Teade

Collapse
No announcement yet.

Logitech X-530 LED süsteem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Logitech X-530 LED süsteem

    nojah, said ümmarguseks küll aga kiri ja logo on ka ruumilised, nagu oleks palil, aga mul pole 3D pilti vaja, oleks vaja et on ümmargune ja kiri ikka otse aga ma sain ise juba korda, pole vaja. nüüd on vaja muretseda printeripaberit ja pleksiklaasi:d
    viimati muutis kasutaja kenastilepsis; 11 m 2010, 18:50.

    Comment


      #17
      Vs: Logitech X-530 LED süsteem

      pshh, sain need tellitud LEDid kätte, aga neid peab ju luubiga vaatama, pildi peal küll suured, aga kätte sain, siis neid ma küll kuskile panna ei saa,need mingi 1mm läbimööduga aga valgust teevad küll. Aga ma ei saa aru sellest, miks nad hakkavad alles tööle siis kui muusika peaaegu põhjas on ja mida valjem seda parem????

      Comment


        #18
        Vs: Logitech X-530 LED süsteem

        LED-id tahavad ju toiteks pinget ja voolu saada. Su vaikne muusika on nii madala pingega, et LED ei süttigi. Pealegi on tobe ühendada valjuka külge mittelieaarseid elemente: kas moonutusi on vähe?
        Selliste vidinate jaoks oleks vaja eraldi toide ja juhtskeem. Võtmesõna on värvimuusika.

        Comment


          #19
          Vs: Logitech X-530 LED süsteem

          ma panin oma kodukino subbakale sinise LEDi sisse
          ei peagi asi kõvasti mängima kui juba vilgub!
          sai niisama igavusest panna muidugi pidin ka takisti vahele panema muidu kõvema mytsu korral laseb LEDi läbi

          Comment


            #20
            Vs: Logitech X-530 LED süsteem

            Esmalt postitatud kenastilepsis poolt Vaata postitust
            ... pildi peal küll suured ...
            Sa arvad, et see LED ka tõesti nii suur on?

            Samas, mis te nende LEDidega jamate ... ostke üks 200 kroonine strobo, pange see lauale ja laske valgusel hea maitsta. Saab kiiremini aru kui mõttetu see ost/idee on.
            Estonian SPL & Sound
            @gargru

            Comment


              #21
              Vs: Logitech X-530 LED süsteem

              idee võib olla mõtetu kyll ei vaidle vastu
              aga kui igavusest pole midagi teha ja jooma ka ei taha koguaeg minna siis täitsa võib ju nokitseda

              Comment


                #22
                Vs: Logitech X-530 LED süsteem

                Mnjaa, selles suhtes küll. LEDide kõlarijuhtmete külge toppimise asemel võiks näiteks õppida kuidas üks korralik vidin ise kokku joota. Näiteks konstruktor osta, saad terve ilusa VU meetri omale mis on kõvasti etem kui 1 LED.
                Estonian SPL & Sound
                @gargru

                Comment

                Working...
                X