisse ühendama kuhugi
        Tule taevas appi on ikka teil arusaamine! Pasiivseks saad siis kui saba seina ei pane, kuid valjuhääldi otsad tood välja ja ühendad resiiveri väljundisse ja ühendamisel jälgid polaarsust ühendustes, et tagada valjukate sünkroonsus.Loe foorumit!

        Comment


          #5
          Vs: Estonia 25AC-311 aktiivid passiividena tööle?

          Ja millest mina räägin siis? Tunduski uskumatu,et juhet voolujuhet seina panemata ongi kohe automaatselt passiivsed ja töötavad normaalselt
          567 2 9999

          Comment


            #6
            Vs: Estonia 25AC-311 aktiivid passiividena tööle?

            Alustuseks katsu endale selgeks teha, mis vahe on aktiiv ja passiivkõlaril. Miks ühel juhul on võimendi eraldi ja teisel juhul kasti sees? jne. Peaks lihtne kuid alustuseks hea harjutus olema.

            Edit: miks arvad, et ühendades säästu ressi järgi pilt paraneb?

            Comment


              #7
              Vs: Estonia 25AC-311 aktiivid passiividena tööle?

              Säästu ress?
              567 2 9999

              Comment


                #8
                Vs: Estonia 25AC-311 aktiivid passiividena tööle?

                Probleem algab sellest et kasutaja laseb liiga suure signaali kõlari võimsusvõimendi sisendisse. Kas see pärineb säästupillist või mitte polegi oluline.
                Signaal tuleb võtta selleks sobivast väljundist, selle puudumisel aga tuleb kõlari sisendile lisada takistusahel mis signaali alandab sobivale tasemele. Just nimelt kõlarisse sest nii väldiksime mürade taset. Kui seda ei tehta mingil põhjusel siis tuleb resiiveri väljund ühendada passiivsisendisse kõlaril, selleks mingit spets stereojuhet ei pruugita.
                Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                Konfutsius

                Comment


                  #9
                  Vs: Estonia 25AC-311 aktiivid passiividena tööle?

                  Esmalt postitatud Osar poolt Vaata postitust
                  Säästu ress?
                  Vabandust, kui kõlas solvava alatooniga, aga ma vaatasin puht uudishimust skeemi (heli osa) ja selle põhjal tegin järelduse, et sealt midagi head loota ei ole - see on küll teemast kõrvale kalle ja ei puutu otseselt asjasse.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Estonia 25AC-311 aktiivid passiividena tööle?

                    Vabandust, kui kõlas solvava alatooniga, aga ma vaatasin puht uudishimust skeemi (heli osa) ja selle põhjal tegin järelduse, et sealt midagi head loota ei ole - see on küll teemast kõrvale kalle ja ei puutu otseselt asjasse
                    to Rom: võrreldes millise ressiga nt? Äkki siis seletad skeemi puudulikkust, miks siit head soundi ei peaks tulema, pole ise skeeme uurinud. Ma ei saanud netist kuskilt selle ressiiveri RMS võimsust teada, teana ainult, et on 4 x 100 vatti. Ja kui juba nii hästi matsu jagad, siis seleta, mismoodi kõllid peab paigutama, manualis oli, et 4 kolmeribalist ette(!) ja siis kas väikset kõlarit surroundiks taha ning keskkõlar ette.
                    viimati muutis kasutaja Scott; 05 m 2010, 01:30. Põhjus: Puudusid tsitaadimärgendid
                    567 2 9999

                    Comment


                      #11
                      Vs: Estonia 25AC-311 aktiivid passiividena tööle?

                      Miks kohe võrreldes mõne teise ressiga? Mina vaatan mitte võrreldes teise ressiga vaid otseselt heli trakti ja kui see on selline nagu ta on... siis nii lihtsalt on.


                      Oot, mul läks nüüd sassi, kumb abi vajab DaddyV või Osar?

                      Comment

                      Working...
                      X