Teade

Collapse
No announcement yet.

s30 vs s30

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    olen teinud s30 torn kõlli.
    2*s30 bassikat ja 1* kõrge.Kõrge oleks võinud olla tegelt s90 oma olla.Päris kena.VAhepeal tahtsin teha sellist.1 90se kõrge 2*10gd34 1*s90 bassikas.JA mingi estonia 010 kresksagedus ka veel.Ei tea mis heli oleks tulnud aga välimus oleks suht norm.S30 torn teeb päris hääd matsu .Tee ära.S90 bassikas sobib ilusti woovfriks.
    muusika on kuulamiseks

    Comment


      #17
      Sul kuskil pilte pole sellest asjast ?
      kris@andmevoog.eu

      Comment


        #18
        Kahjuks pole.Aga äkki saan mingi aeg.Päris mõnus sai teeks isegi teinekord veel, aga vähe täpsemalt ja kenama viimistlusega.Tollel kõllil sai faasikas jumala umbes topitud(peldikupaberi rull)aga tundub, et väga mööda ei läind.
        muusika on kuulamiseks

        Comment


          #19
          Sai siis ära proovitud ja tõestatud, et see 15GD-14 on ikke sama mis 25GDN-3-4.
          2 tOOmIk:
          Sa mulle ühte paari s-30 basse ei tahaks kuidagi müüa ?
          kris@andmevoog.eu

          Comment


            #20
            Oleks isegi ühest paarist S30test huvitatud! Kui kellelgi on üle ja soovib raha saada, siis võta ühendust rubilnikov@hanza.net.
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment


              #21
              Mina ka ühest paarist huvitatud ja isegi väga. Pappi olen nõus välja käima niipalju kui kokkuleppel saavutame. djdixo@hot.ee.
              kris@andmevoog.eu

              Comment


                #22
                s30 ei ole subwoofer ju doh..... kas sa siis selle KA 8" elemendiga saad täisheliriba kätte? ja kas kõlari headus sõltub akende värisemisest?

                Comment


                  #23
                  s-30 on juu mingid sita hunnikud !
                  kuidas yldse selline mõte saab olla et ehitada nedega midagi !
                  KA 8 on norm igastahes ! sellest loeb millise kasti sa oled ehitand !
                  KA 8 on subwoofer ja need ei ole mingiteks mõtetuteks tornkõlariteks mõeldud !
                  mina tegin KING AUDIO s-8 -ga endale bandpass kasti ! ja võrdlesin tymmi s-30 sitaga ... yx paneb aknad värisema . teine sitahunnik s-30 hakkab plärisema kui norm bass akkab tlema
                  Tee ennem oma S-30-sed korda siis hakka sitta pritsima! Oma mxxdu kohta on nad igati tublid (alati vxiks muidugi parem olla).

                  Comment


                    #24
                    Panen teema kinni:
                    -teema väga väga vana
                    -teatud isik ajab lolli juttu
                    kris@andmevoog.eu

                    Comment

                    Working...
                    X