Teade

Collapse
No announcement yet.

isekõlariehitamise weeb!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Kõigi projektid on vastuvõetavad, ainult, et te peate ise valmimisprotsessi algusest lõpuni sisukalt kommenteerima ja lõptulemuse hinnang on väga olulisel kohal ning kndlasti mis oleks võinud teisiti teha jne.
    Pooleliolevaid projekte võib ka esitada, siis saavad teised nõu anda jne.
    Väga labaseid ja sisutuid ei taha!!
    Näidis on juba olemas( www.hot.ee/helimeister (projekt001)) kuigi see pisut kyll sisutu, aga ma arenen ja koos minuga ka see projekt.

    Comment


      #17
      ma lõikasin täna ka enda subba plaadid ära..
      34/34/46 ja siis vent peaks tulema 10/20...

      Comment


        #18
        noh mehed MIS VÄRK ON??
        kas weeb jääb ära, keegi igatahes materjali ei saada.
        Mul endal juba kaks projecti pooleli yks on Pioneer 12'' ja teine on -------- 10'' Kavatsen varsti pildid ylesse panna

        Comment


          #19
          Räägi siis mis materjali vaja on. Üritan miskit sulle kriblada siis
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #20
            Nonoh, ega see värk siis nii ka ei käi. Mul veel eksamid pooleli, aga peaks nüüd äkki selle nädalaga ühelepoole saama. Siis hakkab vaatama, millest kirjutada. Ilmselt tuleb minu poolt mingi subbaka kasti lugu või midagi sellist. Sain omale elemendi kah täna, nüüd hea kirjutada.
            Nii et kannatust, kannatust!
            Aga mind huvitab, mis see 10" element ka on? Mis firma, mis kast tuleb jne.
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment


              #21
              ülihea näide mida ma ootan on www.hot.ee/caraudio1
              vot sellise asja võiks iga mees kes subbari teinud valmis kribada ja mulle saata, panen ylesse.

              Comment


                #22
                No mul hetkel 2 projekti käsil. Üritan siis mingeid pilte teha ja mingit juttu ka kirjutada, aga sinna läheb nii n2dal või kaks aega. Kas kujundus tuleb sinu edna poolt ? Olen ise ka väga palju tegelenud web disainiga.
                kris@andmevoog.eu

                Comment


                  #23
                  tegelt sa võiksid asja ylse endapeale võtta, aga ma arvan et sa tydined kiiresti ja siis jääb asi poolele
                  Mul on kindel jonn asi lõpuni viia www.hot.ee/helimeister
                  Aga kui ei tydine siis anna ainult teada ja saad paugult helimeister administraatoriks

                  Comment


                    #24
                    No las ma mõtlen selle asja üle. Ma mõtlesin rohkem sellest küljest et kui vaja siis ma võin disaini poole pealt aidata.
                    Aga ma annan teada kui olen miskit välja mõtlend
                    kris@andmevoog.eu

                    Comment


                      #25
                      ma arvan et weebikujundus pole esialgu I kohal.

                      Comment


                        #26
                        minimaalse kujundusega saan hakkama

                        Comment


                          #27
                          Seda küll jah.
                          Muidu asi hakkaks minu nägemuse järgi html-ina töötama ja disain tuleks ka uus. Nädalavahetuseks oleks ju sel juhul tegevust.
                          kris@andmevoog.eu

                          Comment


                            #28
                            mis praegusel kujundusel viga on vahetan ära

                            Comment


                              #29
                              Kujundusel pole üldiselt miskit viga, aga mulle meeldib asja veic keerukamaks ednal ajada Aga praegu on see leht võga sisutühi. Kõvasti ja isegi väga kõvasti tööd sul ees
                              kris@andmevoog.eu

                              Comment


                                #30
                                arvasin et kui selle teema välja pakusin siis materjali tuleb nagu seni peale vihma, eksisin kahjuks, aga panen oma esimese projekti ylesse ja siis järgmise ja loodan et suudan kuidagi selle asja käima lükata ja inimestes huvi äratada. Krt rumalus ajab närvi, kuidas kyll raffas aru ei saa et see toob neile endile kasu

                                Comment

                                Working...
                                X