Teade

Collapse
No announcement yet.

PA kastide värvimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    PA kastide värvimine

    Tekkis mõte PA kõlarikastidelt kahjustatud riie eemaldada ning üle värvida.
    Värviks oleks vaja midagi sellist, millega on värvitud rack-i kastid, selline must, kergelt tekstuurne ja vastupidav värv. Siinkohal on asjalikumad soovitused teretulnud.

    Oskab ehk keegi soovitada, kust sellist värvi osta saab ja kuidas seda nimetatakse?

    Ja kui juba küsimiseks läks siis oskab keegi soovitada kust oleks võimalik osta PA kastidele kummijalgu ning elementide katteid ning nende kinnituskahvleid?

    #2
    Re: PA kastide värvimine

    Tehnofriik rääkis ,et veoki värv olevat hea.
    Kateid otsin ise ka ,lõhkusin just transpordil ühe lõdviku ära..

    Comment


      #3
      Vs: Re: PA kastide värvimine

      Veoki värv.....noh jah. Aga kuidas seda struktuurseks saada? Päris siledat pinda nagu ei sooviks. Mul tegelikult isegi võred olemas, aga vaja oleks just neid metall kahvleid, umbes-täpselt 9tk, millest polt läbi käib ja elementi koos võrega kinni hoiab.

      Comment


        #4
        Vs: Re: PA kastide värvimine

        Auto värvitöödel kasutatav kivikaitse järsku sobib? Sel juhul vaja kindlasti ka kompressorit.

        Comment


          #5
          Vs: Re: PA kastide värvimine

          Selle nimi on kivikaitse. Saadaval igas autotarvete poes. Aerosoolpakendis. Jääb mõnusalt parajalt matt ja krobeline ja on ka kulumiskindel. Peale musta peaks ka halli saada olema. Olen kasutanud nii metalli, plasti kui puidu peal, ei ole pidanud pettuma.

          Comment


            #6
            Vs: Re: PA kastide värvimine

            Värvitöökoda on olema. Ise mõtlein ka kivikatse peale. Aga seda kivikaitset on ka aegade jooksul nähtud kuvanuna nii pehmemat kui ka jäigemat.
            Eks ma siis uurin maalri enda käest, mis kivikaitse see parajalt jäik jääb.

            Comment


              #7
              Vs: Re: PA kastide värvimine

              On ka structure värvid. Ei pea kohe kivikaitselt panema. Auto värvidega tegelevatest ettevõtetest on mõtet küsida.

              Comment


                #8
                Vs: PA kastide värvimine

                Kivikaitse välimus ei ole selline nagu need racki värvid.Ja kivikaitset ei saa ilma kaitsva katteta jätta- ei salli kriimustamist.Rackid on värvitud pulbervärviga.Sama efekti saab strukuurvärviga värvides.Autovärvi müüjad annavad selgituse.Näited, mida nad lipikutel näitavad, annavad aimu, aga reeglina on need nii kulunud, et ei näita enam reaalsust.Struktuure on erineva suurusega ehk siis erineva krobelisuse (tera suuruse) astmega.Struktuurvärv tähendabki sisuliselt värvisse erineva suurusega terade lisamist.
                Matisti värvisse lisamisega protsentides , saad varieerida läikivuse taset.Mina just tegin ühe metall-mööbli umbes 30% läikega lakiga.See tähendab, et metalli pind paistab veel ilusasti välja, aga läiget enam ei ole.

                Comment

                Working...
                X