Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõlarid Denon PMA-1500 AE'le

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõlarid Denon PMA-1500 AE'le

    Hei head inimesed
    Kas keegi on teinud varem pikemaid või lühemaid katsetusi leidmaks sobivaid kõlareid mainitud võimendile? Hetkel on võimul taga Dynaudio Audience 52ed, aga tahaks midagi suuremat ruumi - suuremat helipilti, kui see on õige sõna. Sooviks, et kõlarid ka madala volüümi juures täidaks ruumi heliga kogu sageduse ulatuses. Omatehtud kõlareid esialgu ei puutuks (tean et siin meeldib kõigile hirmsasti ise ehitada). Muusikast kuulan pea kõike välja arvatud heavy metal, trance ja sarnased stiilid, eelkõige kuulan vokaal-instrumentaali, rocki ja poppi. Vb saaks otsitavaid kõlle ka all-rounderiteks nimetada (?!), pole päris kodus nende terminitega, igastahes detailsus ning naturaalsus võiks ühtedeks võtmesõnadeks olla.
    Tegu võiks olla väga heade kõlaritega mõistliku hinna eest ning eelkõige peaksid nad aga siis sobima võimendiga Denon PMA-1500 AE. Loodan, et mu soovid väga vastuolulised polnud
    Aitäh!

    #2
    Vs: Kõlarid Denon PMA-1500 AE'le

    Midagi väga tähtsat on manimata jäänud. Jutt võib hakata väga ümber aia augu käima

    Comment


      #3
      Vs: Kõlarid Denon PMA-1500 AE'le

      Soovitan upgradida krossoverid ja liisada hea subwoofer.

      Vegalab.ru foorumis palju info: http://www.vegalab.ru/forum/showthre...light=audience

      Comment


        #4
        Vs: Kõlarid Denon PMA-1500 AE'le

        hei. tänud vastuste eest.
        MK-mis täpselt puudu jääb andmetest, lapime augu kinni. Üks mainimata asi on toa suurus 20m2.
        DDD-kahjuks ma ei oska vene keelt vb tead sama asja kohta miskit ingliskeelset? kas hea stereosüsteemi üks osa on korralik subwoofer?

        Comment


          #5
          Vs: Kõlarid Denon PMA-1500 AE'le

          Hinnapiir siiski. sest mõsitlik võib olla ühele 1000 euri teisele 10 000 euri.
          Et madala helitaseme juures näiteks bassi saada on vaja suurt elementi seega kui aus olla torkab esimese asjana pähe klipsh heritage.

          Comment


            #6
            Vs: Kõlarid Denon PMA-1500 AE'le

            õige-õige, hind max 2000eur (tegelt hakkab 1500 euri juba kiirelt mõistlikku piiri ületama, aga ütleme et 2k). mis mudelit sa täpsemalt mõtled sellest seeriast, ei suutnud kiirelt leida ka hinnataset antud kõlaritele, tead sa mis hinnaga on umbes tegu? tänud!

            Comment


              #7
              Vs: Kõlarid Denon PMA-1500 AE'le

              Esmalt postitatud demo poolt Vaata postitust
              DDD-kahjuks ma ei oska vene keelt vb tead sama asja kohta miskit ingliskeelset?
              Inglise foorumis ei leidsin midagi.
              Ühesõnaga: inimides kirjutavad, et Audience 52 on hea kõlarid aga krossoveris väga "sästlik" elemendid ja soovitavad vahetada neid parem tüpidele (Confidence/Evidence seerias nad kasutavad parem kondensatorid) .
              siin on sinu krossoveri pilt:





              Esmalt postitatud demo poolt Vaata postitust
              kas hea stereosüsteemi üks osa on korralik subwoofer?
              ainult korralik. näiteks REL B- või ST- seerias (sobivad ka vana mudelid: Storm I/III/V, Stadium I/II/III, Stentor I/II)

              Comment


                #8
                Vs: Kõlarid Denon PMA-1500 AE'le

                tänud DDD! uurin pikemalt netist nende kõlarite modimise kohta.
                MK ma vaatasin, et heritage sari päris ilusaid hinnanguid leidnud omajate poolt, hind aga üsna jõhker kui aus olla, mingi 2k eest ma küll väga midagi ei saa (hinnakiri_2011). vb see lingi taga olev firma nöörib liiga palju ka.

                Comment


                  #9
                  Vs: Kõlarid Denon PMA-1500 AE'le

                  Esmalt postitatud demo poolt Vaata postitust
                  tänud DDD! uurin pikemalt netist nende kõlarite modimise kohta.
                  MK ma vaatasin, et heritage sari päris ilusaid hinnanguid leidnud omajate poolt, hind aga üsna jõhker kui aus olla, mingi 2k eest ma küll väga midagi ei saa (hinnakiri_2011). vb see lingi taga olev firma nöörib liiga palju ka.
                  Heresys III saab, keegi siin müüs neid ka kasutatult tallinnas, hind oli vist tiba peale 1000 euri. Ei suuda enam üles leida kes, muidu saaksid ju ennem ostmist kuulata ka, mis ainult positiivne.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Kõlarid Denon PMA-1500 AE'le

                    jäi mulje et alla corwalli selles heritage seerias pole nagu väga mõtet osta, aga see puht esmamulje.
                    kas keegi veel oskab miskit kosta kõlarivaliku kohta tollele võimule või viidata kuhugi lugemist. olen ise pisteliselt otsinud kuna pole aega 100% pühenduda hetkel olnud kahjuks, seepärast küsin laiemalt publikult tarka nõu.
                    aitüma!

                    Comment


                      #11
                      Vs: Kõlarid Denon PMA-1500 AE'le

                      Esmalt postitatud MK poolt Vaata postitust
                      Heresys III saab, keegi siin müüs neid ka kasutatult tallinnas,
                      Ka minule jäi see müügikuulutus omal ajal silma.
                      Oleks huvitav neid kõlareid kuulata.
                      Link on siin

                      Comment


                        #12
                        Vs: Kõlarid Denon PMA-1500 AE'le

                        heh. nägin seda kuulutust eile, aga otsisin vist pigem cornwall'i sel hetkel. tnx lingi eest sewar! üritan hr linnakodanikult uurida nende kohta.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Kõlarid Denon PMA-1500 AE'le

                          Esmalt postitatud sewar poolt Vaata postitust
                          Ka minule jäi see müügikuulutus omal ajal silma.
                          Oleks huvitav neid kõlareid kuulata.
                          Link on siin
                          Samad sõnad.
                          plussiks veel lampvõimuga tüürimise võimalus.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Kõlarid Denon PMA-1500 AE'le

                            kõlarite otsimine on valu tagumikus, ausalt. kuna mul puudub hetkel võimalus käia ja kuulata ja näppida siis olen keskendunud interneti arvustuste lugemisele. kõlareid on liiga palju esiteks! arvamusi on liiga palju! autodega on asi märksa lihtsam.
                            igatahes üks on selge - mõistliku (keegi ütles, et ma olen küll audiofiil, aga mitte hull) hinna juures saab osta küll üsna head kõlarid ka keskmisest nõudlikuma maitse puhul. hind võib siis olla 20tuh-40tuh krooni, misiganes see siis eurodes on.
                            tekkis küsimus teile foorumlased - millised kõlarid ostaksite sellise hinnavahemiku juures, eeldades, et nad sobiksid 20-30m2 ruumi ja peaksid istuma üsna seina lähedal (max 0,5m taga ja külgseintest, isegi lähemal tegelt), ei oleks pirtsakad võimu ja nagu mainitud asukoha valikul. Kõlar peaks olema soovitatavalt üle keskmise hi-end kvaliteediga (seda võrreldes mitte ülikallite ja udupeente kõlaritega, vaid lihtsalt (väga-)väga heade hi-end kõlaritega). Minu jaoks on oluline, et ka madala helitugevuse juures oleks kõik, mis plaadil, ka toas olemas, aga et nad mängiksid ka vapralt kõrgema volüümi juures. Eelistaksin siis põrandakõlareid, kuna nad peaks eeldatavasti rohkem õhku liigutama. Ja nagu oma algses postituses mainisin, kuulan esmalt popi ja rocki ning vokaal-instrumentaali, väga klassikat, rasket musa, jazzi ei kuula.
                            klipsch heritage seeriat MK juba siis mainis siin.
                            endale jäid silma Gallo Acoustics Nucleus Reference 3.1 kõlarid, samas vaevalt neid eestis üldse kuskil kuulatagi saab, loodetavasti ma eksin.
                            ärge olge soovitustega tagasihoidlikud sõbrad!

                            Comment


                              #15
                              Vs: Kõlarid Denon PMA-1500 AE'le

                              Natukene rohkem kui 40K EEK, aga hea variadid.
                              1) http://www.stereophile.com/standloudspeakers/606focal/ + http://www.rel.net/b3.htm
                              2) Audes Blues

                              või sästlik variant:
                              Moddida sinu kõlarid ja liisada Rel B3. Soovitan sellest et PMA-1500AE hea hi-fi võimendi ja kui sul ei ole mõted vahetada võim soovitan vaata riulikõlarid ja liisada ülekeskmine subwoofer.
                              Näiteks võtame sinu 40K EEK:
                              Rel B3: - 18.000EEK (jaak: 22.000)
                              moddimine sinu Audience 52: - 2000...4000EEK (jaak: 18.000)
                              müüa sinu võim: 7000 EEK (jaak: 25.000)

                              ja 25.000 soovitan investerida parem võimendile. Okidokis keegi müüb Nad M3 hinnaga 1500€, ja arven et Nad M3+modditud Dynaudiod + Rel B3 mängivad parem, kui
                              sinu võim + kõlarid hinnaga 40K.


                              Enne ostmise sul on vaja kuulama kõik kõlarid. Silmad ja internet-reviewid näitavad marketing, mitte heli.

                              Comment

                              Working...
                              X