Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehnika või Siimex

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Radiotehnika või Siimex

    Tervist,
    Mul on probleem, nimelt ma tahan omale osta kohe praegu korralikud frondid resiiveri järgi. No korraliku all mõtlen, et saaksin võimalikult palju oma raha eest, mis on 3500.- . Olen käinud ringi erinevates poodides ja ainukesed mille vahel olen valima jäänud on:

    Radiotehnika Rigonda S FS 5.3
    Võimsus: 180W (muusikaline)
    Sagedusala: 35-25000Hz
    Takistus: 6 oomi
    Tundlikkus: 90db
    Tüüp: bass reflex 3 riba - 4 elementi
    Sagedusjaotus : 250/5000
    Hind(postiga):3 343.00kr
    Minupoolne märkus: Välimuselt väga tavalised, bassikate lõdvik on vahust selline kummjas materjal(paljud arvavad, et halb), taasesitamis vahemik on üpris hea aga madalad bassid teeb niigi 15" subwoofer. Küsimus ongi, et kas ta on võimsam ja kvaliteetsem kui simex kõrgete ja keskmiste helide poolest. Takistus on sobiv resiiverile.

    Simex SDTOW2 BL

    3-ribaline inverter kõlar
    1" Siid kõrgsageduslik valjuhääldi
    5,25" kesksagedusvaljuhääldi
    2x5,25" Madalsagedusvaljuhääldi
    Sagedusala: 48Hz - 20KHz
    Tundlikus: 90 dB
    Võimsus(MAX): 185W
    Takistus: 4 Oom
    Viimistlus: Pianolakk, Must
    Muutsagedus: 1000 Hz ja 3500 Hz
    Mõõdud(KxLXS): 106x19x21,5 Cm
    Hind: 3592.-
    Märkus: Välimuselt nii palju paremad minu arvates, Sagedusvahemik tunduvalt väiksem kui on radiotehnikal, Basside lõdvikud kummist, idee poolest parem?, Takistus 2 oomi madalam lubatust. Sagedusjaotus tundub parem, ei jää nii palju ainult keskheli kõlarile. Lisaks on veel soodukas, originaalhind 1000 krooni kallim. Firma on soomlane.

    Palun andke oma arvamus, ja kas teil on kogemusi vastavate kõlaritega. Ei suuda otsutada ja piisavalt kaua oodanud, et lõpuks ära osta. Kuidas on kvaliteedil vahet nendel kahel kõlaripaaril? võimsuse vahe? Tüüpvead? Olge vabad rääkima.
    Siis kui redelil oled saanud upitades oma täpse jupi paigale, joonte vahele, imekombel tasakaalus püsid, paremas käes akutrell ja suus kruvid ja kruvi trelli otsa saanud helistab naine.

    #2
    Vs: Radiotehnika või Siimex

    Lihtne matemaatika ütleb nii, et suvaliste protsentidega arvutades:
    3343.- - u 600.- kastid - u 300.- filtrid teeb valjuhääldi tükihinnaks 305.-, mis pole kuigi palju
    3592.- - u 600.- kastid - u 300.- filtrid teeb valjuhääldi tükihinnaks 448.-, mis pole samuti palju.

    Selle raha eest võiks pigem vaadata lihtsamaid kaheribalisi kaste tuntud kõlaritootja (Polk, Heco, Monitor Audio, JBL, Infinity jms) poolt, kui helikvaliteeti ka natuke tahta. Kui otsid lihtsat suure bassiga läbukõlareid, siis pole vahet kumma nendest valid.
    Minu DIY blogi
    <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

    Comment


      #3
      Vs: Radiotehnika või Siimex

      Seda küll, aga kas Simexi puhul ei tuleks arvestada selle orginaalhinda, kui seda teha radiotehnika kõlariga? Natukene ta tõstaks kõlarite hindu aga mitte siis nii märkimisväärselt. No Mul väiksemad kõlarid surroundis olemas, tahan jõulisemaid fronte, tähtis on see, et kvaliteet raha kohta oleks okei. Küsime nii siis, kumb on parem?
      Siis kui redelil oled saanud upitades oma täpse jupi paigale, joonte vahele, imekombel tasakaalus püsid, paremas käes akutrell ja suus kruvid ja kruvi trelli otsa saanud helistab naine.

      Comment


        #4
        Vs: Radiotehnika või Siimex

        No takistus juba paneb asja paika kui vabalt helinuppu tahad keerata.
        Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

        Comment


          #5
          Vs: Radiotehnika või Siimex

          Siiski, mingit konkreetset vastust nagu pole saanud, mingi vahe neil ikka ju peab olema, kumb natukenegi parem vms?
          Siis kui redelil oled saanud upitades oma täpse jupi paigale, joonte vahele, imekombel tasakaalus püsid, paremas käes akutrell ja suus kruvid ja kruvi trelli otsa saanud helistab naine.

          Comment


            #6
            Vs: Radiotehnika või Siimex

            Ma pakun, et uuri välja kus neid kõlareid müüakse ja kuula neid. Võta see mille heli sulle rohkem meeldib, puhtalt arvamuste põhjal ei saa midagi osta.

            Comment


              #7
              Vs: Radiotehnika või Siimex

              Esmalt postitatud j0ss poolt Vaata postitust
              Siiski, mingit konkreetset vastust nagu pole saanud, mingi vahe neil ikka ju peab olema, kumb natukenegi parem vms? ( korralikud frondid )
              Ilmselt siit foorumist ei saa sa selle kohta küll "õiget" vastust. Keegi siit ei osta omale mitte kunagi poest selliseid valjukaid, seetõttu ei saagi sulle midagi väga täpselt öelda.
              Inimesed kes neid valjukaid ostavad ei käi kunagi siin foorumis. Sama probleem on ka mujal maailmas. Tegelikult leidsin sulle tublide Ukraina muusikafriikide testi.
              Ja kui igavaks läheb, saab ka siit lugedes natuke nalja, no vähemalt tirib näo pisut naerule. Mõne idee ehk ka saab kui google translatorit kasutad.

              Ahja, kui loed YRO postitust mitu korda saad aru miks ei osata siin midagi tarka kosta.

              Aga jõudu sulle ja head lõppu!
              viimati muutis kasutaja Sully; 30 m 2010, 03:54.

              Comment

              Working...
              X