Teade

Collapse
No announcement yet.

Defender SPK-720 katki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Defender SPK-720 katki

    Hei kaasfoorumlased,

    oleks hüva nõu vaja. Nimelt minu valduses Defender SPk-720 kõlarid, mis on...ütleme, et vigastada saanud. Nimelt peakõlari küljes olnud väljundi auku ühendati üks 250W RMS @ 4Ohm kõlar, mis seal viis minutit mängis ning peale seda Defenderi omad kõnekeeli öeldes tuksi keeras. Kõlari teeb sisse lülitades sellist kumedat häält....võiks öelda midagi selle sarnast, mida kõrgepingeliinide või alajaama juures kuuleb. Oskab keegi arvata, mis võiks viga olla, kas tasuks remontida ja kui nii, siis kus Tartus võiks see kvaliteetne koht selleks olla?

    Suur aitäh!

    #2
    Vs: Defender SPK-720 katki

    Arvatavasti lasid võimendi väljundkivi läbi. Peast ei oska öelda, mis marki võiks olla Pakuks TDA7293-4 näiteks.
    Need kivid maksavad reeglina alla 100 krooni+ tööraha.
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Vs: Defender SPK-720 katki

      Kas pilt aitaks? Selle TDA7293 järgi vaatasin, mis see vigane objekt olla võiks. Ilmselt seda auku orginaalkonditsioonis seal pole? Andeksi, kui kvaliteet liialt halb, mobiiliga tehtud.

      Comment


        #4
        Vs: Defender SPK-720 katki

        Edit:
        See jah. Kivi on TDA7265.
        Oomipoe eesmärgiks on pakkuda kõike seda, mida vajab elektroonikahuviline, elektroonikat tootev või parandav ettevõtja või tavakasutaja oma igapäevaelus.
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          Vs: Defender SPK-720 katki

          EDIT:
          Nüüd vaid meistrimees vaja Tartust leida (või ise kolbiga rünnata). Suur tänu, martinj.
          viimati muutis kasutaja audio man; 13 m 2010, 16:14.

          Comment


            #6
            Vs: Defender SPK-720 katki

            selle võrgumürina võib jah kivi vahetusega eemaldada, kuid ennem proovi, ega termopasta kuskilt lühist ei anna...TDA2030 Defenderi süsteemil aitas, äkki peab 7265 puhul ka.

            EDIT:
            ja tee peapesu sellele tohmanile, kes väljundi lühisesse laskis...
            viimati muutis kasutaja tartu pets; 13 m 2010, 17:42. Põhjus: Loo moraal
            Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

            Comment


              #7
              Vs: Defender SPK-720 katki

              Mul oli Muusikakeskusel TDA7265 võimukivi. Klassiõhtul panin kaks 35w 6 oomist kõlarit + 10w 8ohm kõlar. Ventikas oli ise taha pandud tõõtas adaptri peat ja kõik läks täiesti sujuvalt. Ei mingit amp klickingut jne. Enne seda läks vahepeal katki sellepärast et ma panin 4 kõlarit taha. 2xS-30 2xOriginaal muusikakeskuse kõlarid. Siis makk seisis kuskil aastaaega. Mõtlesin et hakkaks uurima seda ja vahetasin kivi ära. Peale seda on ilusti tõõdanud. Nüüd aga on juba displey katki jne siis ma võtsin võimu kivi ära igaksjuhuks muidu läheb see ka katki. Ja trafo on ikka väga kaua vastu pidanud. Mõlemalt trafo kanalilt tuleb 21v peale.
              Soovitan seda kivi kui keegi tahab teha arvutikõlareid või pisematsorti muusikakeskuse.
              See defender on puhas kräpp. Mul endal DEFENDER MONITOR 5 võim ainuke hea asi seal ülejäänud mingi pask. 2x3w Ja need sõõvad nii palju võimsust kui ma suuremad taha panen siis ei õgi ka isegi niipalju.
              Ei soovita defenderit osta. Ma teeks ise sellesmõttes, et see tuleb odavam kui poest osta ja saad kvaliteetsema tulemuse.
              viimati muutis kasutaja lejutaja; 17 m 2010, 09:41.

              Comment


                #8
                Vs: Defender SPK-720 katki

                Umm...aitäh info eest ilmselt. Minu Defender kõlarid on küll igati eeskujulikult töötanud ja muusikaelamus tunduvalt parem kui mingi 2.1 arvutikomplektiga (va Z-2300 ilmselt), aga eks ma lihtsalt ei tea, mis on hea.

                Comment


                  #9
                  Vs: Defender SPK-720 katki

                  nojah. Soovitaksin ikkagi osta Logitech Või Genius. Need kõigeparemad.

                  Comment

                  Working...
                  X