Teade

Collapse
No announcement yet.

RRR-S-50b supakaks? Hind?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    RRR-S-50b supakaks? Hind?

    Kas s50 bassielemendid oleks hea supakaks teha ? Endal olemas s30B 2 tükki. Et tahaks veel bassi juurde ja ma arvan et kas nad sobiksid hästi kokku ?

    #2
    Vs: Rrr-s-50b

    endal olemas 50zt element 20L kinnises kastis. annab 42 Hz rahuldavalt ära. Ka tundlikusega ei jäänud hätta sellisel juhul(rääkides ikkagi RRR toodangust ning võrdlus tava S50 bassiga).
    Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

    Comment


      #3
      Vs: Rrr-s-50b

      Maitea ka tegelt. Kas oleks mõtekas osta kas s50 bassikat või osta üks s90 bassikas.

      Comment


        #4
        Palju võib maksta RRR-S-50B Paar ?

        Tahaks siis teada ppalju korralikud S-50B paar võib maksta kuna varsti tahaks endale need tuppa soetada. Praeguseks on S30B Paar aga sellest jääb bassi poolest natuke väheks .
        Ei taha supakat ka panna sest mulle ei meeldi supakaga. S50B teeb ikka ju piisavalt bassi ja mõnusat valju heli vn ? Mõned räägivad et S50B on puhas pask kvaliteedi poolest aga kui siiamaani videoid olen vaadanud siis bass on neil hea ja heli on ka kena puhas .
        Aga palju üks korralik paar maksta võiks ?

        Comment


          #5
          Vs: Palju võib maksta RRR-S-50B Paar ?

          Ja peale seda teemat tuleb kindlasti uus teema "Palju võib maksta RRR S-90 paar"

          Comment


            #6
            Vs: Palju võib maksta RRR-S-50B Paar ?

            Esmalt postitatud lejutaja poolt Vaata postitust
            Mõned räägivad et S50B on puhas pask kvaliteedi poolest
            Sõltub millega võrrelda, kas mingid hiina arvutikõlarid, või mõned vägevamad Audesed. See kõik on suhteline. Kui arvestada fakti, et kui tahta saab ka korraliku s90 paari alla 1000.- ga kätte. Siis selle raha eest on heli küllaga.
            Raske õppustel, kerge lahingus...

            Comment


              #7
              Vs: Palju võib maksta RRR-S-50B Paar ?

              Esmalt postitatud lejutaja poolt Vaata postitust
              Mõned räägivad et S50B on puhas pask kvaliteedi poolest
              mõni räägib, et alla miljoni ei tasu autot kah osta. Kvaliteet langeb tihti peale kuulaja kõrva ja rahakoti paksuse konfliktile. aga S50B paar võiks olla 20-30% odavam, kui S90B paar...eks selle järgi võid arvestada...
              Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

              Comment


                #8
                Vs: Palju võib maksta RRR-S-50B Paar ?

                Mõtlesin siis, et mul oli kunagi olemas 33l kast L ported . Inventeri ava oli kuskil 2cm vb. Siis seal see hüppas üks väikene 5.25'' Supakas
                Aga päris head häält tegi muidu aga kardan et kast jäi suureks 50hz alla kõigerohkem. Maiteagi kas see oli supakas . Vist Midrange aga vahetpole. Et tahtsin küsida kas S50B bassielement sobiks sinna kasti ? Tartu pets rääkis siin et tal 20L kinnises kastis mängib hästi . Kui hästi mängiks siis minu kastis ??

                Comment


                  #9
                  Vs: Palju võib maksta RRR-S-50B Paar ?

                  Mul mängib ta hetkel u 20L kastis (+-1-2L) elektronika 10AC-401 originaal. Disanitud 10GD-36K jaoks. natukene ava ruuemaks, hiljem õhutihedaks ning mängib rahuldavalt 42Hz välja. Mina usun, et see 33L kast jääb talle väikeseks...vent hakkab undama või peeretama
                  Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

                  Comment


                    #10
                    Vs: Palju võib maksta RRR-S-50B Paar ?

                    Nojhm . Kas siis tuleks teha 40-45 liitrit ?

                    Comment

                    Working...
                    X