Teade

Collapse
No announcement yet.

s30 vs s30

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    s30 vs s30

    Ma tahaxin teada mis vahe on sellistel valjukatel nagu: 15GD-14 4oM ja 25GDN-3-4 4oM ???
    Ise ma erilist vahet ei teind, aind mebraan oli teisest materjalist. Kysin sellepärast, et endal kodus need 2 15GD-14 laxxavad, aga s6bral need 25GDN-3-4 ja inverteriga kast millel ka m6neti parem h22l on. Et kas tasub teha samade m66tmetega mis temalgi on ?
    Ootan vastuseid !
    kris@andmevoog.eu

    #2
    tasub tasub
    kasvõi proovim6ttes
    Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
    DeeJay Catass

    Comment


      #3
      vot mulle öeldi ka et 25 gdn on sama mis see 15 ormsth. aga heli järgi küll ei tundu. 25 gdn kannatab rohkem bassi IMO

      Comment


        #4
        Mulle tundub ka, et 25GDN rohkem bassix loodud, kuna nimes see täht N juba viitab bassivaljukale, seega peax see 15GD-14 olema lairibavaljuh22li ?
        kris@andmevoog.eu

        Comment


          #5
          Mehed mehed! Täht N tähistab Vene standardis madalsagedust(niskotsastot) ja ja 15GD-14 on sama asi mis 25GDN-3-4. See viimane on lihtsalt uus tähistus aastast `85, esimese tähistus on 84 aasta(ja vanemate) standardi järgi.
          Ehk siis tegemist ühe ja sama valjukaga.
          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
          indrek@sac.ee, +3725174765

          Comment


            #6
            aga miks tal kuju siis teine? ja niipalju kui mina testind 25 kannatab rohkem bassi aga 15 hakkab kohe laksuma... aga noh targematega ei vaielda.... ;D

            Comment


              #7
              Ühesõnaga läheb ehitamisex !

              Samas ostan ühe paari samu valjukaid millest siin juttu on !
              Ootan pakkumisi !
              kris@andmevoog.eu

              Comment


                #8
                Kas tollel 15gd pole mitte pehmem kumm.Ehk äkki on mõeldud kinnisesse kasti.
                muusika on kuulamiseks

                Comment


                  #9
                  Ei viici uut teemat teha seega küsin siin:

                  Mida raffas arvab King Audio 8" bassikatest ?
                  Kuskilt kuulsin et asjad ei tee isegi s-30 bassidega sama h22lt ;D
                  kris@andmevoog.eu

                  Comment


                    #10
                    Noh on nendega kah tegemist tehtud... Mängivad küll, aga see kõik jubedalt sõltub ruumist, võimust, kastist jne. Parem inveteering oleks 10" woofer King Audiolt.
                    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                    indrek@sac.ee, +3725174765

                    Comment


                      #11
                      Nojah .... Kui noile teha niske hästi kasti enda resonantse kinniv6ttev ja stabiilne kast siis saax parema tulemuse kui s-30 ?
                      kris@andmevoog.eu

                      Comment


                        #12
                        Tead auaslt öelda ei oska öelda. Võrdlusmomenti pole, sellepärast ongi raske öelda. Aga 10" woofriga teeb küll normaalset häält - täitsa kuulatav. Soovitan jälgida SR foorumit, seal seda kastivõistluse tulemusi. Need peaks varsti täies mahus üleval olema.
                        Aga noh arvutuste järgi see 8" KA woofer on küll suht normull, hääl aga... noh ma ei tea...kuidas kirjeldada. On ja ei ole kah.
                        Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                        indrek@sac.ee, +3725174765

                        Comment


                          #13
                          Plaanis lihtsalt paar tornkõlli ehitada. Mõcin et kas ühes kastis 2 s-30 valjukat või üks KA 8" ?
                          kris@andmevoog.eu

                          Comment


                            #14
                            Noh iseenesest mulle disiani poolest meeldiks S30 woofritega rohkem, võimalik, et ka bassipoolest on S30 siis üle. Kindlasti ka veel see, et KA on kallim kui S30(ma arvan vähemalt nii).
                            Endalgi kunagi oli mõte et teeks S30 woofritega tornkõlarid - sellised kõrged, ja peened.
                            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                            indrek@sac.ee, +3725174765

                            Comment


                              #15
                              Nojah. King Audio 8" maxab ~alla 200 eeq uus (mina saax praegu 200 eeq 2 tykki) aga s-30 tiigi elektroonikas yx maxab 295 eeq. Tornkõlarid tuleksid s-30-etest ikka päris kenad disaini poolest.
                              kris@andmevoog.eu

                              Comment

                              Working...
                              X