Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehnik 3xS30A arvutile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Radiotehnik 3xS30A arvutile

    Hei !
    Leidsin siis keldrist kolm pealkirjas antud eksemplari , kuna põnnieast on veel meeles , et kaks neist mängisid , siis tekkis idee panna need taha oma arvutile .
    Kõlkarite valdkonnas olen siiski kuskilt kaugemalt , kui kuu pealt kukkunud ja sooviksin saada mõningast assisteerimist

    Niisiis nii palju ,kui olen asjast aru saanud on need kõlarid nelja oomised , venekeelt kahjuks ei mõista ja niisiis paluks tõlkida mõned asjakohased venekeelsed näitajad : 30 Bm - (endal mõte ,et võiks olla wattid) ja siis 80-18000 midagi:P ( endal mõte , et võiks olla herzid )

    Idee oleks panna asjad arvuti külge häält tegema . Tean , et siiski päris ilma võimuta ei saa :P Keldris on olemas ka vinüülimängijad , mille küljes need kõllid kunagi häält on teinud . Äkki sealt saaks kuidagi võimendid maha kruvida ?

    Mõningast pildimaterjali kah :
    Click image for larger version

Name:	P110510_19.03_[01].jpg
Views:	1
Size:	22,7 KB
ID:	873797Click image for larger version

Name:	P110510_19.03.jpg
Views:	1
Size:	16,0 KB
ID:	873798

    #2
    Vs: Radiotehnik 3xS30A arvutile

    80hz kuni 18000hz on sagedus ala kus need kõlarid mängivad.30w on kõlari võimsus ma arvan et rms võimsus.ja kui grammaril on vajalikud sisendid olemas siis saab teda kasutada.kui sa veel midagi ei tea siis parem ära lammuta veel.

    Comment


      #3
      Vs: Radiotehnik 3xS30A arvutile

      Oleneb mis vinüülimängijate mark ja mudel on? Kolarid on 4 Oomi ja max voimsus 30W. Sagedusala siis 80-18000Hz. Oigesti arvatud.
      Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

      Comment


        #4
        Vs: Radiotehnik 3xS30A arvutile

        Grammofon peaks olema mingine vana Vega , ei julgenudki ise lammutada , seepärast see teema saigi tehtud siia

        Comment


          #5
          Vs: Radiotehnik 3xS30A arvutile

          Aga vaata kas vegal on taga või ees mõni sisend.. äkki ei peagi lammutama.. või ühendad grammofoni nõela juhtme otsa sobiva juhtme ,ma kunagi proovisin ja töötas..

          Comment


            #6
            Vs: Radiotehnik 3xS30A arvutile

            Grammol on olemas kõlarile sobiv väljund , kohe proovin , õhtu poole valgustan kuidas läks

            ------

            Asi hakkas funkama !
            Kõigile , kes kunagi midagi sama võivad plaanida , võin õpetuseks öelda nii palju , et hea tulemuse saavutamiseks tuleks kogu kremplek lahti võtta ja nõelast tulevad juhtmed alla tõmmata . Kaks juhet olid ühte värvi , need ühendasin vana arvutikõlari küljest võetud juhtmel suvaliselt punasesse ja valgesse juhtmesse ( sai proovitud mõlemat pidi , töötab ) järele jäänud musta juhtme ühendasin aga kõlarijuhtmes olevasse ilma isolatsioonita traati ( sorri , spetsiifilisi nimesid ei tea ) . Proovitud sai ka ilma viimati mainitud ühenduseta , aga siis tuli defektina kaasa ilge müra :P

            Igastahes , suured-suured-suured-suured tänud Henri503-le , kes mulle lahenduse kandikul ette kandis
            viimati muutis kasutaja Scott; 13 m 2010, 19:02.

            Comment


              #7
              Vs: Radiotehnik 3xS30A arvutile

              Aga vaata kui töötab kas siis on ka sisendi pesa olemas.

              Comment


                #8
                Vs: Radiotehnik 3xS30A arvutile

                Ja tulemus kõlbab kuulata ka?
                Sel moel lastakse ju signaal läbi grammari korrektsioonivõimendi.
                Vast oleks parem ikka peale korrektsioonivõimendit väline signaaliallikas ühendada.

                Comment


                  #9
                  Vs: Radiotehnik 3xS30A arvutile

                  tulemus täiesti adekvaatne , juu on siis hea grammar

                  Comment


                    #10
                    Vs: Radiotehnik 3xS30A arvutile

                    kui viitsid otsi skeemilt parem koht kuhu juhe panna.peale seda korrektsioonivõimendit,muidu võib hakkata heli moonutama.. see lahendus siuke kiirem asi aga peaks ka toimima,aga matsu sulle ikka jagub?

                    nii need elektroonikud sünnivad..

                    Comment


                      #11
                      Vs: Radiotehnik 3xS30A arvutile

                      Ju siis on piesopeaga grammar. Hea grammariga justnimelt olekski tulemus täitsa puus. Ja seda rohkem kui ühel viisil.
                      Toidan trolle!

                      Comment


                        #12
                        Vs: Radiotehnik 3xS30A arvutile

                        Henri - Millise sisendi pesa ?

                        Redart - Ei ta ma midagi nendest , õnnelik lihtsalt et asjast asja sain

                        Comment


                          #13
                          Vs: Radiotehnik 3xS30A arvutile

                          ma mõtlesin ,et äkki on grammofoni peal mõni pesa peale kõlari pesade,lindi seadme jaoks või midagi..

                          Comment


                            #14
                            Vs: Radiotehnik 3xS30A arvutile

                            Sannderr, ehk leiad grammofoni nime järgi netist selle skeemi või manuali, milles on skeem. Las siis kasutaja henri503 näitab kuhu juhtme ühendama peaks. Kui ta ei tea, siis soovitan soojalt võimendi alafoorumisse selle küsimusega pöörduda

                            Seniks, edu!

                            Comment


                              #15
                              Vs: Radiotehnik 3xS30A arvutile

                              Too juhe , kuhu ma selle ühendasin läks otsaga mingisse metallist korpusega vigurisse , seda ei viitsi lammutada Heli ta moonutama pole hakanud , natuke siis kui helivõimsuse arvutist üle 80% keerad nii , et bass ja mono mõlemad põhjas on grammari pealt , tulemus minu arvates väga hea iseenesest :P Ma muidu tõmbasin juhtme altpoolt läbi nii , et ühenduskohad on korpuse sees , nii tundus asi vast kõige mõtekam . Edasi panin selle 3.5mm audiokaabli läbi splitteri arvutisse ( splitterisse jooksis mul veel ühe Philipsi juhe ) Proovin mingeid pilte ka lisada kohe varsti Ahjaa , väljunditest niipalju veel , et kaks tükki on veel vabad , aga mitte selliste otstega nagu seda on kõlari juhe ,vaid veel mingi eri-kujuga


                              Sain pilte ka :
                              __________________________________________________ __________________________________________________ _____________

                              Click image for larger version

Name:	P130510_15.32.jpg
Views:	1
Size:	48,1 KB
ID:	865290Click image for larger version

Name:	P140510_15.56_[02].jpg
Views:	1
Size:	31,5 KB
ID:	865291Click image for larger version

Name:	P140510_15.59_[01].jpg
Views:	1
Size:	8,3 KB
ID:	865292Click image for larger version

Name:	P140510_15.56.jpg
Views:	1
Size:	20,4 KB
ID:	865293Click image for larger version

Name:	P130510_15.32_[01].jpg
Views:	1
Size:	42,7 KB
ID:	865294
                              viimati muutis kasutaja Sannderr; 14 m 2010, 15:15.

                              Comment

                              Working...
                              X