Teade

Collapse
No announcement yet.

Pildid minu süsteemist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31

    Kas tõesti tegid ainult 1.-st järku filtri?
    Kas focal veab 5..6 kHz korralikult välja, nii suurd valjukad tavaliselt üle 3..4 kHz ei mängi hästi?
    Tweeteril 2. järk ikka ja Focalit lasin talle niipalju selga kui kannatas (Focalil 1. järk).
    Ise kahtlustan, et kerge lohk üleminekukohas on aga eriti ei taju küll selle olemasolu. Kasti suuruse tõttu on midbass ka pisut rahulikum ja siis tundubki, et tasakaal on paigas, mulle isiklikult meeldib, kui õhuline ja hingav kesksagedus pisut domineerib. Madal bass on ka suhteliselt tugev, kohati isegi liiga tugev aga annab sellise mõnusa põhja muusikale. Inverteri toru on kastist väljas, bass tundub nii loomulikum ja turbulentsivabam.

    Comment


      #32
      tjaa, tundub hea asi olema sul

      Comment


        #33
        tjaa, tundub hea asi olema sul
        Su tunne ei olegi eriti petlik.
        S-90 kõlab nende kõrval nagu PA kõlar, heli puhtuse vahe on meeletu.

        Comment


          #34
          Su tunne ei olegi eriti petlik.
          S-90 kõlab nende kõrval nagu PA kõlar, heli puhtuse vahe on meeletu.
          Kusjuures ma arvan et kui oleks võimali kkõigil kuulata kasvõi ainult seda, kui head bassi need Focalid on võimelised mängima, siis oleks silmad imestusest suured peas...Tõsiselt mõnus bass, kiire reageerimisega, ei lähe vastikult ja tüütult undama, vaid produtseerib mahedaid madalaid.
          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
          indrek@sac.ee, +3725174765

          Comment


            #35

            Kusjuures ma arvan et kui oleks võimali kkõigil kuulata kasvõi ainult seda, kui head bassi need Focalid on võimelised mängima, siis oleks silmad imestusest suured peas...Tõsiselt mõnus bass, kiire reageerimisega, ei lähe vastikult ja tüütult undama, vaid produtseerib mahedaid madalaid.
            Arrrrrr... Judinad ajab peale sellise heli "kirjeldus" juba 8)
            Minu kodukas

            Comment


              #36


              Arrrrrr... Judinad ajab peale sellise heli "kirjeldus" juba 8)
              Intiimse õrna naisvokaali kuulamine ajab tõesti mõnikord judinad peale, täpselt on kuulda kuidas keel suus liigub ja sülg matsub.
              Süsteemi suutlikus on päris tasemel, kõik oleneb stuudiote helitööst...

              Comment


                #37
                Mis selle focali täpne mark on?
                Kust hankisid?

                Comment


                  #38
                  Mis selle focali täpne mark on?
                  Kust hankisid?
                  Konkreetne valjukas on pärit kõlarist JmLab Chorus 705, kodulehel seda marki ei ole, on selline lihtne plastikkorviga asi, korv ise on küllaltki lahtine ja mõnus. Igaks juhuks summutasin korvi teatud osasid plastiliiniga.
                  Oled sa juba jadafiltrit proovinud?

                  Comment


                    #39
                    Krt, raske on sinuga asju ajada.
                    See kas konkreetne valjukas on kodulehel või ei ole, pole probleem.
                    Tahaks siiski teada, mis Focali täpne mark on.

                    Comment


                      #40
                      Krt, raske on sinuga asju ajada.
                      See kas konkreetne valjukas on kodulehel või ei ole, pole probleem.
                      Tahaks siiski teada, mis Focali täpne mark on.
                      Ei ole kodukal seda asja üleval minu teamidst öelda - Polyglass seeria küll, aga ikkagi...
                      Kui ma nüüd väga ei eksi, siis tähistus peaks olema midagi 5VE2 või midagi sellist.
                      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                      indrek@sac.ee, +3725174765

                      Comment


                        #41
                        kas sellest focali ja vene ribboni kooslusest sa mingit graafikut ei ole joonistanud? või panid ainult kõrva järgi väga huvitav oleks uurida seda graafikut muidu

                        Comment


                          #42
                          Kõrvad, ikka ainult kõrvad abiks...Ehkki tõesti oleks huvitav võtta sageduskara üles - saaks nii mõnegi koha pealt targemaks.
                          Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                          indrek@sac.ee, +3725174765

                          Comment


                            #43
                            Teeme siis otsa lahti.
                            Minu omad on sellise sageduskaraga:
                            http://www.hot.ee/moij/LINTMLS.TIF
                            Otse teljelt, ilma filtrita mõõdetud.

                            Comment


                              #44


                              Intiimse õrna naisvokaali kuulamine ajab tõesti mõnikord judinad peale, täpselt on kuulda kuidas keel suus liigub ja sülg matsub.
                              Süsteemi suutlikus on päris tasemel, kõik oleneb stuudiote helitööst...
                              ma ei tea kuidas teistel...aga mul ajab ikkagi judinad selga konkreetne lugu mida kuulen.Et nagu see heli kvaliteet ei pane judistama vaid ikka muusika..noh muisugi kõlarid märaqvad selle kui täpselt ta esitab seda signaali mis võimendist tuleb ja oleneb võimendist kui täpselt ta cd signaali võimendab jne.....Kuni muusiku pillideni välja.
                              muusika on kuulamiseks

                              Comment


                                #45
                                Krt, raske on sinuga asju ajada.
                                See kas konkreetne valjukas on kodulehel või ei ole, pole probleem.
                                Tahaks siiski teada, mis Focali täpne mark on.
                                Sry, kui koju lähen ja meeles on, võin valjuka välja keerata ja margi järgi vaadata, sinu heaolu nimel pole mul millestki kahju...

                                Aga muidu tõesti toimub minu puhul filtri konstrueerimine kõrva järgi, mõnikord ka kõrval mängimas mõned lineaarse karaga poekõlarid.

                                Comment

                                Working...
                                X