Teade

Collapse
No announcement yet.

Kaheribalise kõlari tegemine 8" 'midbassiga'

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Kaheribalise kõlari tegemine 8" 'midbassiga'

    Edasiarenduseks scanspeaki jutule, alloleval lingil leiab Paul Carmody tehtud päris hea ülevaate kuida vabavaraliste tarkvarade ning "datasheeti" graafikute alusel saab suht hästi kõike mainitut läbi mängida ning õppida mis ja kuidas mõjutab.



    Olen ise sama protsessi läbi proovinud veidi erinevate tarkvara vahenditega kuid põhimõttelt sama. Igal juhul võin kinnitada, et sellisel moel ettevalmistus enne kasti tegemist on raudselt kasuks. Kasvõi elementide asukoha leidmiseks esipaneelil jne.

    Comment


      #17
      Vs: Kaheribalise kõlari tegemine 8" 'midbassiga'

      Veel mahukam on Speaker workshop manual: http://www.esnips.com/doc/9856a066-9...f29b/sw-manual

      Comment


        #18
        Vs: Kaheribalise kõlari tegemine 8" 'midbassiga'

        Tahtsin huvi pärast Ergo pakutud lahenduse ära proovida, aga kahjuks puudub kodus programm, millega .xlsm faile süüa. Küll, aga tekstis viidatud SPL Copy proge on kenasti kasutatav ning oluliselt mugavam kui SPLTracer.
        Minu DIY blogi
        <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

        Comment


          #19
          Vs: Kaheribalise kõlari tegemine 8&quot; 'midbassiga'

          Hmm, milline neist sul *.xlsm formaadis tuli? Enamik neist Exceli kõlari aretuse asjadest vajavad küll MS Office-t aga enamasti sobib ka Excel 2000 või 2003.

          Ergo

          Comment


            #20
            Vs: Kaheribalise kõlari tegemine 8&quot; 'midbassiga'

            Response Modeler on .xlsm formaadis ning OpenOffice avab küll selle, aga ei tööta makrod. Kui konverteerida tavalisse .xls formaati, siis tekib nuppe juurde, aga makrod ikka ei tööta. Proovin hetkel uuema OpenOffice'i tõmmata. MS kompanii toetaja kahjuks pole.
            Minu DIY blogi
            <- CSS'i lairibad EL70 erihinnaga!

            Comment

            Working...
            X