Teade

Collapse
No announcement yet.

Probleem kõlaritega Magnat Altea 5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Probleem kõlaritega Magnat Altea 5

    Probleem seisneb kõlarite soundis, enam ei tee sellist heli nagu enne, lähemalt uurides kõrgete elemendid üldse ei mängi. Olen kasutanud neid poolteist aastat ja nüüd pärast ühte pidu on sound täitsa jama. Kahtlane on minu jaoks see, et kordagi ei nn peksnud üle ja mõlemal on sama viga. Proovisin isegi ressiiverile uue setupi teha, aga seis on sama. Kas ressiiveri vea võib välistada? Kas oskab keegi nõu anda või neid parandada vms?
    Ressiiver: Denon AVR-1708
    Kõlarid: Magnat Altea 5

    #2
    Vs: Probleem kõlaritega

    ressiiver läks klippima ja põletas tveeterid läbi. aitab vahetus.

    Comment


      #3
      Vs: Probleem kõlaritega

      Esmalt postitatud johh poolt Vaata postitust
      ... pärast ühte pidu on sound täitsa jama.
      Paistab et probleem on tweeteriga või krossoveriga.

      kontrolli tweeteri takistus. Kui "0", on vaja otsida uus tweeterid.

      Comment


        #4
        Vs: Probleem kõlaritega

        Tänud kiirete vastuste eest. Mis see klippima tähendab üldse ja kuidas sellest järgmine kord hoiduda saab? Kuidas ma seda takistust mõõta saaksin? Ja kust uusi tweetereid saaks osta? Sry, aga ma väga palju ei tea sellest kõlarivärgist

        Comment


          #5
          Vs: Probleem kõlaritega

          Hoiduda saad nii, et paned ressi setupi alt maks vol. paika. Variant 2 - ostad v6imsa l6ppv6imu lisaks - siis lased enne bassikad ribadeks aga klippama ei lase ja k6rged j22vad ellu.
          -

          Comment


            #6
            Vs: Probleem kõlaritega Magnat Altea 5

            Variant 2 on päris omapärane
            Aga kas keegi oskaks öelda, kust ma neid tweetereid võiks leida?

            Comment


              #7
              Vs: Probleem kõlaritega Magnat Altea 5

              Küsi Magnat'i maletoojad (Eesti või Läti): http://www.magnat.de/index.php?id=2125&L=1

              Minu sobradel Lätis oli saama probleem: kodus oli megaparty, ja üks tweeter Magnat Quantum 709-is oli põlenud.
              Sõber oli Baltaudio töötja ja tellisin tweter oma kontoris.

              Comment


                #8
                Vs: Probleem kõlaritega Magnat Altea 5

                OK, uurin neilt.
                Suured tänud kõigile, kes viitsisid vastata.

                Comment


                  #9
                  Vs: Probleem kõlaritega Magnat Altea 5

                  Nii, tundub et maaletooja käest neid tellida ei saa enam, sest tootmisest maas olev mudel.

                  Kas neid tviitreid oleks võimalik asendada mingite muudega ja kui otstarbekas see on?

                  Comment


                    #10
                    Vs: Probleem kõlaritega Magnat Altea 5

                    Uurisin siis kõlarite ja resiiveri kohta infi . Võibolla tõesti läks võim klippima kuna sellele võimule sai aint peale panna 6-8ohm kõlareid. Kõlarid olid sul 4oomi ja 140w. Võimendi annab 6 oomi pealt 110w välja. Aga võimendil pole üldse 4 oomi kohta midagi märganud. Nagu kalju ütles ,et võim läks klippima ja põletas twiiterid läbi. Seda arvan ka minagi. Aga võta kastist twiierid välja ja mööda testriga kui palju oome näitab kui näitab oome siis twiiterid korras. Aga vb siis on asi crossoveris. Igatahes soovitan sul vaikselt nende kõllidega lasta sellel võimul või pead endalu mingid 6oomised tornid muretsema.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Probleem kõlaritega Magnat Altea 5

                      Imelik, et Noor Tehnik'u müüja neid kõlareid soovitas üldse siis sellele resiiverile, aga okei, see selleks.

                      Laenasin testrit ja see ei näita midagi ehk siis tviiterid põlenud.
                      Kuidas peaksin edasi käituma? Kas keegi oskaks soovitada mingeid uusi tviitreid, mida saaks asemele panna?

                      Comment


                        #12
                        Vs: Probleem kõlaritega Magnat Altea 5

                        Esmalt postitatud johh poolt Vaata postitust
                        Nii, tundub et maaletooja käest neid tellida ei saa enam, sest tootmisest maas olev mudel.
                        Küsinud Lätis: nad ütlevad, ei võimalik tellida. Hind ~30+-5LVL.

                        On vaja toode number...

                        Saab pildistada?

                        Comment


                          #13
                          Vs: Probleem kõlaritega Magnat Altea 5



                          Kuhu ma peaksin pöörduma, et saaksin neid tellida?

                          Comment


                            #14
                            Vs: Probleem kõlaritega Magnat Altea 5

                            Esmalt postitatud johh poolt Vaata postitust
                            Kuhu ma peaksin pöörduma, et saaksin neid tellida?
                            Baltaudio SIA: http://www.avex.lv/galvenais/visparigi/kontakti.html

                            Nad tahavad toode number ja ettamaks enne nad tellivad tweeter Magnatist.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Probleem kõlaritega Magnat Altea 5

                              Esmalt postitatud D.D.D. poolt Vaata postitust
                              Baltaudio SIA: http://www.avex.lv/galvenais/visparigi/kontakti.html

                              Nad tahavad toode number ja ettamaks enne nad tellivad tweeter Magnatist.

                              Kas see on ikka usaldusväärne koht? Saatsin neile andmed, et saaksid arve teha ja enam pole vastanud mitu päeva.

                              Comment

                              Working...
                              X