Teade

Collapse
No announcement yet.

majak

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    majak

    on kellegil pakkuda majak valjukaid.Mingi 10w vist nom.Lairiba valjukad,topelt koonusega.Ilma kastita.Ostaks mingi 8 tykki 2ra.
    muusika on kuulamiseks

    #2
    No neid valjukaid, 10GD36(K) ostaks isegi. Aga kahjuks ei ole pakkuda.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      Kas tegemist tuleb millegi sarnasega nagu seda kujutab end Club Varjend Üx kõlar kuhu 8 sellist valjukat sisse topitud. Ja kõik annavad kõrgsagedusi ja kessagedusi.
      Kui jah siis mis v6im sinna taha l2hex huvitav ? oome nagu polegi ju ? ;D
      kris@andmevoog.eu

      Comment


        #4
        vaevalt et nood on seal 8sases kastis on k]i [hendatud paralleelselt.Ma arvan,et ikka sega v]i jada lampv]imule.
        P6him6tteliselt v6iksid olla ka mingid vanemat tyypi lairiba k6llid.Nood l2hevad nimelt kidrale.
        muusika on kuulamiseks

        Comment


          #5
          Kas kidrale nii väikestest asjadest ikka korralikku kõlli saab ???
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #6
            8 tyki teevad p2ris head h22lt.Tegekult j22ks tee aretis ainult munitorideks.Enamus tuleb ikka peak6llidest.jutt k2ib muidugi b2ndi proovist.
            muusika on kuulamiseks

            Comment


              #7
              mul on majak võim ja need kahekoonusega kõlarid.
              Ülihea kvaliteediga heli, puhas ja selge. Kindel see et Hi-Fi klassi kuuluv, aga alla 100hz ei mängi. Mul on nyyd kaks võimu võiks nii teha et yks toidaks kõrgeid ja teine sobwooferit aga kuidas neid yhendada kas vahepealt tuleks signaali juhe kaheks jagada, siiis ju helikvaliteet kannatab.

              Comment


                #8
                Mul endalgi orig. majak kõlarid olemas, aga minu arust teevad nad küll väga sitta häält.kindlalrt kehvem kui S30 nt.Vlajukas muidu selline-läbimööt vast üle 1cm, lesleö väike ruupoosa, kummimansett on oranzikas???Kõrgeid nagu pole ollagi, loomulikult kasutasin neid vaid majaki taga...aga mujal pole proovinud.

                Comment


                  #9
                  Kas tegemist tuleb millegi sarnasega nagu seda  kujutab end Club Varjend Üx kõlar kuhu 8 sellist valjukat sisse topitud. Ja kõik annavad kõrgsagedusi ja kessagedusi.
                  Kui jah siis mis v6im sinna taha l2hex huvitav ? oome nagu polegi ju ?  ;D
                  kasutavad vist välist filtrit.....

                  Comment


                    #10
                    Noagaikkagikaskeegisiismüüaeitahaneidkõlle.
                    muusika on kuulamiseks

                    Comment


                      #11
                      Mul enadal neid ainult 2 tykki!! ;D

                      Comment


                        #12
                        kas vahepealt tuleks signaali juhe kaheks jagada, siiis ju helikvaliteet kannatab
                        Signaali jagamine ei mõju miskit moodi helile. Teed Y-juhtme ja toidadki oma kahte võimendit. Või kasutad crossoverit, mis signaali sageduste kaupa väljunditesse jagab, ei koorma võimendeid mõttetustega, mis filtris nagunii välja visatakse.
                        Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                        Comment

                        Working...
                        X