Teade

Collapse
No announcement yet.

Logitech X-530 LED süsteem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Logitech X-530 LED süsteem

    Olen oma bassikale teinud sisse LED süsteemi(pilti kahjuks pole), mis vilgub siis rütmi taktis.
    Kuna bass on niikuinii laua all ja ülejäänud kõlarid toas, siis plaanisin veel üht asja.
    Tegemist on 5.1 süsteemiga, ehk siis tahaks ette võtta teised 5 väikest kõlarit, nimelt on plaanis panna igaühele sisse LED pirn, kuid tahaks teha asja võimalikult efektiivseks.

    Siin väike projekti moodi projekt:


    Mõte on hea, teostus ei ole raske, kuid on vaja mõningaid asju:
    Oleks vaja uusi Logitech Logosid, mis on läbipaistvad osati, et LED valgustus neist läbi tuleks ja tekitaks sellise laheda efekti.

    Tahaks siis nimelt ümmargusi plastikust logosid(4tk), millel oleks läbipaistev kiri (Logitech ja see märk) ja ülejaanud oleks must. Logo diameeter on 2 cm.



    Kas keegi teab kust võiks saada selliseid logosid, kas siis poest või kellegi käest kes ise teha oskab. Andke palun teada.
    Aitähh!
    viimati muutis kasutaja kenastilepsis; 07 m 2010, 15:08.

    #2
    Vs: Logitech X-530 LED süsteem

    Kas ei ole võimalik nt dremeli vms jubinaga nt see Logitechi valge kiri sealt välja freesida. Tean, et paljud on nt teinud käigukangi nupule niiviisi valgustuse, et on sealt hõbedase vms kirja ära nühkinud ja siis valgustuse taha pannud. Kindlasti pead jäglima ka seda, et kirja taha saaks kas hajuti või piisavalt laia nurgaga LED, et valgustus oleks piisavalt effektiivne. Kui panna valgusnurgaga LED, siis jääb asi kole ja kirjast on ainult punktitaoline osa valgustatud ning seegi ebaühtlaselt.
    It works better if you plug it in

    Comment


      #3
      Vs: Logitech X-530 LED süsteem

      CNC. Äkki freesib su kirja vällja

      Comment


        #4
        Vs: Logitech X-530 LED süsteem

        Esmalt postitatud henri503 poolt Vaata postitust
        CNC. Äkki freesib su kirja vällja
        kes on CNC ja kus ta asub?
        see on ju nii pisike asi, kas seda annab niimodi välja nikerdada sealt?
        aga muidu on mõte panna sinna Blue LED lambid kuskil 2,2 V või midagi sinna kanti, et töötaksid ka vaiksel muusikal, mida võimsam, seda tugevamat voololu ta ju vajab

        ccayser: kas sa oskad soovitad mõnd hajutit või laia nurgaga LED pirne? Annad äkki lingi või mingi pildi?

        Comment


          #5
          Vs: Logitech X-530 LED süsteem

          CNC on cnc pink mitte kasutaja.Oli alles üks teema ju kus pakuti cnc freesimist või midagi

          Comment


            #6
            Vs: Logitech X-530 LED süsteem

            CNC on pink, mis ühendatud arvutiga ja freesib siis arvutis olevate jooniste põhjal sul ükskõik mida välja. Lediks võid kasutada nt http://www.elfaelektroonika.ee/artnr...led-blue-1206- seal oleval sinisel LED-il on päris suur murdumisnurk, mis on juba päris ok. Iseasi, kas valgustugevus just teile sobib. Hajuti kohapealt niipalju, et osad on kasutanud lihtsalt ära lihvitud pleks klaasi, mis annab ka vahest päris hea tulemuse, kuid sealt võib siiski jääda veidi seda ringikest näha. Kui kasutada nt pleksist vms läbipaistvast plastist isetehtud hajutit + laia nurgaga ledi, peaks saama tulemuse päris hea.
            Teine võimalus on katsetada nt seda, et nühid selle logitechi kirja sealt välja ja siis paned kahele poole logo altpoolt valgustama 2 SMD LED-i siis hea võimaluse korral, kui kirja kontuur on nühitud häguseks, tekib ka seal piisavalt hea effekt. See on sarnane uutele EXIT märkidele, kus on kaks pleksi koos ja ühe peal on EXIT peale freesitud ning ühest äärest valgustatakse roheliste LED-idega.
            Midagi sarnast: http://hi.atgimg.com/img/l/312/142447_family.jpg
            Vaata, mõtle ja hoia asi lihtsana
            Jõudu!
            It works better if you plug it in

            Comment


              #7
              Vs: Logitech X-530 LED süsteem

              Aa, selge, kui tugev valgus see umbes on, kas on ikka näha , oskad äkki mingi pildi leida või kirjeldada(nt. pimedas)
              Üks asi on see, olen uurinud, kuidas need Logod sealt maha saab, need on tagant kinni sulatatud , tuleb vist lahti teha ja siis pärast auk sinna puurida ja nii edasi, see pole raske.
              Kuid, ma ei kujuta ette, kui ma selle kirja maha sealt lihvin( selle paksus on alla 1mm) siis kas hakkab läbi paistma, kahtlen. oleks siuke kleeps, sama suurusega, kleebiks pleksile, ja värviks mustaks, ning tõmbaks kleepsu maha, ja olekski korras, see on üks lahendus.
              teine oleks see freesimine, kuna endal selline vahend puudub ja ei raatsi ka osta ja kardan, et sellega on asi päris raske ka( ikkagi seal on kirja paksus umbes mingi 0,3mm ja tuleks teha siis mingi 0,1-0,3 mm freesidega, paras nikerdamine) OOtan veel ettepanekuid ja kommentaare idee kohta.

              Comment


                #8
                Vs: Logitech X-530 LED süsteem

                Ega tavalistel kõlaritel sellist valgust teha ei saa valjuhääldile?
                Prindi kuskil sobiv kleeps vällja..

                Comment


                  #9
                  Vs: Logitech X-530 LED süsteem

                  Esmalt postitatud henri503 poolt Vaata postitust
                  Ega tavalistel kõlaritel sellist valgust teha ei saa valjuhääldile?
                  Prindi kuskil sobiv kleeps vällja..
                  Mis sa nüüd sellega öelda tahad, ma proovisin nende väikste kõlarite järgi LED lampe, kõik toimis, tuleb vaid juhtmed õieti ühendada.
                  No eks selle printimise juures on üks takistus, ma võin ju photoshopis või kuskil, sellesuuruse pildi ja paraja asja välja printida, aga kleeps peaks olema siuke, et ümberringi kleepsu pole, aga kiri ja logo on kleeps, siis saaks ka värvida seda
                  muidu pole sellest ju kasu. Kuid samas kui teha kleeps, mis on ümberringi must ja siis see kiri ja logo oleks läbipaistev, siis kleebiks pleksiklaasile ja olekski olemas.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Logitech X-530 LED süsteem

                    See pleksile kleepimine on üks varjant,mina mõtlesin ,et võiks ju kleepida ära ja siis lõigata noaga üleliigse osa ära,ja ära värvida kui värv kuivand siis pärast need väiksed täpid ära võtta noa abil.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Logitech X-530 LED süsteem

                      kas keegi muidu kasutab photoshopi vms. prograami, teeks mulle äkki ära selle suuruse järgi pildi(diameeter 2cm) ja ilmselt tuleb mul osta mingit paberit, mis on kleeps , ja siis välja printida.

                      Keegi võiks aidata, kui viitsiks!

                      Endal ei ole photsoshopi, millega seda teha.

                      No selline pilt, ainult, et peaks olema ümmargune ja suuruselt õige.

                      Ja ma nüüd ei tea, kas on ka võimalik teha kiri seest läbipaistvaks, või ei ole??
                      viimati muutis kasutaja kenastilepsis; 10 m 2010, 15:17.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Logitech X-530 LED süsteem

                        Esmalt postitatud kenastilepsis poolt Vaata postitust
                        Ja ma nüüd ei tea, kas on ka võimalik teha kiri seest läbipaistvaks, või ei ole??
                        Läbipaistvaks? paned pildi must-valgesse ja korras, ümara kuju andmiseks on vaja natuke rohkem oskusi nende pildi programmide juures. Ilu peitub lihtsuses.
                        Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Logitech X-530 LED süsteem

                          hmm, just läbipaistvaks, kui teen must valgeks siis jääb ju kiri valge, aga mul on vaja läbipaistvat kirja. Lugesin ka kuskilt, et photoshopis peaks kuidagi saams selle.
                          Aga kas siis keegi saab aidata selle tegemise kohapealt.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Logitech X-530 LED süsteem

                            Kõigepealt uuri võimalusi, mis on võimalik üldse printimiseks. Tean, et on olemas laserprinteri kile, millele saab kenasti printida. Ei oska öelda, vb on mingi kleepsu laadne asi ka olemas, kuid millegipärast kahtlen. Ja milleks seda kleepsu läbipaistvuse asja nüüd nii keeruliseks ajada. Tee kiri valgeks ja mustvalge printer prindibki sul selle läbipaistvana. Kui väga soovi siis photoshopis on võimalik jh erinevate viisidega taust läbipaistvaks muuta. Otsi transparency seadeid ja kindlasti googlest leiad ka õpetusi selle kohta.
                            Kui sa oleksid hakanud neid õigeid logosid modima, siis praeguseks oleksid sul pooled logod juba laiali lammutatud ja kiri seest kasvõi nõelaga ära kraabitud.
                            It works better if you plug it in

                            Comment


                              #15
                              Vs: Logitech X-530 LED süsteem






                              Mõõtu ajad ise. (Irfan Wiew - Resize - Units-"cm")
                              viimati muutis kasutaja Starfish; 11 m 2010, 16:18.
                              http://hparchive.com/
                              https://worldradiohistory.com/index.htm

                              Comment

                              Working...
                              X