Teade

Collapse
No announcement yet.

Logitech Z-2300 heli pole peale puhastust enam hea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Logitech Z-2300 heli pole peale puhastust enam hea

    Tere!

    Suur mure on. Nimelt, satelliidi kõlaritelt tuleb imelikku heli peale seda, kui neid puhastati. Puhastati nii, et need kõlarid kohad käisid sügaval ja nüüd kõlarid ei mängi kõiki sagedusi välja, ühesõnaga häirib.

    Keegi oskaks aidata?


    #2
    Vs: Logitech Z-2300

    Täpsusta mis tähendab sügaval?Räägi lähemalt mis tehti kõlaritega?

    Comment


      #3
      Vs: Logitech Z-2300

      Ei ole kindel, aga ma oletan et membraani pealt pühiti tolmu ja et membraan käis siis liiga sügaval. Aga samas kui ta kaugemale ei läinud kui kummilõdvik lubas, siis võib selle välistada? Mitte otseselt, aga üldiselt. Äkki sai pool viga (kui näiteks ei kasutatud ühtset pinget membraanil, vaid pressiti ainult ühest kohast alla.
      Estonian SPL & Sound
      @gargru

      Comment


        #4
        Vs: Logitech Z-2300

        Ma ei oska täpselt öelda, aga öeldi, et membraan käis sügaval ära ning hetkel on heli paigast ära.

        Comment


          #5
          Vs: Logitech Z-2300

          Esmalt postitatud mitz poolt Vaata postitust
          Ma ei oska täpselt öelda, aga öeldi, et membraan käis sügaval ära ning hetkel on heli paigast ära.
          Küsi uuesti.

          Selgeltnägijaid siit foorumist vast ei leia. Miks see membraan seal "sügaval" ära käis jne, selliseid asju on vaja teada et üldse mingi oletus tekitada.
          Estonian SPL & Sound
          @gargru

          Comment


            #6
            Vs: Logitech Z-2300

            Esmalt postitatud Garol poolt Vaata postitust
            Küsi uuesti.

            Selgeltnägijaid siit foorumist vast ei leia. Miks see membraan seal "sügaval" ära käis jne, selliseid asju on vaja teada et üldse mingi oletus tekitada.
            Puhastati tolmu ja käis sügaval ära. Heli saab võrrelda kui merekarpi kuulates vms..

            Proovisin igaksjuhuks mp3 ja telekas, sama tulemus.

            Comment


              #7
              Vs: Logitech Z-2300

              Mida tähendab sügaval?
              Kas valjuhääldi membraan lükati sisse poole?
              Nagu enne öeldi võib mähis olla rikutud nüüd,kuskilt on mähise traat lahti või käib vasti pilu seinu.

              Comment


                #8
                Vs: Logitech Z-2300

                Rääkisin temaga msnis natuke, minule isiklikult jääb mulje, et mähis on katki/vigastatud. Membraan oli käinud sügaval ära jah, aga teoreetiliselt võib ju membraan käija nii sügaval et kummilõdvik pingul. Kui kummilõdvik terve, siis vist "liiga sügaval" ära ei käinud? Hmm.
                Estonian SPL & Sound
                @gargru

                Comment


                  #9
                  Vs: Logitech Z-2300

                  Tere , see võibolla on see teemale abiks , ise oman ka logitech z-2300 kõlaritekomplekti , ja võiks öelda et kui nende kõlarite koonus ei liigu väga hästi ja kui liigapalju lükkata võib tekkida see effekt , kuigi ise puhastasin ka ükskord neid sateliite aga endal siukest muret ei tekkinud , aga äkki on sul subaka taga halvasti sisse lükatud ka input ? Või proovi teisi kõlareid selle taha kui need peaksid ka sahisema on vb subaka sees viga või kui ei sahise on viga siis jh sateliidiga ise . Muide küsimus Mitzile , kas sul kõlarid nagu ei praksu vms ? nt kui lülitada laelamp vms sisse et siis ei käi korraks siuke prõks läbi?

                  Comment


                    #10
                    Vs: Logitech Z-2300

                    Esmalt postitatud Ollaolen poolt Vaata postitust
                    Muide küsimus Mitzile , kas sul kõlarid nagu ei praksu vms ? nt kui lülitada laelamp vms sisse et siis ei käi korraks siuke prõks läbi?
                    See probleem ei tohiks üldiselt kõlaritega seotud olla, vaid elektrisüsteemiga sinu kodus.
                    Estonian SPL & Sound
                    @gargru

                    Comment


                      #11
                      Vs: Logitech Z-2300

                      Seda ma tean , lihtsalt huvipärast küsisin , jh mu kortermajal on see tööstuslik elektrisüsteem , ja neil on 15stkümnesed kaitsmed , peaks olema 20msesed vms . Igatahes kui mul oli logitech z4 komplekt (40w) polnud probleemi , aga nüüd Z-2300 (400w) + veel tuleb musakeskus aga ma lasen nkn selle probleemi eemaldada

                      Comment

                      Working...
                      X