Teade

Collapse
No announcement yet.

Audax, seas, audes jne...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Audax, seas, audes jne...

    Sooviks VÄGA inffi valjukate saadavuse ja hinna kohta. Tevalo on ainuke koht kust mingit hinda teada saab kvaliteetsete valjukate kohta (audax aerogel) :-/. Audese vennad on väga salapärased. Nendelt saab Seas't tellida kuid hinnakirja ei saanud. Kas keegi on leidnud veel midagi? Vifa, Peerless, Scan-Speak?? Kogemusi välismaalt tellides? ???

    #2
    audeselt sain mina küll hinnakirja, kui üles leian, panen kuhugi üles.

    Comment


      #3
      Audese hinnad:

      1. 10T20 – 8 140 Eek
      2. 15T25 – 8 Eek
      3. 20M40 – 8 270 Eek
      4. 40W65 – 8 355 Eek
      5. 70W81 – 8 425 Eek
      6. 75W82 – 8 480 Eek
      7. 75W87 – 8 455 Eek
      8. 75W87 – 4 485 Eek
      9. 75W104 – 8 565 Eek
      10. 75W104 – 4 595 Eek
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #4
        On muidu kellegil selle Audax`iga pistmist olnud? Kui suur kast ja kuda mängib?
        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
        indrek@sac.ee, +3725174765

        Comment


          #5
          Karta on et järgmine projekt sisaldab audax hm130z0 keskmist, mis pidi üks parimaid kesksagedusi olema. Ise pole ka audaxit kordagi kasutanud.

          Poly Natalia ja mingi stereophile'i top10 kõll SWAN Allure kasutavad kaks Audax HM210Z0 bassikat, HM130Z0 keskmist ja kõrge oli vist Morel mdt33. Üks parimaid kõlle. Maksavad kuskil 6000$ Ise tehes tuleks vist nati odavam ;D

          hm210z0 (72$) pidi andma VÄGA naturaalset bassi, aga ap210z0, mis maksab vist 35$ pidi väga mõnusat keskbassi "slämmi" andma. Ise tahaks ka Audesest paar klassi paremat valjukat, aga näib et Eestis saab ainult Audaxit ja Seast.

          Comment


            #6
            No jah Audese paremate kõlarite( Blues, Soul, Studio, Orpheus, Maestro Line) kesk- ja kõrgsagedused ei ole päris Eestis tehtud, vaid sad olid Norrast ja osad olid Saksast.
            Aga kui palju sul see kõlariprojekti eelarve umbes on? Kujutan ette et paned sinna alla terve varanduse.
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment


              #7
              ;D
              Kujutan ette et paned sinna alla terve varanduse.
              Heh, üldsegi mitte. 210z0 maksab KÕIGEST 1500.- tükk ;D
              Võibolla järgmisest õppelaunust? lol

              OK aga tõsiselt see tuleks ikka kõvasti odavam kui 90000 krooni.

              See kraam mis norrast tuleb on Seas. www.seas.no
              Huvitav, mis audes saksast tellib? ma arvasin et audese tippklass on puhtalt Sease elementidest kokku pandud.?

              Comment


                #8
                Nojah ega ma päris täpselt kokku arvutand kah et see 90000 tuleb...Aga 1500 per tükk on päris hea hind tegelikult.
                Ma seda Saksa marki ei mäleta, ag noh see selleks.
                Kas kastid teed topeltpõhjaga, et see osa liivaga ära täita? Ma ise vist kavatsen küll midagi sellist teha.
                Saab päris raske kasti.Ja nõelad alla loomulikult.
                Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                indrek@sac.ee, +3725174765

                Comment


                  #9
                  Ma arvan et topelt paks mdf või 1 kiht mdf+1 kiht vineer (kuskil 4cm paks), esikülg umbes 7cm, et saaks 7cm raadiust äärtele(difraktsioon). Liita veel horizontaalne ja vertikaalne toestus ning ma ei jaksaks seda tõstagi ;D

                  Comment


                    #10
                    Mnjaa see juba on MIDAGI...
                    8)
                    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                    indrek@sac.ee, +3725174765

                    Comment


                      #11
                      Originally posted by almag@Dec 14 2002, 01:33
                      Ma arvan et topelt paks mdf või 1 kiht mdf+1 kiht vineer (kuskil 4cm paks), esikülg umbes 7cm, et saaks 7cm raadiust äärtele(difraktsioon). Liita veel horizontaalne ja vertikaalne toestus ning ma ei jaksaks seda tõstagi ;D
                      on siis juba midagi valmis ka ?

                      Comment


                        #12
                        kui valims saab kellegil siis pange pilte ka ja ikka ehitusest ka

                        Comment

                        Working...
                        X