Teade

Collapse
No announcement yet.

Abi portatiivse kõlari tegemiseks?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Abi portatiivse kõlari tegemiseks?

    Et siis teha portable kõlar. Olemas labtec pulse 386 subwoofer kast 5.5l aga tahaks kõlari sisse osta arvatavasti auto oma sest kõik koduaudio omad midrange plaanis selline osta http://www.noortehnik.ee/grupid/acti...roduct_id/846/
    Kas teeks seal sees head häält?
    Palun Aidake!

    #2
    Vs: Natuke abi kõlari puhul?

    Natuke lahjaks ei jää ??? mõtetu junn see väike ju Kui korraliku heli tahad võta midagi võimsamat

    Comment


      #3
      Vs: Natuke abi kõlari puhul?

      vaatasin ka seda http://www.noortehnik.ee/grupid/acti...roduct_id/639/
      See suht hea ma arvan igatahes poes olen natuke kuulnud ja päris hea heli oli

      Comment


        #4
        Vs: Natuke abi kõlari puhul?

        ei saa midagi öelda nende pisikeste 4" koaksiaalide kohta. Kui on õnnestunud disain ja õige materjalivalik, siis võivad ka head häält teha. toki otsas koaksiaale ei soovita, kuna 100% tõenäosusega tegu polükarbonaadi kõrgega(mis veel pisike ja väga laia dispersiooniga). Topelkoonusega on rahulikum natukene(subjektiivsuse hoiatus!), kuid pildi peal olevatel on polükarbonaadist topeltkoonus(seega tuleb sagedusulatusse suhtuda väikse skepsisega, eriti võrdluses MAX ja nn RMS võimsuse suhtega)

        aga eks see ole 100% kuulamise asi. Portatiivne tähendab nagu sang? Millega toitma hakkad?
        Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

        Comment


          #5
          pakkuge kõlareid välja. Ei taha sanga aga aku tahaks küll sisse panna et kaasas vedada. Nt rannas ei viitsi neid junne kuulata sealm, et parem oleks juba suurem teha siis parem heli ka.

          Midagi sellist siis ? http://www.noortehnik.ee/grupid/acti...oduct_id/1348/
          viimati muutis kasutaja Scott; 13 m 2010, 00:49. Põhjus: Liidetud postitused

          Comment


            #6
            Vs: Abi portatiivse kõlari tegemiseks?

            Up!

            Comment


              #7
              Vs: Abi portatiivse kõlari tegemiseks?

              Võta ühed vanad arvuti kõlarid.Sellised mis on kahe kõlariga.Keera võimendiga karp lahti,võta trafo ära ja pane asemele akutrelli aku.Vaata kas töötab, kui töötab siis võid kõik sealt vällja võtta ja uued valjuhääldid panna mingisse kasti kuhu paned aku ja võimendi osa.
              Mul on olnd selline asjandus kunagi,aku oli 1,3Ah ja muusikat sai mitu päeva kuulata.

              Comment


                #8
                Vs: Abi portatiivse kõlari tegemiseks?

                tean olen teinud sellise asja aga siiski tahaks ühte portatiivset kõlarit.
                Ma arvan et ostan selle visaton lairiba valjuhääldi.

                Comment


                  #9
                  Vs: Abi portatiivse kõlari tegemiseks?

                  Soovitaks keegi mis aku võiks panna sisse? Tahaks teha TDA2030 võimu ja arvan et oleks kohe kindlalt 12v akut vaja või võtta mingi 14v aku

                  Comment


                    #10
                    Vs: Abi portatiivse kõlari tegemiseks?

                    Kunagi üle 15.a. tagasi oli ühel sõbral sama asi tehtud, kõlarikast oli mingi liiduaegne kahe suure lairibakaga selline must plastikust, tagant papist perfoseinaga vist. Võimuks oli 1-2w mingi võimuplaadike(kuskilt välja kougitud) pisike selline 8pin kiviga, välisma oma ikkagi ja sai toite tol korral kahelt 4,5V lapikust patareist jadamisi. Ja sisendisse köeti pleierist kassetimusa. Ja täitsa valjut ja head mussi tuli sealt ja mängis päris kaua seega voolutarve oli suht tühine- vaat mida suudavad head vene lairibakad.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Abi portatiivse kõlari tegemiseks?

                      jah: vene kõlarid on head kõlarid!

                      Comment


                        #12
                        Vs: Abi portatiivse kõlari tegemiseks?

                        sekundeerin eelnevat postitust...mingid vene raadiolairibad, pisikese elektritarbega...kui kuskilt vanast raadiotest või katkisest grammarist paari sarnaseid leiad, pane neid. Visatoni elemendid vajavad päris kõva käitamist ning need BG seeria omad, mis tundlikusega hiilgavad, olla jutu järgi maru kriiskavad. Samas 2 FRS 5 elementi kanalisse, üks TEA2025 kivi võimuks(sellele sobib 9V patareist kuna 12V on Vmax)
                        Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                        Comment


                          #13
                          Vs: Abi portatiivse kõlari tegemiseks?

                          Maiteaenam. Äkki keegi pakuks siis 4'' kõlareid võinii? mul endal pole

                          Comment


                            #14
                            Vs: Abi portatiivse kõlari tegemiseks?

                            VÄLISELT on need http://www.noortehnik.ee/grupid/acti...oduct_id/1976/ päris head, kuna tweeter on päris suur ja ühtlane...samas, kui leiad paari Rieseni nimelisi 4"(näevad välja suht sellised, mis lingil), siis minu poolt on neile soovitus(omanud, katsetanud) http://www.can-products.com/r_cs_05.htm
                            Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                            Comment


                              #15
                              Vs: Abi portatiivse kõlari tegemiseks?

                              Esmalt postitatud lejutaja poolt Vaata postitust
                              Maiteaenam. Äkki keegi pakuks siis 4'' kõlareid võinii? mul endal pole
                              on olemas ühed mag. varjestatud 4 oomi 10w, hea tundlikkusega elemendid, suurus 4", hinnaks 65.- tükk + post

                              Comment

                              Working...
                              X