Teade

Collapse
No announcement yet.

Kaks endale tundmatut kõlarit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kaks endale tundmatut kõlarit

    Tere kuna ise olen nendes asjades suht võhik äkki oskab keegi õelda mis kõlarid need on ja mis on nende väärtus kõlarid on sellised:.

    #2
    Re: kaks endale tundmatut kõlarit

    http://rw6ase.narod.ru/000/rpl_s1/simfonija003.html Need peaksid olema. Väikse lampvõimu taga saaks kasutada. Muud otstarvet väga ei näe. Ehk mõni kollektsionäär ka ihaldab. Müümisest lihtsam on sellise kraamiga teha mõni õnnestunud vahetustehing.
    Хоть я сразу не понял что это, ну почуствовал что для полного счастья это как раз вот уменя не хватало.

    Comment


      #3
      Vs: Re: kaks endale tundmatut kõlarit

      Minu arust on need lamp "Estonia-stereo" kõlarid. Sees 6GD2, 4GD28 ja 1GD3. Infot saad eestikeelsest: V.Derjabin, V.Ponimanski, A.Vurma "Kõrgklassi stereoradioolad", Tallinn, "Valgus" 1979. Normaalsed kõlarid koju, lampvõimu taha.

      Comment


        #4
        Vs: Re: kaks endale tundmatut kõlarit

        Nii kipub olema, kahtlen ainult, kas 4GD28 oli (aga äkki oligi) Kui on korras, siis päris head väikese võimu järele.

        Comment


          #5
          Vs: Re: kaks endale tundmatut kõlarit

          Esmalt postitatud Shele poolt Vaata postitust
          Nii kipub olema, kahtlen ainult, kas 4GD28 oli (aga äkki oligi) Kui on korras, siis päris head väikese võimu järele.
          Mul just raamat kõrval."Sümfonia-stereo" kõlaris on kesksagedusel 4GD4! Vaatasin , jah on 4GD28! Mul see jäi sellepärast meelde, et "Estonia-stereo" kõlaris tolle valjuka takistuse sobitamiseks kasutatakse autotrafot. Seal tõstetakse takistust, omal tekkis idee takistuse viimiseks mõnel valjukal alla. Kõlbaks ju sellel sagedusel harilik totetrafo kui võimsus, keerud ja traadi ristlõige sobiv.

          Comment


            #6
            Vs: Re: kaks endale tundmatut kõlarit

            Lingil on ju keskmisteks 3gd-1. See peaks olemagi.
            Isegi kui ma eksin on mul alati õigus!

            Comment


              #7
              Vs: Re: kaks endale tundmatut kõlarit

              Ei vaidle Sinuga! Juhtus ju ka tehastes vene ajal tihti, et pandi sisse see, mis momendil olemas oli. See, 3GD1 on "Sümfonija-2"-l. Nood kõlarid on jalgadel. Kaks isendit, mis minu käest remondiga läbi on käinud "Sümfonija" või "Rigonda" olid 4GD4. Aga vahet pole. Need kõlarid pole jalgadel, neil on pisike, üldkastist erinev, kõrgendus all. "Estonia-stereo" kõlarid olid kuni põrandani ühtsed.

              Comment


                #8
                Vs: Re: kaks endale tundmatut kõlarit

                3GD-1 oli sellistes kastides ka. Üks selline valjukas mängib mul siiamaani.

                Comment


                  #9
                  Vs: Re: kaks endale tundmatut kõlarit

                  tänud sain oma vastused

                  Comment

                  Working...
                  X