Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehnik 3xS30A arvutile

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Radiotehnik 3xS30A arvutile

    tegelt võid ju proovida ka heli reguleerimis nupu külge juhet,aind siis pote ei tööta väga hästi pead arvutist heli tugevust muutma..

    Comment


      #17
      Vs: Radiotehnik 3xS30A arvutile

      Ma seda teen nagunii , mul ju kaks kõlarikomplekti , kes neid eraldi ikka reguleerida viitsib:P Praegu tunduvad asjad vinks-vonks .
      Henri , kas sa mul oleks grammofoni mootori asemele võimalik miskit muud aretada nt. alustuseks paar ledi vms , ma avastasin , et kui ta seal riiuli alla sisuliselt on , siis võib pimedamal ajal mõne nupu sassi ajada :P

      Comment


        #18
        Vs: Radiotehnik 3xS30A arvutile

        Võta tester ja pane mootori peale vaata mis pinge on ja siis lähed nt oomi poodi ütled ,et selle ja selle pinge ja värviga LED-e ja vaja ja neile takisteid.loodame ,et seal ikka alalis vool...

        Comment


          #19
          Vs: Radiotehnik 3xS30A arvutile

          Mul LEDid on olemas . Henri , oletame , et mootor on 12V peal ja alalis , kas ka siis on mul vaja tollele takisteid , kui ma LEDidega kõik 12 täis laon ?
          Eriti suur pinge seal olla ei saa , sest vaatasin et asi käib ülekandega nii , et eriliselt suurel mootoril pole antud kohas erilist pointi:P

          Comment


            #20
            Vs: Radiotehnik 3xS30A arvutile

            kas sul 12V LED? eel takistit oleks vist ikka vaja muidu saab ampreid liiga pallju peale ja põleb läbi..

            Comment


              #21
              Vs: Radiotehnik 3xS30A arvutile

              mõtlesin , et teeks jadaühendusega

              Comment


                #22
                Vs: Radiotehnik 3xS30A arvutile

                Tee aga eel takistit on ikka vaja..

                Comment


                  #23
                  Vs: Radiotehnik 3xS30A arvutile

                  Olgu , eks teen see nv mingiaeg ära ja räägin kuidas asi läks

                  Comment

                  Working...
                  X