Teade

Collapse
No announcement yet.

Defender Monitor 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Defender Monitor 5

    Mure siis selline, et kõlarid sõõvad võimsust välja kui origaanaalid on taga. Originaal kõlarid ise on 3w 4ohm. Võimendiks on kaks tea2025b.
    Mõlemad on Bridge. Kui ma suurema kõlarid taha panen ehk mingi 20w 4 oomised. Need ei võta niipalju võimsust kui originaalid.
    Ma täpselt ei oska seletada aga iagatahes kui väiksed kõlarid siis tuli vilgub koos nendega ehk võtab palju volte võinii.
    Suurtemate kõlaritega see tuli ikka ei vilgu niipalju.
    Nt: Radiotehnika S-30 mürtsuvad jumala valjult seal võimupeal.
    Äkki saate aidata?
    Tänud.
    viimati muutis kasutaja lejutaja; 15 m 2010, 17:19.

    #2
    Vs: Defender Monitor 5

    Esmalt postitatud lejutaja poolt Vaata postitust
    Ma vaatasin et kõlarid ikka täieg õgivad võimu/elektrit vms. Panin suuremad taha isegi need võtsid vähem võimu kui need kaks 3w originaalkõlarit. Võim läheb ka lõputult kuumaks. Suurtematega ei lähe niipalju muidu vahetasin adaptri 12v 1000ma vastu ära. Ennem oli 9v 600ma vist. Igatahes õgivad täiega võimsust. Mis võiks olla mureks?
    Tänud!
    Eelhoiatus!
    Tänu ohtratele õigekirjavigadele on antud teema paljudele raskesti mõistetav.
    Korrigeeri oma tekst arusaadavamaks,vastasel juhul tuleb juba reaalne hoiatus või teema kustutamine!
    Kõik meeldiv tuleb lambist...

    Comment


      #3
      Vs: Defender Monitor 5

      Muide ma olen 13. Ma ei oska veel nii hästi seletada sellekohta, niiet.

      Comment


        #4
        Vs: Defender Monitor 5

        Aga siis ära kasuta originaalne kui vene kõlaritega parem on. Suurem papp ja võibolla ka tundlikum element normaalsemas kastis ja tundubki juba 1W sama vaju kui mingid noname hiina kärakad suvalises plastmassis 20W peal. Odavate asjadega ongi nii, et pole head.

        Kas on võimalik, et midagi on natukene maha põlenud ja võimendi moonutab lihtsalt jõhkralt ja siis läheb ka tuliseks. Et vaikselt on okei aga mida rohkem keerad seda hullemaks läheb? Vaata need lõpu kivid üle. Samuti kui asja juba lahti oled kakkunud, pane suuremad toitelüüdid, siis kah ei vilgu igasugused tuled nii ohtralt kaasa. Aga 12V ja 1000mA. Ega sellest väga kõva mürtsu ei hakkagi tulema.

        Seletamis oskus seletamis oskuseks, eks me ikka saame aru, mida sa mõtled "sõõvad palju võimsust välja" aga hoiatus oli eelkõige õigekirja kohta. Koma oskad ikka panna ja puntki lause lõppu. Ja lause algab suuretähega.
        Condemn the hive.

        Comment


          #5
          Vs: Defender Monitor 5

          Aga mul oleks vaja siis saada kuskil S-30. Ma ise varsti saan natuke raha. Palju need S-30B võiksid maksta?

          Comment


            #6
            Vs: Defender Monitor 5

            Eks hoia ärifoorumil silm peal.
            Nende igasugu S-30 ja S-90 olen märganud sellist asja et kui keegi soovib ehitada kõlarit nende elemente kasutades siis tehakse need elemendid maha aga samas jällegi müüakse näit. S-30 sellise hinnaga et kuku pikali...kus see loogika on ? Mina isiklikult üla 100.- ei annaks ühegi S-30 eest.
            http://hparchive.com/
            https://worldradiohistory.com/index.htm

            Comment


              #7
              Vs: Defender Monitor 5

              nojah, iseenesest on s30b väga head.

              Comment


                #8
                Vs: Defender Monitor 5

                olemas S30B ja ei kasuta, kuid midagi halba ei ütle mitte midagi...300 on nominaal taks, kaubelda annab ikka. Kuid Monitor 5ga ei soovitaks S30neid kütta...2x3W kanalisse. Parem juba mõned raadiopapid, kui S30ned...

                To starfish: aga palju sa annaks kalashnikovi garantiiga kõlarite eest? Minu meelest on enamik radiotehnika kõlareid katki läinud ebakompetentse kasutamise, mitte seismise tõttu...
                Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                Comment

                Working...
                X